Tv műsor

Reggel

00:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
00:20
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:30
Német nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:40
Orosz nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:50
Kínai nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:55
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
01:00
Himnusz (zenei műsor)
01:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
01:15
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
06:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
06:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
06:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
07:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
09:35
Család'20 (hírműsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:35
Esély (szolgáltató műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:35
Summa (hír-, politikai műsor)
00:45
Akvárium Stage Pass (zenei műsor)
01:45
Ártatlanságra ítélve (film)
04:15
A legendák hivatala (filmsorozat)
05:10
Violetta (gyermek műsor)
06:00
A legkisebb ugrifüles (gyermek műsor)
06:05
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
06:15
A nagy ho-ho-ho horgász (gyermek műsor)
06:20
Misi mókus kalandjai (gyermek műsor)
06:30
A kis sárkány kalandjai (gyermek műsor)
06:40
Agi Bagi (gyermek műsor)
06:55
Agi Bagi (gyermek műsor)
07:05
Chuggington pályaudvar (gyermek műsor)
07:10
Lili és a Kincses-öböl (gyermek műsor)
07:15
Lili és a Kincses-öböl (gyermek műsor)
07:25
Ernest és Célestine (gyermek műsor)
07:35
Ernest és Célestine (gyermek műsor)
07:50
Lülü, a teknőc (gyermek műsor)
08:05
Lülü, a teknőc (gyermek műsor)
08:15
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
08:30
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
08:40
Bo, az örökmozgó (gyermek műsor)
09:00
M2 matricák - Triangulum (gyermek műsor)
09:10
Katuri (gyermek műsor)
09:15
Katuri (gyermek műsor)
09:25
Bob, a mester (gyermek műsor)
09:35
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
09:55
Goldie és Mackó (gyermek műsor)
10:45
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
11:10
Kacsamesék (gyermek műsor)
11:30
Vampirina (gyermek műsor)
11:55
Lexi és Lotti - Megbízható detektesók (gyermek műsor)
00:20
Kenó (szórakoztató műsor)
00:25
Ragyogás (film)
02:25
Új idők, új dalai (ismeretterjesztő műsor)
02:55
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
03:20
OJD Irodalom és könyv 26 percben (dokumentumfilm)
03:50
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
04:15
Magyar Krónika (szolgáltató műsor)
04:40
Forint, fillér (dokumentumfilm)
05:00
Iskolapad (hír-, politikai műsor)
05:20
Himnusz (zenei műsor)
05:25
MMA portrésorozat (dokumentumfilm)
06:25
Borbás Marcsi szakácskönyve (szórakoztató műsor)
06:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
07:45
Kenó (szórakoztató műsor)
08:00
Családi kör (filmsorozat)
09:00
Isten kezében (vallási műsor)
09:25
Kereszt-Tények (vallási műsor)
09:30
Katolikus krónika (vallási műsor)
10:00
"Így szól az Úr!" (vallási műsor)
10:05
Rome Reports - Vatikáni híradó (hírműsor)
10:30
Útmutató (vallási műsor)
10:55
Református ifjúsági műsor (vallási műsor)
11:00
Evangélikus ifjúsági műsor (vallási műsor)
11:10
Görögkatolikus ifjúsági műsor - Úton-útfélen (hírműsor)
11:20
Vallás és szabadság (dokumentumfilm)
11:25
Biblia és irodalom (vallási műsor)
11:35
Unitárius magazin (vallási műsor)
00:30
Kézilabda közvetítés (sportműsor)
03:10
Röplabda közvetítés (sportműsor)
03:55
Tollaslabda World Tour Finals (sportműsor)
05:05
Szabadidő (sportműsor)
05:30
Tollaslabda (sportműsor)
06:25
Pecatúra magazin (sportműsor)
06:55
Röplabda közvetítés (sportműsor)
08:55
Asztalitenisz magazin (sportműsor)
09:25
Múlt és Jelen (sportműsor)
09:55
Jövünk! (sportműsor)
10:25
Kosárlabda közvetítés (sportműsor)

Délután

12:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
12:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
13:00
Déli harangszó (hírműsor)
13:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
13:45
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
13:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:20
Most történik (hírműsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:35
Család'20 (hírműsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Most történik (hírműsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:35
Kárpát Expressz (szolgáltató műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Most történik (hírműsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:35
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
18:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
18:31
Summa (hír-, politikai műsor)
18:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
18:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:15
Loopdidoo - A nagy nyaralás (gyermek műsor)
12:25
Loopdidoo - A nagy nyaralás (gyermek műsor)
12:30
JoNaLu (gyermek műsor)
12:55
A bűvös körhinta (filmsorozat)
13:05
A bűvös körhinta (filmsorozat)
13:20
M2 matricák - Triangulum (gyermek műsor)
13:25
Gyerekversek (gyermek műsor)
13:35
Átjáró Másvárosba (gyermek műsor)
13:45
Hókusz-pókusz! (gyermek műsor)
14:10
Tündéri keresztszülők (filmsorozat)
14:30
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn (gyermek műsor)
15:00
Wissper (gyermek műsor)
15:05
Wissper (gyermek műsor)
15:20
A fehér kígyó (film)
16:50
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
17:15
Goldie és Mackó (gyermek műsor)
17:40
Lilo és Stitch (gyermek műsor)
18:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
18:25
Kacsamesék (gyermek műsor)
18:45
Vampirina (gyermek műsor)
12:00
Evangélikus riportok (vallási műsor)
12:25
Tanúságtevők (vallási műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:02
Déli harangszó (hírműsor)
13:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
13:55
Jó ebédhez szól a nóta (zenei műsor)
14:30
Egy Habsburg Mallorcán - Lajos Szalvátor és a varázslatos tenger (dokumentumfilm)
15:20
Édes anyanyelvünk (dokumentumfilm)
15:35
Pénz áll a házhoz (film)
17:00
Hatoslottó sorsolás (szórakoztató műsor)
17:05
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
18:00
Ízőrzők (gasztronómiai műsor)
18:25
Borbás Marcsi szakácskönyve (szórakoztató műsor)
12:20
Kézilabda közvetítés (sportműsor)
14:30
Ifjúsági Téli Olimpia (sportműsor)
15:30
Vízilabda Európa-bajnokság (sportműsor)
16:45
Női teremlabdarúgó kupa: Döntő és bronzmérkőzés (sportműsor)
18:00
Felveztő műsor (sportműsor)
18:30
Vízilabda Európa-bajnokság (sportműsor)