Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:20
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:16
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:30
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:50
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
00:25
Tanárok gyöngye (filmsorozat)
01:15
KiberMa (hírműsor)
01:40
Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról (zenei műsor)
02:40
Odaát (filmsorozat)
03:25
Az A38 Hajó színpadán (zenei műsor)
04:15
Tuti gimi (filmsorozat)
05:00
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
05:05
Rumcájsz kalandjai (gyermek műsor)
05:10
A nagy ho-ho-ho horgász (gyermek műsor)
05:20
Mirr-murr kandúr kalandjai (gyermek műsor)
05:30
Gondos Bocsok (gyermek műsor)
05:55
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
06:05
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
06:15
Peppa malac (gyermek műsor)
06:20
Peppa malac (gyermek műsor)
06:25
Dóra, a felfedező (gyermek műsor)
06:50
Hollócska, a kis rosszcsont (gyermek műsor)
07:00
Bubbi Guppik (gyermek műsor)
07:25
A Fikszik (gyermek műsor)
07:35
Kalózka és Kapitány kalandjai (gyermek műsor)
07:45
Lexi és Lotti - Megbízható detektesók (gyermek műsor)
08:10
Miles a jövőből (gyermek műsor)
08:35
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
09:00
Kutyapajtik (gyermek műsor)
09:20
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
09:45
Super Wings - A szárnyalók (gyermek műsor)
10:00
Luna Petunia (gyermek műsor)
10:10
Julio, a nyúl (gyermek műsor)
10:25
Julio, a nyúl (gyermek műsor)
10:35
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
10:45
Rumcájsz kalandjai (gyermek műsor)
10:50
A nagy ho-ho-ho horgász (gyermek műsor)
10:55
Mirr-murr kandúr kalandjai (gyermek műsor)
11:05
Magyar népmesék (gyermek műsor)
11:15
Pityke (gyermek műsor)
11:20
Gréti - Egy kutya feljegyzései (gyermek műsor)
11:55
A kozmosz nagykövetei (gyermek műsor)
00:45
Önök kérték! (szórakoztató műsor)
01:45
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
02:10
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora (ismeretterjesztő műsor)
02:40
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
03:05
Hangvilla (ismeretterjesztő műsor)
03:40
Magyar gazda (szabadidős műsor)
04:00
Kék bolygó (hír-, politikai műsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:41
Életkerék (szolgáltató műsor)
07:05
Öt kontinens (hír-, politikai műsor)
07:35
Ridikül (szórakoztató műsor)
08:25
Mámoros szerelem (filmsorozat)
09:10
A vidéki doktor (filmsorozat)
10:00
Nagypénteki református istentisztelet közvetítése - Közvetítés Ácsról (hírműsor)
11:00
Isten kezében (vallási műsor)
11:25
Taybeh - Fény a palesztin hegyeken (dokumentumfilm)
00:55
Kosárlabda közvetítés (sportműsor)
02:45
Pecatúra magazin (sportműsor)
03:10
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
05:00
Röplabda magazin (sportműsor)
05:25
UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló (sportműsor)
06:30
Sporthíradó (sportműsor)
07:00
Sporthíradó (sportműsor)
07:30
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
09:25
DVSC Tv (sportműsor)
10:00
Sporthíradó (sportműsor)
10:30
Vívó magazin (sportműsor)
11:00
UEFA Bajnokok Ligája (sportműsor)

Délután

12:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Unió28 (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Iskolapad (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:35
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:05
M2 matricák - Gyerekjáték (gyermek műsor)
12:10
Dóra, a felfedező (gyermek műsor)
12:35
Hollócska, a kis rosszcsont (gyermek műsor)
12:50
Yo Yo (gyermek műsor)
13:00
Lexi és Lotti - Megbízható detektesók (gyermek műsor)
13:20
Kalózka és Kapitány kalandjai (gyermek műsor)
13:35
Gyerekversek (gyermek műsor)
13:38
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
13:50
Bubbi Guppik (gyermek műsor)
14:15
Rosie világa (gyermek műsor)
14:25
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
14:40
Grimm meséiből: Rigócsőr király (film)
15:40
Hanni és Nanni I-III. (gyermek műsor)
17:05
Miles a jövőből (gyermek műsor)
17:25
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
17:50
Kutyapajtik (gyermek műsor)
18:15
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
18:40
Yo Yo (gyermek műsor)
18:45
Yo Yo (gyermek műsor)
18:55
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)