Tv műsor

Reggel

00:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
00:20
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:30
Német nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:40
Orosz nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:50
Kínai nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:55
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
01:00
Himnusz (zenei műsor)
01:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
01:15
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
06:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
06:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
06:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
07:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:45
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
09:35
Világ (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:35
Esély (szolgáltató műsor)
00:25
Akvárium Stage Pass (zenei műsor)
01:25
Violetta (gyermek műsor)
02:15
Én vagyok itt (zenei műsor)
03:15
A legendák hivatala (filmsorozat)
04:10
Akvárium Stage Pass (zenei műsor)
05:05
Családmeséink - A családi talkshow (szórakoztató műsor)
05:35
Született szinglik (filmsorozat)
06:00
A legkisebb ugrifüles (gyermek műsor)
06:05
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
06:15
A kiscsacsi kalandjai (gyermek műsor)
06:20
Misi mókus kalandjai (gyermek műsor)
06:30
A kis sárkány kalandjai (gyermek műsor)
06:40
Agi Bagi (gyermek műsor)
06:50
Agi Bagi (gyermek műsor)
07:05
Chuggington pályaudvar (gyermek műsor)
07:10
Lili és a Kincses-öböl (gyermek műsor)
07:15
Lili és a Kincses-öböl (gyermek műsor)
07:25
Kalózka és Kapitány kalandjai (gyermek műsor)
07:35
Kalózka és Kapitány kalandjai (gyermek műsor)
07:50
Lülü, a teknőc (gyermek műsor)
08:00
Lülü, a teknőc (gyermek műsor)
08:15
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
08:25
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
08:40
Bo, az örökmozgó (gyermek műsor)
09:00
M2 matricák - Baltazár-bazár (gyermek műsor)
09:10
Katuri (gyermek műsor)
09:15
Katuri (gyermek műsor)
09:25
Bob, a mester (gyermek műsor)
09:35
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
09:55
Goldie és Mackó (gyermek műsor)
10:25
Lilo és Stitch (gyermek műsor)
10:45
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
11:10
Kacsamesék (gyermek műsor)
11:30
Vampirina (gyermek műsor)
11:55
Lexi és Lotti - Megbízható detektesók (gyermek műsor)
00:50
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
01:45
Új idők, új dalai (ismeretterjesztő műsor)
02:15
Világörökség Portugáliában (dokumentumfilm)
02:45
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
03:10
OJD - Irodalom és könyv 26 percben (dokumentumfilm)
03:40
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
04:05
Magyar Krónika (szolgáltató műsor)
04:35
Élő egyház (vallási műsor)
04:55
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
05:20
Himnusz (zenei műsor)
05:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
06:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
07:45
Kenó (szórakoztató műsor)
07:55
Magyar Krónika (szolgáltató műsor)
08:30
Hazajáró (szabadidős műsor)
09:05
Térkép (szolgáltató műsor)
09:35
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
10:15
Divat & dizájn (reality műsor)
10:45
Nálatok laknak állatok? (filmsorozat)
11:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
01:55
Kézilabda közvetítés (sportműsor)
03:35
Pecatúra magazin (sportműsor)
04:05
Kerékpártúra magazin (sportműsor)
04:30
Vízilabda Európa-bajnokság (sportműsor)
05:50
Vízilabda Európa-bajnokság (sportműsor)
07:15
Kézilabda közvetítés (sportműsor)
08:55
Napos Oldal - DVTK magazin (sportműsor)
09:25
Átigazolás (sportműsor)
09:50
Szabadidő (sportműsor)
10:25
Vízilabda Európa-bajnokság (sportműsor)
11:45
Női Kosárlabda Euroliga (sportműsor)

Délután

12:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
12:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
13:00
Déli harangszó (hírműsor)
13:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
13:45
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
13:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:20
Most történik (hírműsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:35
Élő egyház (vallási műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Most történik (hírműsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:35
Summa (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Most történik (hírműsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:35
Világ (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
18:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
18:31
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
18:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
18:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:15
Loopdidoo - A nagy nyaralás (gyermek műsor)
12:25
Loopdidoo - A nagy nyaralás (gyermek műsor)
12:30
JoNaLu (gyermek műsor)
12:55
A bűvös körhinta (filmsorozat)
13:10
A bűvös körhinta (filmsorozat)
13:20
M2 matricák - Baltazár-bazár (gyermek műsor)
13:25
Gyerekversek (gyermek műsor)
13:30
Pom-Pom meséi (gyermek műsor)
13:40
Átjáró Másvárosba (gyermek műsor)
13:45
Hókusz-pókusz! (gyermek műsor)
14:10
Tündéri keresztszülők (filmsorozat)
14:35
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn (gyermek műsor)
15:05
Wissper (gyermek műsor)
15:15
Wissper (gyermek műsor)
15:25
Klasszikus mesék: Orros, a törpe (film)
16:50
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
17:15
Goldie és Mackó (gyermek műsor)
17:40
Lilo és Stitch (gyermek műsor)
18:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
18:25
Kacsamesék (gyermek műsor)
18:45
Vampirina (gyermek műsor)
13:00
Déli harangszó (hírműsor)
13:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
13:55
Jó ebédhez szól a nóta (zenei műsor)
14:30
Agatha Raisin (filmsorozat)
15:20
Doc Martin (filmsorozat)
16:15
Isten rabjai (film)
18:00
Gasztroangyal (gasztronómiai műsor)
13:45
Vízilabda Európa-bajnokság (sportműsor)
15:15
Ifjúsági Téli Olimpiai Játékok (sportműsor)
16:15
Felvezető műsor (sportműsor)
<