Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:20
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:16
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:30
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:50
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
00:25
Alpesi nyomozók (filmsorozat)
01:15
KiberMa (hírműsor)
01:40
Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról (zenei műsor)
02:40
Odaát (filmsorozat)
03:20
Az A38 Hajó színpadán (zenei műsor)
04:15
Tuti gimi (filmsorozat)
05:00
Mekk Elek az ezermester (gyermek műsor)
05:05
Magyar népmesék (gyermek műsor)
05:15
A legkisebb ugrifüles (gyermek műsor)
05:20
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
05:30
Az Umizoomi csapat (gyermek műsor)
05:55
Bo, az örökmozgó (gyermek műsor)
06:15
És te mit gondolsz? (gyermek műsor)
06:20
És te mit gondolsz? (gyermek műsor)
06:30
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
06:40
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
06:50
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
07:00
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
07:05
Bobby és Bill (gyermek műsor)
07:15
Bobby és Bill (gyermek műsor)
07:30
A Fikszik (gyermek műsor)
07:35
A dzsungel könyve (gyermek műsor)
07:50
Moncsicsik (gyermek műsor)
08:00
Moncsicsik (gyermek műsor)
08:10
Lilo és Stitch (gyermek műsor)
08:35
Cili seriff és a Vadnyugat (gyermek műsor)
09:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
09:20
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
09:45
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
10:00
A bűvös körhinta (filmsorozat)
10:10
A bűvös körhinta (filmsorozat)
10:20
Traktor Tom (gyermek műsor)
10:35
Bo, az örökmozgó (gyermek műsor)
11:00
Mekk Elek az ezermester (gyermek műsor)
11:05
Magyar népmesék (gyermek műsor)
11:15
A legkisebb ugrifüles (gyermek műsor)
11:20
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
11:30
Magyar népmesék (gyermek műsor)
11:40
Töf-töf elefánt (gyermek műsor)
11:50
Kérem a következőt! (gyermek műsor)
00:40
Önök kérték! (szórakoztató műsor)
01:40
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
02:05
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora (ismeretterjesztő műsor)
02:35
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
03:10
Hangvilla (ismeretterjesztő műsor)
03:40
Magyar gazda (szabadidős műsor)
04:00
Kék bolygó (hír-, politikai műsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Életkerék (szolgáltató műsor)
07:15
Öt kontinens (hír-, politikai műsor)
07:50
Ridikül (szórakoztató műsor)
08:45
Mámoros szerelem (filmsorozat)
09:30
A vidéki doktor (filmsorozat)
10:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
01:50
Vízilabda közvetítés (sportműsor)
03:10
Kerékpártúra magazin (sportműsor)
03:35
Bringasport magazin (sportműsor)
03:50
Pecatúra magazin (sportműsor)
04:20
Skipper magazin (sportműsor)
04:45
Strandkézilabda magazin (sportműsor)
05:05
Múlt és Jelen (sportműsor)
05:30
Női labdarúgó világbajnokság (sportműsor)
07:30
Sportlövészet magazin (sportműsor)
07:55
Női labdarúgó világbajnokság (sportműsor)
09:55
UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező (sportműsor)
11:50
Hungaroring magazin (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Unió28 (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Szemtől szembe (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:35
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:00
Vakáción a Mézga család (gyermek műsor)
12:30
Sammy és barátai (filmsorozat)
12:40
Sammy és barátai (filmsorozat)
12:55
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
13:05
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
13:20
M2 matricák - Igaz vagy hamis? (gyermek műsor)
13:25
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
13:30
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
13:40
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
13:50
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
14:00
Az Umizoomi csapat (gyermek műsor)
14:25
Charley az iskolában (gyermek műsor)
14:35
Lülü, a teknőc (gyermek műsor)
14:45
Lülü, a teknőc (gyermek műsor)
15:00
Lexi és Lotti - Megbízható detektesók (gyermek műsor)
15:25
Moncsicsik (gyermek műsor)
15:35
Moncsicsik (gyermek műsor)
15:45
A dzsungel könyve (gyermek műsor)
16:00
Gyerekversek (gyermek műsor)
16:04
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
16:15
Bobby és Bill (gyermek műsor)
16:25
Bobby és Bill (gyermek műsor)
16:40
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
16:50
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
17:05
Lilo és Stitch (gyermek műsor)
17:25
Cili seriff és a Vadnyugat (gyermek műsor)
17:50
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
18:10
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
18:35
Charley az iskolában (gyermek műsor)
18:45
Charley az iskolában (gyermek műsor)
18:50
Lülü, a teknőc (gyermek műsor)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:50
Raymond Blanc - Titkok a konyhából (hírműsor)
13:20
A vulkán, ami megváltoztatta a világot (szabadidős műsor)
14:20
Végtelen szerelem (filmsorozat)
15:10
Hat nővér (filmsorozat)
16:10
Rex felügyelő (filmsorozat)
17:05
Ridikül (szórakoztató műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:35
Sorsok útvesztője (filmsorozat)
12:25
Vívó magazin (sportműsor)
12:55
3x8 (sportműsor)
13:25
UEFA Labdarúgó Nemzetek Ligája döntő (sportműsor)
15:25
Startfejes magazin (sportműsor)
16:00
Kerékpár: Tour de Hongrie (sportműsor)
18:00
Női labdarúgó világbajnokság (sportműsor)