Tv műsor

Reggel

00:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
00:20
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:30
Német nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:40
Orosz nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:50
Kínai nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:55
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
01:00
Himnusz (zenei műsor)
01:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
01:15
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
06:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
06:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
06:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
07:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:45
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:16
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
09:25
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
09:50
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:35
Kék bolygó (hír-, politikai műsor)
00:05
Filmklub beszélgetés (szórakoztató műsor)
00:45
Édes anyanyelvünk (dokumentumfilm)
00:50
Europe In Concert (zenei műsor)
01:40
Europe In Concert (zenei műsor)
02:30
Filmklub ajánló (hírműsor)
02:35
Az ember, akit Ovénak hívnak (film)
04:25
Filmklub (művészeti műsor)
05:00
Violetta (gyermek műsor)
06:00
A legkisebb ugrifüles (gyermek műsor)
06:05
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
06:15
A nagy ho-ho-ho horgász (gyermek műsor)
06:20
Misi mókus kalandjai (gyermek műsor)
06:30
Bobby és Bill (gyermek műsor)
06:40
Bobby és Bill (gyermek műsor)
06:55
Luna Petunia (gyermek műsor)
07:15
Ici-pici cicák (gyermek műsor)
07:25
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
07:35
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
07:50
Sziklaszirti mesék (gyermek műsor)
07:55
Sziklaszirti mesék (gyermek műsor)
08:05
Erdei tesók (gyermek műsor)
08:15
Erdei tesók (gyermek műsor)
08:25
Bohókás professzor (filmsorozat)
08:35
Sammy és barátai (filmsorozat)
08:50
Laura csillaga (gyermek műsor)
09:00
Laura csillaga (gyermek műsor)
09:15
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
09:35
Kutyapajtik (gyermek műsor)
10:00
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
10:25
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
10:50
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
11:00
Tickety Toc (gyermek műsor)
11:25
Bing (gyermek műsor)
11:30
Luna Petunia (gyermek műsor)
11:55
A legkisebb ugrifüles (gyermek műsor)
00:10
Tajtékos napok (film)
02:20
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
03:10
OJD Irodalom és könyv 26 percben (dokumentumfilm)
03:40
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
04:10
Magyar Krónika (szolgáltató műsor)
04:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
05:00
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
05:20
Himnusz (zenei műsor)
05:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
06:50
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
07:40
Kenó (szórakoztató műsor)
07:45
Roma Magazin (szolgáltató műsor)
08:10
Domovina (szolgáltató műsor)
08:40
Ridikül (szórakoztató műsor)
09:35
Fogd a kezem! (filmsorozat)
10:25
Don Matteo (filmsorozat)
11:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
00:45
Női teremlabdarúgó kupa: Döntő és bronzmérkőzés (sportműsor)
01:50
Röplabda közvetítés (sportműsor)
03:40
Vízilabda Európa-bajnokság (sportműsor)
05:00
Vízilabda Európa-bajnokság (sportműsor)
06:15
Bringasport magazin (sportműsor)
06:30
Múlt és Jelen (sportműsor)
07:00
Hajime magazin (sportműsor)
07:30
Sporthíradó (sportműsor)
08:00
Sporthíradó (sportműsor)
08:30
Vízilabda Európa-bajnokság (sportműsor)
10:00
Skipper magazin (sportműsor)
10:25
Jövünk! (sportműsor)
11:00
Sporthíradó (sportműsor)
11:35
Bringasport magazin (sportműsor)
11:55
Kosárlabda közvetítés (sportműsor)

Délután

12:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
12:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
13:00
Déli harangszó (hírműsor)
13:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
13:45
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
13:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:20
Most történik (hírműsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:35
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Most történik (hírműsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:35
Kék bolygó (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Most történik (hírműsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
18:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
18:31
Esély (szolgáltató műsor)
18:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
18:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:05
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
12:10
A nagy ho-ho-ho horgász (gyermek műsor)
12:15
Misi mókus kalandjai (gyermek műsor)
12:25
Kék egér (gyermek műsor)
12:35
Trombi és a tűzmanó (gyermek műsor)
12:40
Kérem a következőt! (gyermek műsor)
12:55
Üzenet a jövőből - A Mézga család különös kalandjai (gyermek műsor)
13:20
Super Wings - A szárnyalók (gyermek műsor)
13:30
Super Wings - A szárnyalók (gyermek műsor)
13:45
Teáscsésze mesék (gyermek műsor)
14:00
Teáscsésze mesék (gyermek műsor)
14:15
M2 matricák - Baltazár-bazár (gyermek műsor)
14:20
Sziklaszirti mesék (gyermek műsor)
14:25
Sziklaszirti mesék (gyermek műsor)
14:35
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
14:45
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
14:55
Bobby és Bill (gyermek műsor)
15:10
Bobby és Bill (gyermek műsor)
15:20
Apollo és a csodabogarak (gyermek műsor)
15:35
Apollo és a csodabogarak (gyermek műsor)
15:45
RoboVonatok (gyermek műsor)
16:00
Az Umizoomi csapat (gyermek műsor)
16:25
Laura csillaga (gyermek műsor)
16:35
Laura csillaga (gyermek műsor)
16:45
Sammy és barátai (filmsorozat)
17:00
Gyerekversek (gyermek műsor)
17:05
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
17:15
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
17:25
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
17:35
Erdei tesók (gyermek műsor)
17:50
Erdei tesók (gyermek műsor)
18:00
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
18:25
Kutyapajtik (gyermek műsor)
18:50
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
13:00
Déli harangszó (hírműsor)
13:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
13:50
A világ egy terített asztal (dokumentumfilm)
14:20
A királynő szigetei (szabadidős műsor)
15:15
A hegyi doktor (filmsorozat)
16:05
Sorsok útvesztője (filmsorozat)
17:00
Don Matteo (filmsorozat)
18:05
Ridikül (szórakoztató műsor)
14:00
Sporthíradó (sportműsor)
14:30
Bringasport magazin (sportműsor)
14:50
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
15:55
Ifjúsági Téli Olimpiai Játékok (sportműsor)
17:00
Kosárlabda magazin (sportműsor)
18:00
Sporthíradó (sportműsor)
18:15
Felvezető műsor (sportműsor)
18:30
Vízilabda Európa-bajnokság (sportműsor)