Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:15
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:17
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:17
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:35
Világ (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Forint, fillér (dokumentumfilm)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Esély (szolgáltató műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
00:25
Alpesi nyomozók (filmsorozat)
01:10
Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról (zenei műsor)
02:15
Petőfi Pódium (zenei műsor)
02:40
Odaát (filmsorozat)
03:25
Kulisszák mögött - Az A38 hajón (zenei műsor)
04:15
Tuti gimi (filmsorozat)
05:00
Misi mókus kalandjai (gyermek műsor)
05:05
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
05:15
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
05:20
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
05:30
A kis sárkány kalandjai (gyermek műsor)
05:40
Agi Bagi (gyermek műsor)
05:50
Ici-pici cicák (gyermek műsor)
05:55
Ici-pici cicák (gyermek műsor)
06:00
A város hősei (gyermek műsor)
06:20
Teáscsésze mesék (gyermek műsor)
06:30
Teáscsésze mesék (gyermek műsor)
06:50
JoNaLu (gyermek műsor)
07:15
Luna Petunia (gyermek műsor)
07:25
Luna Petunia (gyermek műsor)
07:40
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
07:50
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
08:05
M2 matricák - Hevül a vegyület (gyermek műsor)
08:10
Miffy kis és nagy kalandjai (gyermek műsor)
08:20
Miffy kis és nagy kalandjai (gyermek műsor)
08:25
Chuggington pályaudvar (gyermek műsor)
08:30
Chuggington pályaudvar (gyermek műsor)
08:35
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
09:00
Kutyapajtik (gyermek műsor)
09:25
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
09:45
Elena, Avalor Hercegnője (gyermek műsor)
10:10
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
10:30
Vampirina (gyermek műsor)
11:00
Laura csillaga (gyermek műsor)
11:10
Laura csillaga (gyermek műsor)
11:25
Bohókás professzor (filmsorozat)
11:30
Bohókás professzor (filmsorozat)
11:45
Eperke és barátai (gyermek műsor)
01:50
Új idők, új dalai (ismeretterjesztő műsor)
02:20
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
02:50
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora (ismeretterjesztő műsor)
03:15
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
03:45
Hangvilla (ismeretterjesztő műsor)
04:10
Élő egyház (vallási műsor)
04:35
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
04:55
Himnusz (zenei műsor)
05:00
Család-barát válogatás 2019 (hírműsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Térkép (szolgáltató műsor)
07:15
Szerelmes földrajz (ismeretterjesztő műsor)
07:45
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
08:10
Divat & dizájn (reality műsor)
09:05
Hurrá, nyaralunk! (filmsorozat)
10:00
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
02:30
Startfejes magazin (sportműsor)
03:00
FINA Vizes Világbajnokság (sportműsor)
04:15
Skipper magazin (sportműsor)
04:40
Bringasport magazin (sportműsor)
05:00
Kerékpártúra magazin (sportműsor)
05:30
Pecatúra magazin (sportműsor)
06:00
FINA Vizes Világbajnokság (sportműsor)
07:40
Bringasport magazin (sportműsor)
07:55
Szabadidő magazin (sportműsor)
08:30
FINA Vizes Világbajnokság (sportműsor)
09:55
Startfejes magazin (sportműsor)
10:25
Forma-3 (sportműsor)
11:20
Boxutca (sportműsor)
11:55
Forma-1 (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:40
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Summa (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Élő egyház (vallási műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Esély (szolgáltató műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Világ (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:35
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:05
Helen sulija (gyermek műsor)
12:20
Helen sulija (gyermek műsor)
12:30
M2 matricák - Hevül a vegyület (gyermek műsor)
12:35
Gyerekversek (gyermek műsor)