Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:20
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:30
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:50
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
00:15
Kulisszák mögött - Az A38 hajón (zenei műsor)
01:10
Kártyavár (filmsorozat)
01:55
NagySzínPad 2019 (zenei műsor)
04:15
Tuti gimi (filmsorozat)
05:00
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
05:05
Rumcájsz kalandjai (gyermek műsor)
05:15
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
05:20
Varjúdombi mesék (gyermek műsor)
05:30
Az Umizoomi csapat (gyermek műsor)
05:55
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
06:05
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
06:15
Ha én állat lennék... (dokumentumfilm)
06:20
Ha én állat lennék... (dokumentumfilm)
06:25
Dóra, a felfedező (gyermek műsor)
06:50
Póló (gyermek műsor)
06:55
Póló (gyermek műsor)
07:00
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
07:15
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
07:30
A Fikszik (gyermek műsor)
07:35
A dzsungel könyve (gyermek műsor)
07:50
Kody kalandjai (gyermek műsor)
08:00
Kody kalandjai (gyermek műsor)
08:10
Lilo és Stitch (gyermek műsor)
08:35
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
09:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
09:20
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
09:45
Super Wings - A szárnyalók (gyermek műsor)
10:00
A bűvös körhinta (filmsorozat)
10:10
A bűvös körhinta (filmsorozat)
10:20
Luna Petunia (gyermek műsor)
10:45
Julio, a nyúl (gyermek műsor)
10:55
Julio, a nyúl (gyermek műsor)
11:05
Rumcájsz kalandjai (gyermek műsor)
11:15
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
11:20
Varjúdombi mesék (gyermek műsor)
11:30
Magyar népmesék (gyermek műsor)
11:40
Kék egér (gyermek műsor)
11:50
Kérem a következőt! (gyermek műsor)
00:50
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
01:50
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
02:15
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora (ismeretterjesztő műsor)
02:45
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
03:15
Hangvilla (ismeretterjesztő műsor)
03:40
Magyar gazda (szabadidős műsor)
04:00
Kék bolygó (hír-, politikai műsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Életkerék (szolgáltató műsor)
07:15
Öt kontinens (hír-, politikai műsor)
07:45
Ridikül (szórakoztató műsor)
08:45
Mámoros szerelem (filmsorozat)
09:30
A vidéki doktor (filmsorozat)
10:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
00:05
Vízilabda - Bajnokok ligája (sportműsor)
01:30
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
03:20
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
05:05
Vízilabda - Bajnokok ligája (sportműsor)
06:30
Sporthíradó (sportműsor)
07:00
Sporthíradó (sportműsor)
07:30
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
09:30
DVSC Tv (sportműsor)
10:00
Sporthíradó (sportműsor)
10:30
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Unió28 (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Szemtől szembe (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:35
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:00
Üzenet a jövőből - A Mézga család különös kalandjai (gyermek műsor)
12:30
Sammy és barátai (filmsorozat)
12:40
Sammy és barátai (filmsorozat)
12:55
M2 matricák - Négyzetgyök (gyermek műsor)
13:00
Dóra, a felfedező (gyermek műsor)
13:25
Póló (gyermek műsor)
13:30
Póló (gyermek műsor)
13:40
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
13:50
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
14:00
Az Umizoomi csapat (gyermek műsor)
14:25
Yo Yo (gyermek műsor)
14:30
Yo Yo (gyermek műsor)
14:40
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
14:50
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
15:00
Go, Diego! Go! (gyermek műsor)
15:25
Kody kalandjai (gyermek műsor)
15:35
Kody kalandjai (gyermek műsor)
15:45
A dzsungel könyve (gyermek műsor)
16:00
Gyerekversek (gyermek műsor)
16:04
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
16:15
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
16:25
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
16:40
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
16:50
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
17:05
Lilo és Stitch (gyermek műsor)
17:25
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
17:50
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
18:15
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
18:40
Yo Yo (gyermek műsor)
18:45
Charley az iskolában (gyermek műsor)
18:55
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:50
Nigellissima (szórakoztató műsor)
13:30
Honfoglaló (szórakoztató műsor)
14:20
Végtelen szerelem (filmsorozat)
15:15
Hat nővér (filmsorozat)
16:10
Rex felügyelő (filmsorozat)
17:05
Ridikül (szórakoztató műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:35
Sorsok útvesztője (filmsorozat)
12:30
Startfejes magazin (sportműsor)
13:00
Sporthíradó (sportműsor)
13:30
Úszó Bajnokok Ligája (sportműsor)
14:30
Startfejes magazin (sportműsor)
15:00
Női labdarúgó magazin (sportműsor)
15:35
Kerékpározás - Giro d'Italia (sportműsor)
17:30
M4 Sport stúdió (sportműsor)
18:00
Kézilabda közvetítés (sportműsor)