Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:15
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:17
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:16
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:25
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:55
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Forint, fillér (dokumentumfilm)
00:25
Alpesi nyomozók (filmsorozat)
01:10
Született szinglik (filmsorozat)
01:30
Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról (zenei műsor)
02:40
Odaát (filmsorozat)
03:25
Az A38 Hajó színpadán (zenei műsor)
04:15
Tuti gimi (filmsorozat)
05:00
STOP! Közlekedj okosan! (gyermek műsor)
05:05
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
05:15
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
05:20
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
05:30
Az Umizoomi csapat (gyermek műsor)
05:55
Bo, az örökmozgó (gyermek műsor)
06:15
És te mit gondolsz? (gyermek műsor)
06:20
És te mit gondolsz? (gyermek műsor)
06:30
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
06:40
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
06:50
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
07:00
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
07:05
A kis herceg (gyermek műsor)
07:30
Kópék (gyermek műsor)
07:35
A dzsungel könyve (gyermek műsor)
07:50
Brümmögők (gyermek műsor)
08:00
Brümmögők (gyermek műsor)
08:10
Lilo és Stitch (gyermek műsor)
08:35
Cili seriff és a Vadnyugat (gyermek műsor)
09:00
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
09:20
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
09:45
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
10:00
A bűvös körhinta (filmsorozat)
10:10
A bűvös körhinta (filmsorozat)
10:25
Bob, a mester (gyermek műsor)
10:35
Bo, az örökmozgó (gyermek műsor)
11:00
STOP! Közlekedj okosan! (gyermek műsor)
11:05
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
11:15
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
11:25
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
11:35
Magyar népmesék (gyermek műsor)
11:40
Trombi és a tűzmanó (gyermek műsor)
11:50
Mondák a magyar történelemből (gyermek műsor)
01:50
Új idők, új dalai (ismeretterjesztő műsor)
02:15
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
02:45
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora (ismeretterjesztő műsor)
03:10
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
03:40
Hangvilla (ismeretterjesztő műsor)
04:10
Esély (szolgáltató műsor)
04:30
Család'19 (hírműsor)
04:55
Himnusz (zenei műsor)
05:00
Ridikül (szórakoztató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Hrvatska kronika (szolgáltató műsor)
07:15
Ecranul Nostru (szolgáltató műsor)
07:45
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
08:20
Mámoros szerelem (filmsorozat)
09:05
A vidéki doktor (filmsorozat)
10:00
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
00:25
Fradi Tv (sportműsor)
00:55
Red Bull sziklaugró-világsorozat (sportműsor)
01:50
Hajime magazin (sportműsor)
02:15
UTE Tv (sportműsor)
02:45
Startfejes magazin (sportműsor)
03:10
Női kosárlabda Európa-bajnokság (sportműsor)
05:05
Hungaroring magazin (sportműsor)
05:30
Múlt és Jelen (sportműsor)
06:00
Szabadidő magazin (sportműsor)
06:30
Sporthíradó (sportműsor)
07:00
Sporthíradó (sportműsor)
07:30
Gyulai Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíj (sportműsor)
09:30
Golf magazin (sportműsor)
10:00
Sporthíradó (sportműsor)
10:30
Női labdarúgó világbajnokság (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:40
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Élő egyház (vallási műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Kárpát Expressz (szolgáltató műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Család'19 (hírműsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Forint, fillér (dokumentumfilm)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Szemtől szembe (hír-, politikai műsor)
17:48
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:35
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:00
Na végre, itt a nyár! (gyermek műsor)
12:30
Sammy és barátai (filmsorozat)
12:40
Sammy és barátai (filmsorozat)
12:55
Szuper Négyes (gyermek műsor)
13:05
Szuper Négyes (gyermek műsor)
13:20
M2 matricák - Lássuk a medvét! (gyermek műsor)
13:25
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
13:30
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
13:40
Kelj fel, Marci! (gyermek műsor)
13:50
Kelj fel, Marci! (gyermek műsor)
14:05
Az Umizoomi csapat (gyermek műsor)
14:25
Charley az iskolában (gyermek műsor)
14:35
Lülü, a teknőc (gyermek műsor)
14:45
Lülü, a teknőc (gyermek műsor)
15:00
Lexi és Lotti - Megbízható detektesók (gyermek műsor)
15:25
Brümmögők (gyermek műsor)
15:35
Brümmögők (gyermek műsor)
15:45
A dzsungel könyve (gyermek műsor)
16:00
Gyerekversek (gyermek műsor)
16:03
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
16:15
Kelj fel, Marci! (gyermek műsor)
16:25
Kelj fel, Marci! (gyermek műsor)
16:35
A kis herceg (gyermek műsor)
17:05
Lilo és Stitch (gyermek műsor)
17:25
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
17:50
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
18:10
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
18:35
Charley az iskolában (gyermek műsor)
18:45
Charley az iskolában (gyermek műsor)
18:50
Lülü, a teknőc (gyermek műsor)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:45
Jamie egyszerű és gyors kajái (szórakoztató műsor)
13:20
Család-barát válogatás 2019 (hírműsor)
14:25
Vad metropoliszok (szabadidős műsor)
15:20
Végtelen szerelem (filmsorozat)
16:10
Rex felügyelő (filmsorozat)
17:05
Anya, az állatorvos (filmsorozat)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:35
Sorsok útvesztője (filmsorozat)
12:30
Fradi Tv (sportműsor)
13:00
Sporthíradó (sportműsor)
13:20
Bringasport magazin (sportműsor)
15:35
LG FIA Túraautó Világbajnokság (sportműsor)
16:15
LG FIA Túraautó Világbajnokság (sportműsor)
17:00
Sporthíradó (sportműsor)
17:10
Kerékpártúra magazin (sportműsor)
17:40
Gyulai Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíj (sportműsor)