Tv műsor

Reggel

00:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
00:20
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:30
Német nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:40
Orosz nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:45
Kínai nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:50
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
01:00
Himnusz (zenei műsor)
01:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
01:15
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
06:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
06:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
06:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
07:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:17
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:17
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
09:35
Világ (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Forint, fillér (dokumentumfilm)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Esély (szolgáltató műsor)
00:20
Akvárium Stage Pass (zenei műsor)
01:20
Violetta (gyermek műsor)
02:10
Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról (zenei műsor)
03:15
Egyszer volt, hol nem volt (filmsorozat)
04:00
Kulisszák mögött - Az A38 hajón (zenei műsor)
05:10
Családmeséink - A családi talkshow (szórakoztató műsor)
05:35
Született szinglik (filmsorozat)
06:00
A nagy ho-ho-ho horgász (gyermek műsor)
06:05
Misi mókus kalandjai (gyermek műsor)
06:15
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
06:20
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
06:30
A kis sárkány kalandjai (gyermek műsor)
06:40
Franklin és barátai (gyermek műsor)
07:05
És te mit gondolsz? (gyermek műsor)
07:10
Lili és a Kincses-öböl (gyermek műsor)
07:20
Lili és a Kincses-öböl (gyermek műsor)
07:25
Ernest és Célestine (gyermek műsor)
07:40
Ernest és Célestine (gyermek műsor)
07:55
Lülü, a teknőc (gyermek műsor)
08:05
Lülü, a teknőc (gyermek műsor)
08:20
Rosie világa (gyermek műsor)
08:30
Rosie világa (gyermek műsor)
08:40
Bo, az örökmozgó (gyermek műsor)
09:05
M2 matricák - Igaz vagy hamis
09:10
Yo Yo (gyermek műsor)
09:15
Yo Yo (gyermek műsor)
09:25
Bob, a mester (gyermek műsor)
09:35
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
10:00
Cili seriff és a Vadnyugat (gyermek műsor)
10:25
Lilo és Stitch (gyermek műsor)
10:45
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
11:10
Elena, Avalor Hercegnője (gyermek műsor)
11:30
Vampirina (gyermek műsor)
11:55
Dzsungel könyve - Szafari (filmsorozat)
00:25
Kenó (szórakoztató műsor)
00:30
Velence magyar emlékei (dokumentumfilm)
01:05
Új idők, új dalai (ismeretterjesztő műsor)
01:35
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
02:30
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
03:00
OJD Irodalom és könyv 26 percben (dokumentumfilm)
03:35
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
04:05
Magyar Krónika (szolgáltató műsor)
04:30
Élő egyház (vallási műsor)
05:00
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
05:20
Himnusz (zenei műsor)
05:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
06:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
07:45
Kenó (szórakoztató műsor)
07:50
Térkép (szolgáltató műsor)
08:20
Hazajáró (szabadidős műsor)
08:55
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
09:30
Divat & dizájn (reality műsor)
10:30
Őrangyal (filmsorozat)
11:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
00:15
Női labdarúgó magazin (sportműsor)
00:45
Startfejes magazin (sportműsor)
01:20
Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság (sportműsor)
02:20
Női kézilabda világbajnokság (sportműsor)
03:50
Női kézilabda világbajnokság (sportműsor)
05:25
Női labdarúgó magazin (sportműsor)
05:55
Női labdarúgó magazin (sportműsor)
06:20
Boxutca (sportműsor)
06:50
BL-péntek (sportműsor)
07:35
Szabadidő magazin (sportműsor)
08:00
Kékek (sportműsor)
08:30
UTE Tv (sportműsor)
09:00
Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa (sportműsor)
11:30
M4 Sport stúdió (sportműsor)
11:45
Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság (sportműsor)

Délután

12:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
12:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
13:00
Déli harangszó (hírműsor)
13:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
13:45
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
13:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Summa (hír-, politikai műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Élő egyház (vallási műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Esély (szolgáltató műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:35
Világ (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
18:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
18:33
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
18:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:10
Dzsungel könyve - Szafari (filmsorozat)
12:20
Loopdidoo (gyermek műsor)
12:30
Loopdidoo (gyermek műsor)
12:35
JoNaLu (gyermek műsor)
13:05
A bűvös körhinta (filmsorozat)
13:15
A bűvös körhinta (filmsorozat)
13:25
M2 matricák - Igaz vagy hamis
13:30
Gyerekversek (gyermek műsor)
13:35
Pom-Pom meséi (gyermek műsor)
13:45
Egy komisz kölyök naplója (gyermek műsor)
13:55
Roger, az űrjárőr (gyermek műsor)
14:05
Roger, az űrjárőr (gyermek műsor)
14:20
Jimmy Neutron kalandjai (gyermek műsor)
14:40
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn (gyermek műsor)
15:10
Póló (gyermek műsor)
15:15
Póló (gyermek műsor)
15:25
A kis herceg (gyermek műsor)
15:50
Grimm mesék - Az ördög három arany hajszála (film)
16:50
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
17:15
Cili seriff és a Vadnyugat (gyermek műsor)
17:40
Lilo és Stitch (gyermek műsor)
18:00
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
18:25
Elena, Avalor Hercegnője (gyermek műsor)
18:45
Vampirina (gyermek műsor)
13:00
Déli harangszó (hírműsor)
13:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
13:55
Jó ebédhez szól a nóta (zenei műsor)
14:30
A kalandor és a lady (filmsorozat)
15:20
Doc Martin (filmsorozat)
16:15
Tanulmány a nőkről (film)
18:00
Gasztroangyal (gasztronómiai műsor)
14:10
M4 Sport stúdió (sportműsor)
14:30
Játékoskijáró (sportműsor)
15:15
M4 Sport stúdió (sportműsor)
15:30
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
17:15
M4 Sport stúdió (sportműsor)