Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:20
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:35
Világ (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Forint, fillér (dokumentumfilm)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Esély (szolgáltató műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
00:25
Alpesi nyomozók (film)
01:15
Petőfi Pódium (zenei műsor)
01:40
Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról (zenei műsor)
02:40
Odaát (filmsorozat)
03:25
Kulisszák mögött - Az A38 hajón (zenei műsor)
04:15
Tuti gimi (filmsorozat)
05:00
Mekk Elek az ezermester (gyermek műsor)
05:05
Leó és Fred (gyermek műsor)
05:15
A legkisebb ugrifüles (gyermek műsor)
05:20
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
05:30
A kis sárkány kalandjai (gyermek műsor)
05:40
Bori (gyermek műsor)
05:50
Ici-pici cicák (gyermek műsor)
05:55
Ici-pici cicák (gyermek műsor)
06:00
Buckó (gyermek műsor)
06:15
Teáscsésze mesék (gyermek műsor)
06:30
Teáscsésze mesék (gyermek műsor)
06:45
JoNaLu (gyermek műsor)
07:10
Luna Petunia (gyermek műsor)
07:35
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
07:50
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
08:00
M2 matricák - Lássuk a medvét! (gyermek műsor)
08:05
A város hősei (gyermek műsor)
08:20
A varázsvetítő (gyermek műsor)
08:25
A varázsvetítő (gyermek műsor)
08:35
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
09:00
Kutyapajtik (gyermek műsor)
09:25
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
09:45
Elena, Avalor Hercegnője (gyermek műsor)
10:10
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
10:30
Kacsamesék (gyermek műsor)
10:55
Laura csillaga (gyermek műsor)
11:05
Laura csillaga (gyermek műsor)
11:20
Eperke és barátai (gyermek műsor)
11:45
Claude (filmsorozat)
11:55
Claude (filmsorozat)
00:30
Egynyári kaland (filmsorozat)
01:25
Partitúra (szórakoztató műsor)
02:20
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora (ismeretterjesztő műsor)
02:45
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
03:15
Hangvilla (ismeretterjesztő műsor)
03:40
Élő egyház (vallási műsor)
04:00
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Térkép (szolgáltató műsor)
07:15
Szerelmes földrajz (ismeretterjesztő műsor)
07:45
Nálatok laknak állatok? (filmsorozat)
08:20
Nálatok laknak állatok? (filmsorozat)
08:55
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
09:25
Divat & dizájn (reality műsor)
10:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
01:30
Női labdarúgó világbajnokság (sportműsor)
03:15
Startfejes magazin (sportműsor)
03:45
Red Bull sziklaugró-világsorozat (sportműsor)
04:50
Pecatúra magazin (sportműsor)
05:15
Strandkézilabda magazin (sportműsor)
05:35
Sportlövészet magazin (sportműsor)
06:05
Női röplabda Arany Európa-liga (sportműsor)
08:05
Bringasport magazin (sportműsor)
08:25
Szabadidő magazin (sportműsor)
08:55
Boxutca (sportműsor)
09:30
FINA Úszó Nyíltvízi Világkupa (sportműsor)
11:40
Strandkézilabda magazin (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Summa (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Élő egyház (vallási műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Esély (szolgáltató műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Világ (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:35
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:05
Agi Bagi (gyermek műsor)
12:20
Agi Bagi (gyermek műsor)
12:30
M2 matricák - Lássuk a medvét! (gyermek műsor)
12:35
Gyerekversek (gyermek műsor)
12:40
Hát (m)ilyenek az állatok... (ismeretterjesztő műsor)
12:45
Pityke (gyermek műsor)
12:55
Dzsungel könyve - Szafari (filmsorozat)
13:05
Dzsungel könyve - Szafari (filmsorozat)
13:20
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn (gyermek műsor)
13:45
Jimmy Neutron kalandjai (gyermek műsor)
14:15
Andy és az állatkölykök (szabadidős műsor)
14:25
Vipo, a repülő kutya kalandjai (gyermek műsor)
14:35
Vipo, a repülő kutya kalandjai (gyermek műsor)
14:50
Grimm meséiből: Hamupipőke (film)
15:50
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
16:15
Kutyapajtik (gyermek műsor)
16:40
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
17:00
Elena, Avalor Hercegnője (gyermek műsor)
17:25
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
17:50
Kacsamesék (gyermek műsor)
18:15
Szindbád - A hét tenger legendája (film)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:50
Merre tovább, Gemenc? (dokumentumfilm)
13:25
Doc Martin (filmsorozat)
14:15
Szeszélyes nyár (film)
15:35
Sárga rózsa (film)
17:00