Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:20
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:35
Család'19 (hírműsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Esély (szolgáltató műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Summa (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
00:30
A Csodacsapat (film)
02:35
Akvárium Stage Pass (zenei műsor)
03:30
Egyszer volt, hol nem volt (filmsorozat)
04:15
Violetta (gyermek műsor)
05:00
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
05:05
Rumcájsz kalandjai (gyermek műsor)
05:15
Dörmögőék legújabb kalandjai (gyermek műsor)
05:20
Varjúdombi mesék (gyermek műsor)
05:30
PöttömMag Tilda (gyermek műsor)
05:40
PöttömMag Tilda (gyermek műsor)
05:45
Bori (filmsorozat)
05:55
Katuri (gyermek műsor)
06:05
Katuri (gyermek műsor)
06:10
Buckó (gyermek műsor)
06:25
Teáscsésze mesék (gyermek műsor)
06:35
Teáscsésze mesék (gyermek műsor)
06:50
JoNaLu (gyermek műsor)
07:15
Éliás, a kis mentőhajó (filmsorozat)
07:30
Éliás, a kis mentőhajó (filmsorozat)
07:40
Dinótalpak (gyermek műsor)
07:50
Dinótalpak (gyermek műsor)
08:05
M2 matricák - Lássuk a medvét! (gyermek műsor)
08:10
A város hősei (gyermek műsor)
08:25
A varázsvetítő (gyermek műsor)
08:30
A varázsvetítő (gyermek műsor)
08:35
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
09:00
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
09:25
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
09:45
Elena, Avalor Hercegnője (gyermek műsor)
10:10
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
10:30
Kacsamesék (gyermek műsor)
10:55
Laura csillaga (gyermek műsor)
11:05
Laura csillaga (gyermek műsor)
11:20
Állatkerti sétány 64. (gyermek műsor)
11:30
Állatkerti sétány 64. (gyermek műsor)
11:45
Claude (filmsorozat)
11:55
Claude (filmsorozat)
00:15
Kenó (szórakoztató műsor)
00:16
Bagi-Nacsa Orfeuma (szórakoztató műsor)
01:15
Új idők, új dalai (ismeretterjesztő műsor)
01:45
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
02:15
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora (ismeretterjesztő műsor)
02:40
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
03:10
Hangvilla (ismeretterjesztő műsor)
03:40
Forint, fillér (dokumentumfilm)
04:00
Iskolapad (hír-, politikai műsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
05:25
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Gasztroangyal (gasztronómiai műsor)
07:40
Isten kezében (vallási műsor)
08:05
Kereszt-Tények (vallási műsor)
08:15
Katolikus krónika (vallási műsor)
08:45
"Így szól az Úr!" (vallási műsor)
08:50
Rome Reports - Vatikáni híradó (hírműsor)
09:15
Mai hitvallások (vallási műsor)
09:40
A sokszínű vallás (vallási műsor)
09:55
Új nemzedék (szolgáltató műsor)
10:25
Vallás és szabadság (dokumentumfilm)
10:30
Evangélikus magazin (vallási műsor)
10:55
A megbocsátás ereje - Andrew Brunson (dokumentumfilm)
11:25
Amazónia - Dorothy Stang harca (dokumentumfilm)
01:25
Boxutca (sportműsor)
01:55
Építők (sportműsor)
02:15
Irány Madrid! (sportműsor)
02:55
Szabadidő magazin (sportműsor)
03:25
Kézilabda közvetítés (sportműsor)
05:00
Bringasport magazin (sportműsor)
05:15
Út Franciaországba (sportműsor)
05:40
Startfejes magazin (sportműsor)
06:15
Boxutca (sportműsor)
06:40
Ritmikus Gimnasztika Európa-bajnokság (sportműsor)
07:45
Múlt és Jelen (sportműsor)
08:15
Jövünk! magazin (sportműsor)
08:45
Vízilabda közvetítés (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Kárpát Expressz (szolgáltató műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Család'19 (hírműsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Világ (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Szemtől szembe (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:35
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:05
Agi Bagi (gyermek műsor)
12:15
Agi Bagi (gyermek műsor)
12:30
M2 matricák - Lássuk a medvét! (gyermek műsor)
12:35
Gyerekversek (gyermek műsor)
12:37
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
12:45
Hát (m)ilyenek az állatok... (ismeretterjesztő műsor)
12:55
Kemy, a felfedező (gyermek műsor)
13:05
Kemy, a felfedező (gyermek műsor)
13:20
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn (gyermek műsor)
13:45
Jimmy Neutron kalandjai (gyermek műsor)
14:15
Andy és az állatkölykök (szabadidős műsor)
14:25
Franklin és barátai - A Franklin kaland: Sarkvidéki felfedező (gyermek műsor)
14:50
Grimm meséiből: A békakirályfi (film)
15:50
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
16:15
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
16:40
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
17:00
Elena, Avalor Hercegnője (gyermek műsor)
17:25
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
17:50
Kacsamesék (gyermek műsor)
18:15
Maja, a méhecske (film)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta (zenei műsor)
13:25
Ízőrzők (gasztronómiai műsor)
14:00
A rejtőzködő természet (szabadidős műsor)
15:05
Ez a villa eladó (film)
16:30
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
17:25
Borbás Marcsi szakácskönyve (szórakoztató műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:35
Szeretünk, doki! (filmsorozat)
12:10
Játékoskijáró (sportműsor)
12:55
WTCR Világbajnokság (sportműsor)
13:40
UEFA Bajnokok Ligája magazin (sportműsor)
14:15
M4 Sport stúdió (sportműsor)
14:30
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
16:15
M4 Sport stúdió (sportműsor)
16:30
M4 Sport stúdió (sportműsor)
17:00
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
18:45
M4 Sport stúdió (sportműsor)