Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:15
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:17
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:17
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:35
Család'19 (hírműsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Esély (szolgáltató műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Summa (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
00:50
Kincsvadászok (film)
03:20
A vörös ajtó (filmsorozat)
04:15
Violetta (gyermek műsor)
05:00
Kíváncsi Fáncsi (gyermek műsor)
05:05
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
05:15
A legkisebb ugrifüles (gyermek műsor)
05:20
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
05:35
A kis sárkány kalandjai (gyermek műsor)
05:40
Franklin és barátai (gyermek műsor)
06:05
És te mit gondolsz? (gyermek műsor)
06:10
És te mit gondolsz? (gyermek műsor)
06:15
Miffy kis és nagy kalandjai (gyermek műsor)
06:20
Miffy kis és nagy kalandjai (gyermek műsor)
06:30
Laura csillaga (gyermek műsor)
06:45
Laura csillaga (gyermek műsor)
06:55
Zou (gyermek műsor)
07:10
Zou (gyermek műsor)
07:20
Rosie világa (gyermek műsor)
07:30
Rosie világa (gyermek műsor)
07:40
Bo, az örökmozgó (gyermek műsor)
08:05
M2 matricák - Négyzetgyök (gyermek műsor)
08:10
Yo Yo (gyermek műsor)
08:20
Yo Yo (gyermek műsor)
08:25
Bob, a mester (gyermek műsor)
08:35
Goldie és Mackó (gyermek műsor)
09:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
09:25
Lilo és Stitch (gyermek műsor)
09:45
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
10:10
Elena, Avalor Hercegnője (gyermek műsor)
10:30
Kacsamesék (gyermek műsor)
10:55
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
11:05
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
11:20
Loopdidoo (gyermek műsor)
11:25
Loopdidoo (gyermek műsor)
11:35
Eperke és barátai (gyermek műsor)
00:50
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
01:45
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
02:15
OJD Irodalom és könyv 26 percben (hírműsor)
02:40
Mesterember
03:10
Hangvilla (ismeretterjesztő műsor)
03:35
Forint, fillér (hírműsor)
03:55
Iskolapad (hír-, politikai műsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Családi kör (filmsorozat)
05:20
Édes anyanyelvünk (hírműsor)
05:25
Borbás Marcsi szakácskönyve (szórakoztató műsor)
05:50
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:45
Kenó (szórakoztató műsor)
07:00
Gasztroangyal (gasztronómiai műsor)
08:00
Isten kezében (vallási műsor)
08:25
Kereszt-Tények (vallási műsor)
08:35
Katolikus krónika (vallási műsor)
09:00
"Így szól az Úr!" (vallási műsor)
09:05
Biblia és irodalom (vallási műsor)
09:20
Rome Reports - Vatikáni híradó (hírműsor)
09:40
A sokszínű vallás (vallási műsor)
09:55
Kérdések a Bibliában (vallási műsor)
10:05
Református ifjúsági műsor (vallási műsor)
10:15
Evangélikus ifjúsági műsor (vallási műsor)
10:25
Görögkatolikus ifjúsági műsor - Úton-útfélen (hírműsor)
10:30
Vallás és szabadság (hírműsor)
10:35
Református magazin (vallási műsor)
11:00
Ortodox Örömhír (vallási műsor)
11:30
Tanúságtevők (vallási műsor)
00:30
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
02:25
Szabadidő magazin (sportműsor)
02:50
Bringasport magazin (sportműsor)
03:10
Kosárlabda közvetítés (sportműsor)
05:00
Pecatúra magazin (sportműsor)
05:30
M4 Sport stúdió (sportműsor)
06:30
M4 Sport stúdió (sportműsor)
07:10
Forma-1 (sportműsor)
09:10
M4 Sport stúdió (sportműsor)
09:30
Múlt és Jelen (sportműsor)
09:55
Jövünk! magazin (sportműsor)
10:25
UEFA Bajnokok Ligája magazin (sportműsor)
10:55
Forma-1 (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:45
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Kárpát Expressz (szolgáltató műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Család'19 (hírműsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Világ (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Forint, fillér (dokumentumfilm)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:00
A bűvös körhinta (filmsorozat)
12:10
A bűvös körhinta (filmsorozat)
12:20
M2 matricák - Négyzetgyök (gyermek műsor)
12:25
Gyerekversek (gyermek műsor)
12:30
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
12:35
Szupermalac és Űrpatkány (gyermek műsor)
12:45
Kemy, a felfedező (gyermek műsor)
12:55
Kemy, a felfedező (gyermek műsor)
13:10
Jimmy Neutron kalandjai (gyermek műsor)
13:35
Nálatok laknak állatok? (filmsorozat)
14:10
Póló (gyermek műsor)
14:15
Póló (gyermek műsor)
14:20
A kis herceg (gyermek műsor)
14:50
A sóhercegnő (film)
15:50
Goldie és Mackó (gyermek műsor)
16:15
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
16:40
Lilo és Stitch (gyermek műsor)
17:00
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
17:25
Elena, Avalor Hercegnője (gyermek műsor)
17:50
Kacsamesék (gyermek műsor)
18:15
Ebadta delfin (film)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:55
Jó ebédhez szól a nóta (zenei műsor)
13:25
A kék Bolygó (szabadidős műsor)
14:20
Édes anyanyelvünk (hírműsor)
14:30
A kékvércse (szabadidős műsor)
14:55
Az új rokon (film)
16:30
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
17:25
Borbás Marcsi szakácskönyve (szórakoztató műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:45
Családi kör (filmsorozat)
13:00
Torna Világbajnokság (sportműsor)
17:15
M4 Sport stúdió (sportműsor)
18:00
UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező (sportműsor)