Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:15
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:17
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:17
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:25
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:55
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Kék bolygó (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
00:40
Europe In Concert (zenei műsor)
01:30
Filmklub (művészeti műsor)
01:35
Senki többet (film)
04:15
Violetta (gyermek műsor)
05:00
Mirr-murr kandúr kalandjai (gyermek műsor)
05:05
Kíváncsi Fáncsi (gyermek műsor)
05:15
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
05:25
Töf-töf elefánt (gyermek műsor)
05:35
Claude (filmsorozat)
05:45
Claude (filmsorozat)
05:55
Buckó (gyermek műsor)
06:05
Buckó (gyermek műsor)
06:20
Wissper (gyermek műsor)
06:30
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
06:40
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
06:50
Miffy és barátai (gyermek műsor)
06:55
Miffy és barátai (gyermek műsor)
07:05
Hókusz-pókusz! (gyermek műsor)
07:30
Kópék (gyermek műsor)
07:35
A dzsungel könyve (gyermek műsor)
07:50
Kody kalandjai (gyermek műsor)
08:00
Kody kalandjai (gyermek műsor)
08:10
Kutyapajtik (gyermek műsor)
08:35
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
09:00
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
09:20
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
09:45
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
10:00
Éliás, a kis mentőhajó (filmsorozat)
10:10
Éliás, a kis mentőhajó (filmsorozat)
10:25
Bob, a mester (gyermek műsor)
10:35
Buckó (gyermek műsor)
10:45
Buckó (gyermek műsor)
11:00
Mirr-murr kandúr kalandjai (gyermek műsor)
11:05
Kíváncsi Fáncsi (gyermek műsor)
11:15
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
11:25
Töf-töf elefánt (gyermek műsor)
11:30
Kék egér (gyermek műsor)
11:40
Mondák a magyar történelemből (gyermek műsor)
11:50
Kérem a következőt! (gyermek műsor)
01:35
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
02:25
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
02:45
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
03:15
Hangvilla (ismeretterjesztő műsor)
03:40
Magyar gazda (szabadidős műsor)
04:00
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:45
Kenó (szórakoztató műsor)
06:50
Roma Magazin (szolgáltató műsor)
07:20
Domovina (szolgáltató műsor)
07:50
Ridikül (szórakoztató műsor)
08:45
Sorsok útvesztője (filmsorozat)
09:35
A vidéki doktor (filmsorozat)
10:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
01:45
Forma 2 (sportműsor)
02:40
UTE Tv (sportműsor)
03:10
Női röplabda Európa-bajnokság (sportműsor)
04:55
Bringasport magazin (sportműsor)
05:10
Múlt és Jelen (sportműsor)
05:40
Forma-3 (sportműsor)
06:30
Sporthíradó (sportműsor)
07:00
Sporthíradó (sportműsor)
07:30
Red Bull Air Race (sportműsor)
08:25
Magyarország - Szlovákia Európa-bajnoki selejtező előtt (sportműsor)
09:30
Férfi kosárlabda világbajnokság (sportműsor)
11:30
UEFA Bajnokok Ligája magazin (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:45
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Kék bolygó (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Summa (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
18:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:40
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:05
Üzenet a jövőből - A Mézga család különös kalandjai (gyermek műsor)
12:30
Teáscsésze mesék (gyermek műsor)
12:45
Teáscsésze mesék (gyermek műsor)
13:00
Vipo, a repülő kutya kalandjai (gyermek műsor)
13:10
Vipo, a repülő kutya kalandjai (gyermek műsor)
13:25
M2 matricák - Baltazár-bazár (gyermek műsor)
13:30
Miffy és barátai (gyermek műsor)
13:35
Miffy és barátai (gyermek műsor)
13:40
Julio, a nyúl (gyermek műsor)
13:55
Julio, a nyúl (gyermek műsor)
14:05
Claude (filmsorozat)
14:15
Claude (filmsorozat)
14:25
RoboVonatok (gyermek műsor)
14:40
Leo, az ifjú vadőr (gyermek műsor)
14:50
Leo, az ifjú vadőr (gyermek műsor)
15:00
Lexi és Lotti - Megbízható detektesók (gyermek műsor)
15:25
Kody kalandjai (gyermek műsor)
15:35
Kody kalandjai (gyermek műsor)
15:45
A dzsungel könyve (gyermek műsor)
16:00
Gyerekversek (gyermek műsor)
16:03
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
16:10
Julio, a nyúl (gyermek műsor)
16:20
Julio, a nyúl (gyermek műsor)
16:35
Hókusz-pókusz! (gyermek műsor)
17:00
Kutyapajtik (gyermek műsor)
17:20
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
17:50
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
18:10
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
18:35
RoboVonatok (gyermek műsor)
18:50
Leo, az ifjú vadőr (gyermek műsor)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
13:00
Jó ebédhez szól a nóta (zenei műsor)
13:30
Jamie egyszerű és gyors kajái (szórakoztató műsor)
14:05
Magyarország finom (hírműsor)
14:25
Brown atya (filmsorozat)
15:15
Végtelen szerelem (filmsorozat)
16:10
Rex Rómában (filmsorozat)
17:05
Ridikül (szórakoztató műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
18:45
Sorsok útvesztője (filmsorozat)
13:00
Sporthíradó (sportműsor)
13:30
Férfi kosárlabda világbajnokság (sportműsor)
15:25
Jövünk! magazin (sportműsor)
15:55
Red Bull sziklaugró-világsorozat (sportműsor)
17:00
Sporthíradó (sportműsor)
17:10
Kézilabda magazin (sportműsor)