Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:15
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:17
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:16
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:25
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:55
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Unió28 (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Család'19 (hírműsor)
00:15
Violetta (gyermek műsor)
01:10
Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról (zenei műsor)
02:25
Egyszer volt, hol nem volt (filmsorozat)
03:05
Kulisszák mögött - Az A38 hajón (zenei műsor)
04:15
Dokik (filmsorozat)
04:35
Dokik (filmsorozat)
05:00
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
05:05
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
05:15
A legkisebb ugrifüles (gyermek műsor)
05:20
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
05:30
Az Umizoomi csapat (gyermek műsor)
05:55
Bubbi Guppik (gyermek műsor)
06:20
Pocoyo (gyermek műsor)
06:30
44 csacska macska (filmsorozat)
06:40
44 csacska macska (filmsorozat)
06:55
Miffy és barátai (gyermek műsor)
07:00
Miffy és barátai (gyermek műsor)
07:05
Láng és a szuperverdák (gyermek műsor)
07:25
Pat, a kutya (gyermek műsor)
07:35
Sammy és barátai (filmsorozat)
07:50
Moncsicsik (gyermek műsor)
08:00
Moncsicsik (gyermek műsor)
08:10
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
08:35
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
09:00
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
09:20
Cili seriff és a Vadnyugat (gyermek műsor)
09:45
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
10:00
Eperke legújabb kalandjai (gyermek műsor)
10:20
Super Wings - A szárnyalók (gyermek műsor)
10:35
Bubbi Guppik (gyermek műsor)
11:00
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
11:10
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
11:15
A legkisebb ugrifüles (gyermek műsor)
11:20
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
11:30
Magyar népmesék (gyermek műsor)
11:40
Fabulák - Heltai Gáspár mesél (gyermek műsor)
11:50
Kérem a következőt! (gyermek műsor)
00:25
Kékfény (hír-, politikai műsor)
01:20
Új idők, új dalai (ismeretterjesztő műsor)
01:50
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
02:15
OJD Irodalom és könyv 26 percben (dokumentumfilm)
02:45
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
03:10
Hangvilla (ismeretterjesztő műsor)
03:40
Kárpát Expressz (szolgáltató műsor)
04:00
Világ (hír-, politikai műsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:45
Kenó (szórakoztató műsor)
06:50
Rondó (szolgáltató műsor)
07:20
Kvartett (szolgáltató műsor)
07:50
Ridikül (szórakoztató műsor)
08:40
Sorsok útvesztője (filmsorozat)
09:30
Rex Rómában (filmsorozat)
10:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
00:05
Torna Világbajnokság (sportműsor)
01:05
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
04:30
Szabadidő magazin (sportműsor)
05:00
Kerékpártúra magazin (sportműsor)
05:30
Tollaslabda (sportműsor)
06:30
Sporthíradó (sportműsor)
07:00
Sporthíradó (sportműsor)
07:30
Kosárlabda közvetítés (sportműsor)
09:25
Jövünk! magazin (sportműsor)
10:00
Sporthíradó (sportműsor)
10:30
Európa-bajnoki selejtező előtt (sportműsor)
11:35
Vízilabda közvetítés (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:45
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Iskolapad (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Forint, fillér (hírműsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Unió28 (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Kék bolygó (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Magyar gazda (szabadidős műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
18:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:45
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:00
Vakáción a Mézga család (gyermek műsor)
12:30
A Gyűszűnyi erdő lakói (gyermek műsor)
12:55
Brümmögők (gyermek műsor)
13:05
Brümmögők (gyermek műsor)
13:20
M2 matricák - Szó-nyomozó (gyermek műsor)
13:25
Miffy és barátai (gyermek műsor)
13:30
Miffy és barátai (gyermek műsor)
13:35
Bobby és Bill (gyermek műsor)
13:50
Bobby és Bill (gyermek műsor)
14:00
Az Umizoomi csapat (gyermek műsor)
14:25
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
14:35
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
14:45
RoboVonatok (gyermek műsor)
15:00
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
15:10
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
15:25
Moncsicsik (gyermek műsor)
15:35
Moncsicsik (gyermek műsor)
15:45
Sammy és barátai (filmsorozat)
16:00
Gyerekversek (gyermek műsor)
16:05
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
16:15
Bobby és Bill (gyermek műsor)
16:25
Bobby és Bill (gyermek műsor)
16:40
Láng és a szuperverdák (gyermek műsor)
17:00
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
17:25
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
17:50
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
18:10
Cili seriff és a Vadnyugat (gyermek műsor)
18:35
RoboVonatok (gyermek műsor)
18:50
44 csacska macska (filmsorozat)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta (zenei műsor)
13:20
Michela: Toszkána ízei (szórakoztató műsor)
13:50
Nigellissima (szórakoztató műsor)
14:25
A hegyi doktor (filmsorozat)
15:15
Végtelen szerelem (filmsorozat)
16:05
Rex Rómában (filmsorozat)
17:05
Ridikül (szórakoztató műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
18:45
Sorsok útvesztője (filmsorozat)
13:00
Sporthíradó (sportműsor)
13:30
Fradi Tv (sportműsor)
13:55
Tollaslabda (sportműsor)
14:55
Pecatúra magazin (sportműsor)
15:25
Skipper magazin (sportműsor)
16:00
Torna Világbajnokság (sportműsor)
18:50
Napos Oldal - DVTK magazin (sportműsor)