Tv műsor

Reggel

00:30
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
01:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:17
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:16
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:25
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:55
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Kék bolygó (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
00:40
Europe In Concert (zenei műsor)
01:30
Filmklub (művészeti műsor)
01:35
A második anya (film)
04:05
Lilly csodálatos világa! - Lilly és a torta (film)
04:15
Violetta (gyermek műsor)
05:00
Kíváncsi Fáncsi (gyermek műsor)
05:05
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
05:10
A legkisebb ugrifüles (gyermek műsor)
05:20
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
05:30
Az Umizoomi csapat (gyermek műsor)
05:55
Bubbi Guppik (gyermek műsor)
06:20
Pocoyo (gyermek műsor)
06:30
44 csacska macska (filmsorozat)
06:40
44 csacska macska (filmsorozat)
06:55
Miffy és barátai (gyermek műsor)
07:00
Miffy és barátai (gyermek műsor)
07:05
Láng és a szuperverdák (gyermek műsor)
07:30
Pat, a kutya (gyermek műsor)
07:35
Sammy és barátai (filmsorozat)
07:50
Moncsicsik (gyermek műsor)
08:00
Moncsicsik (gyermek műsor)
08:10
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
08:35
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
09:00
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
09:20
Cili seriff és a Vadnyugat (gyermek műsor)
09:45
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
10:00
Eperke legújabb kalandjai (gyermek műsor)
10:20
Super Wings - A szárnyalók (gyermek műsor)
10:35
Bubbi Guppik (gyermek műsor)
11:00
Kíváncsi Fáncsi (gyermek műsor)
11:05
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
11:10
A legkisebb ugrifüles (gyermek műsor)
11:20
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
11:30
Magyar népmesék (gyermek műsor)
11:40
Fabulák - Heltai Gáspár mesél (gyermek műsor)
11:50
Kérem a következőt! (gyermek műsor)
01:15
Új idők, új dalai (ismeretterjesztő műsor)
01:45
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
02:15
OJD Irodalom és könyv 26 percben (hírműsor)
02:40
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
03:10
Hangvilla (ismeretterjesztő műsor)
03:40
Magyar gazda (szabadidős műsor)
04:00
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:45
Kenó (szórakoztató műsor)
06:46
Roma Magazin (szolgáltató műsor)
07:15
Domovina (szolgáltató műsor)
07:45
Ridikül (szórakoztató műsor)
08:40
Sorsok útvesztője (filmsorozat)
09:25
Rex Rómában (filmsorozat)
10:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
00:45
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
02:35
Tollaslabda (sportműsor)
03:30
Futsal Bajnokok Ligája (sportműsor)
05:05
Pecatúra magazin (sportműsor)
05:30
Futsal magazin (sportműsor)
06:00
Múlt és Jelen (sportműsor)
06:30
Sporthíradó (sportműsor)
07:00
Sporthíradó (sportműsor)
07:30
Torna Világbajnokság (sportműsor)
09:00
SPORT7 (hírműsor)
10:00
Sporthíradó (sportműsor)
10:30
Szabadidő magazin (sportműsor)
11:00
UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:45
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Kék bolygó (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Summa (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
18:40
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:45
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:00
Vakáción a Mézga család (gyermek műsor)
12:30
A Gyűszűnyi erdő lakói (gyermek műsor)
12:55
Brümmögők (gyermek műsor)
13:05
Brümmögők (gyermek műsor)
13:20
M2 matricák - Lássuk a medvét! (gyermek műsor)
13:25
Miffy és barátai (gyermek műsor)
13:30
Miffy és barátai (gyermek műsor)
13:35
Bobby és Bill (gyermek műsor)
13:45
Bobby és Bill (gyermek műsor)
14:00
Az Umizoomi csapat (gyermek műsor)
14:25
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
14:35
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
14:45
RoboVonatok (gyermek műsor)
15:00
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
15:10
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
15:25
Moncsicsik (gyermek műsor)
15:35
Moncsicsik (gyermek műsor)
15:45
Sammy és barátai (filmsorozat)
16:00
Gyerekversek (gyermek műsor)
16:05
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
16:15
Bobby és Bill (gyermek műsor)
16:25
Bobby és Bill (gyermek műsor)
16:40
Láng és a szuperverdák (gyermek műsor)
17:00
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
17:25
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
17:50
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
18:10
Cili seriff és a Vadnyugat (gyermek műsor)
18:35
RoboVonatok (gyermek műsor)
18:50
44 csacska macska (filmsorozat)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:55
Jó ebédhez szól a nóta (zenei műsor)
13:30
Michela: Toszkána ízei (szórakoztató műsor)
14:00
Magyarország finom (hírműsor)
14:20
A hegyi doktor (filmsorozat)
15:15
Végtelen szerelem (filmsorozat)
16:10
Rex Rómában (filmsorozat)
17:05
Ridikül (szórakoztató műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
18:45
Sorsok útvesztője (filmsorozat)
13:00
Sporthíradó (sportműsor)
13:30
Jövünk! magazin (sportműsor)
14:00
SPORT7 (hírműsor)
14:55
Red Bull sziklaugró-világsorozat (sportműsor)
16:00
Kosárlabda magazin (sportműsor)
17:00
Sporthíradó (sportműsor)
17:15
UEFA Bajnokok Ligája magazin (sportműsor)
17:45
M4 Sport stúdió (sportműsor)
18:00
Jégkorong közvetítés (sportműsor)