Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:15
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:17
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:17
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:25
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:55
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Kék bolygó (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
00:30
Édes anyanyelvünk (dokumentumfilm)
00:35
Europe In Concert (zenei műsor)
01:30
Filmklub (művészeti műsor)
01:35
Paganini - Az ördög hegedűse (film)
04:15
Violetta (gyermek műsor)
05:00
Mirr-murr kandúr kalandjai (gyermek műsor)
05:05
Mesék Mátyás királyról (gyermek műsor)
05:20
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
05:25
Varjúdombi mesék (gyermek műsor)
05:35
Claude (filmsorozat)
05:45
Claude (filmsorozat)
05:55
Buckó (gyermek műsor)
06:05
Buckó (gyermek műsor)
06:20
Wissper (gyermek műsor)
06:30
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
06:40
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
06:50
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
06:55
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
07:05
Hókusz-pókusz! (gyermek műsor)
07:30
Kópék (gyermek műsor)
07:35
A dzsungel könyve (gyermek műsor)
07:50
Kody kalandjai (gyermek műsor)
08:00
Kody kalandjai (gyermek műsor)
08:10
Cili seriff és a Vadnyugat (gyermek műsor)
08:35
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
09:00
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
09:20
Miles a jövőből (gyermek műsor)
09:45
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
10:00
Dinótalpak (gyermek műsor)
10:10
Dinótalpak (gyermek műsor)
10:25
Bob, a mester (gyermek műsor)
10:35
Buckó (gyermek műsor)
10:45
Buckó (gyermek műsor)
11:00
Mirr-murr kandúr kalandjai (gyermek műsor)
11:05
Mesék Mátyás királyról (gyermek műsor)
11:15
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
11:20
Varjúdombi mesék (gyermek műsor)
11:30
Magyar népmesék (gyermek műsor)
11:40
Pityke (gyermek műsor)
11:50
A nagyeszű sündisznócska (gyermek műsor)
00:45
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
01:45
Új idők, új dalai (ismeretterjesztő műsor)
02:15
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
02:35
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora (ismeretterjesztő műsor)
03:05
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
03:35
Hangvilla (ismeretterjesztő műsor)
04:10
Magyar gazda (szabadidős műsor)
04:35
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
04:55
Himnusz (zenei műsor)
05:00
Ridikül (szórakoztató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Roma Magazin (szolgáltató műsor)
07:15
Domovina (szolgáltató műsor)
07:45
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
08:20
Sorsok útvesztője (filmsorozat)
09:05
A vidéki doktor (filmsorozat)
10:00
Ünnepi evangélikus istentisztelet - Közvetítés Sopronból (hírműsor)
11:30
Hazajáró (szabadidős műsor)
01:05
Bringasport magazin (sportműsor)
01:25
Építők (sportműsor)
01:45
Jövünk! magazin (sportműsor)
02:15
Kerékpártúra magazin (sportműsor)
02:40
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
04:30
3x8 (sportműsor)
05:05
Tollaslabda (sportműsor)
06:00
Múlt és Jelen (sportműsor)
06:30
Sporthíradó (sportműsor)
07:00
Sporthíradó (sportműsor)
07:30
Építők (sportműsor)
08:00
Jövünk! magazin (sportműsor)
08:30
Pecatúra magazin (sportműsor)
09:00
Góóól!2 (sportműsor)
10:00
Sporthíradó (sportműsor)
10:30
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Kék bolygó (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Summa (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:35
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:15
Egy komisz kislány naplója (gyermek műsor)
12:25
Kalandozások a világjáró nagypapával (hírműsor)
12:30
Kalózka és Kapitány kalandjai (gyermek műsor)
12:40
Kalózka és Kapitány kalandjai (gyermek műsor)
12:55
Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői (gyermek műsor)
13:05
Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői (gyermek műsor)
13:20
M2 matricák - Baltazár-bazár (gyermek műsor)
13:25
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
13:30
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
13:40
Kelj fel, Marci! (gyermek műsor)
13:50
Kelj fel, Marci! (gyermek műsor)
14:05
Claude (filmsorozat)
14:15
Claude (filmsorozat)
14:25
Gyerünk, Pocoyo! (gyermek műsor)
14:35
Leo, az ifjú vadőr (gyermek műsor)
14:45
Leo, az ifjú vadőr (gyermek műsor)
15:00
Rozsdalovag (gyermek műsor)
15:10
Rozsdalovag (gyermek műsor)
15:25
Kody kalandjai (gyermek műsor)
15:35
Kody kalandjai (gyermek műsor)
15:45
A dzsungel könyve (gyermek műsor)
16:00
Gyerekversek (gyermek műsor)
16:01
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
16:10
Kelj fel, Marci! (gyermek műsor)
16:20
Kelj fel, Marci! (gyermek műsor)
16:35
Hókusz-pókusz! (gyermek műsor)
17:00
Cili seriff és a Vadnyugat (gyermek műsor)
17:25
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
17:50
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
18:10
Miles a jövőből (gyermek műsor)
18:35
Gyerünk, Pocoyo! (gyermek műsor)
18:45
Gyerünk, Pocoyo! (gyermek műsor)
18:50
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:50
Magyarország finom (hírműsor)
13:20
Család-barát válogatás 2019 (hírműsor)
14:25
Szerelmi álmok - Liszt (film)
16:15
Tüskevár (film)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:35
Az oroszlánkirály (film)
12:30
3x8 (sportműsor)
13:00
Sporthíradó (sportműsor)
13:30
Startfejes magazin (sportműsor)
14:00
Építők (sportműsor)
14:25
Szabadidő magazin (sportműsor)
15:00
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
17:00
Sporthíradó (sportműsor)
17:05
Strandkézilabda magazin (sportműsor)
17:30
Jövünk! magazin (sportműsor)
18:00
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)