Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:15
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:17
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:17
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:35
Világ (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Forint, fillér (dokumentumfilm)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Esély (szolgáltató műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
00:20
Violetta (gyermek műsor)
01:15
Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról (zenei műsor)
02:25
Egyszer volt, hol nem volt (filmsorozat)
03:10
Kulisszák mögött - Az A38 hajón (zenei műsor)
04:10
Családmeséink - A családi talkshow (szórakoztató műsor)
04:35
Dokik (filmsorozat)
05:00
Kíváncsi Fáncsi (gyermek műsor)
05:05
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
05:15
A legkisebb ugrifüles (gyermek műsor)
05:20
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
05:35
A kis sárkány kalandjai (gyermek műsor)
05:40
Franklin és barátai (gyermek műsor)
06:05
És te mit gondolsz? (gyermek műsor)
06:10
És te mit gondolsz? (gyermek műsor)
06:15
Miffy kis és nagy kalandjai (gyermek műsor)
06:20
Miffy kis és nagy kalandjai (gyermek műsor)
06:30
Laura csillaga (gyermek műsor)
06:45
Laura csillaga (gyermek műsor)
06:55
Zou (gyermek műsor)
07:10
Zou (gyermek műsor)
07:20
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
07:30
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
07:40
Bo, az örökmozgó (gyermek műsor)
08:05
M2 matricák - Baltazár-bazár (gyermek műsor)
08:10
Yo Yo (gyermek műsor)
08:20
Yo Yo (gyermek műsor)
08:25
Bob, a mester (gyermek műsor)
08:35
Goldie és Mackó (gyermek műsor)
09:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
09:25
Lilo és Stitch (gyermek műsor)
09:45
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
10:10
Elena, Avalor Hercegnője (gyermek műsor)
10:30
Kacsamesék (gyermek műsor)
10:55
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
11:05
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
11:20
Loopdidoo (gyermek műsor)
11:25
Loopdidoo (gyermek műsor)
11:35
Eperke és barátai (gyermek műsor)
00:15
Partitúra (szórakoztató műsor)
01:10
Új idők, új dalai (ismeretterjesztő műsor)
01:40
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
02:10
OJD Irodalom és könyv 26 percben (hírműsor)
02:35
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
03:05
Hangvilla (ismeretterjesztő műsor)
03:35
Élő egyház (vallási műsor)
03:55
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
04:15
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:45
Kenó (szórakoztató műsor)
06:55
Térkép (szolgáltató műsor)
07:25
Hazajáró (szabadidős műsor)
07:55
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
08:30
Divat & dizájn (reality műsor)
09:30
Őrangyal (filmsorozat)
10:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
00:05
Hajime magazin (sportműsor)
00:35
UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező (sportműsor)
02:25
Futsal Bajnokok Ligája (sportműsor)
04:00
Hungaroring magazin (sportműsor)
04:25
Asztalitenisz magazin (sportműsor)
04:55
Forma-1 (sportműsor)
06:05
Startfejes magazin (sportműsor)
06:35
Pecatúra magazin (sportműsor)
07:10
Skipper magazin (sportműsor)
07:45
M4 Sport stúdió (sportműsor)
08:00
Forma-1 (sportműsor)
09:15
M4 Sport stúdió (sportműsor)
09:20
Szabadidő magazin (sportműsor)
09:45
Futsal magazin (sportműsor)
10:15
Tollaslabda (sportműsor)
11:15
Boxutca (sportműsor)
11:40
BL-péntek (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:45
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Summa (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Élő egyház (vallási műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Esély (szolgáltató műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Világ (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
18:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:40
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:00
A bűvös körhinta (filmsorozat)
12:10
A bűvös körhinta (filmsorozat)
12:20
M2 matricák - Baltazár-bazár (gyermek műsor)
12:25
Gyerekversek (gyermek műsor)
12:30
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
12:35
Szupermalac és Űrpatkány (gyermek műsor)
12:45
Kemy, a felfedező (gyermek műsor)
12:55
Kemy, a felfedező (gyermek műsor)
13:10
Jimmy Neutron kalandjai (gyermek műsor)
13:35
Nálatok laknak állatok? (filmsorozat)
14:10
Póló (gyermek műsor)
14:15
Póló (gyermek műsor)
14:20
A kis herceg (gyermek műsor)
14:50
Grimm meséiből: Jancsi és Juliska (film)
15:50
Goldie és Mackó (gyermek műsor)
16:15
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
16:40
Lilo és Stitch (gyermek műsor)
17:00
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
17:25
Elena, Avalor Hercegnője (gyermek műsor)
17:50
Kacsamesék (gyermek műsor)
18:15
Breki, a békakirályfi (film)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:55
Jó ebédhez szól a nóta (zenei műsor)
13:30
Partitúra (szórakoztató műsor)
14:30
Doc Martin (filmsorozat)
15:20
Fuss, hogy utolérjenek (film)
17:00
Gasztroangyal (gasztronómiai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)