Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:20
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:35
Család'19 (hírműsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Esély (szolgáltató műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Summa (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
00:45
Szeretet és köszönet (film)
02:45
Kaltenecker Trió (zenei műsor)
03:15
No Limit (filmsorozat)
04:10
Violetta (gyermek műsor)
05:00
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
05:05
Rumcájsz kalandjai (gyermek műsor)
05:10
A nagy ho-ho-ho horgász (gyermek műsor)
05:20
Mirr-murr kandúr kalandjai (gyermek műsor)
05:30
PöttömMag Tilda (gyermek műsor)
05:40
PöttömMag Tilda (gyermek műsor)
05:45
Bori (filmsorozat)
06:00
Katuri (gyermek műsor)
06:05
Katuri (gyermek műsor)
06:15
Buckó (gyermek műsor)
06:25
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
06:35
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
06:50
Helen sulija (gyermek műsor)
07:00
Helen sulija (gyermek műsor)
07:10
Éliás, a kis mentőhajó (filmsorozat)
07:25
Éliás, a kis mentőhajó (filmsorozat)
07:35
Dinótalpak (gyermek műsor)
07:50
Dinótalpak (gyermek műsor)
08:00
M2 matricák - Baltazár-bazár (gyermek műsor)
08:05
A város hősei (gyermek műsor)
08:20
A varázsvetítő (gyermek műsor)
08:25
A varázsvetítő (gyermek műsor)
08:30
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
08:55
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
09:20
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
09:40
Elena, Avalor Hercegnője (gyermek műsor)
10:05
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
10:30
Kacsamesék (gyermek műsor)
10:55
Az Umizoomi csapat (gyermek műsor)
11:20
Vipo, a repülő kutya kalandjai (gyermek műsor)
11:30
Vipo, a repülő kutya kalandjai (gyermek műsor)
11:45
Claude (filmsorozat)
11:55
Claude (filmsorozat)
01:55
Fábry (szórakoztató műsor)
03:10
Hangvilla (ismeretterjesztő műsor)
03:40
Forint, fillér (dokumentumfilm)
04:00
Iskolapad (hír-, politikai műsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
05:25
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Gasztroangyal (gasztronómiai műsor)
07:45
Isten kezében (vallási műsor)
08:10
Kereszt-Tények (vallási műsor)
08:20
Katolikus krónika (vallási műsor)
08:50
"Így szól az Úr!" (vallási műsor)
08:55
Rome Reports - Vatikáni híradó (hírműsor)
09:20
A sokszínű vallás (vallási műsor)
09:35
Jézus és... (hírműsor)
09:55
Református ifjúsági műsor (vallási műsor)
10:05
Baptista ifjúsági műsor (vallási műsor)
10:15
Unitárius ifjúsági műsor (vallási műsor)
10:25
Vallás és szabadság (dokumentumfilm)
10:30
Református magazin (vallási műsor)
11:00
Evangélikus Istentisztelet
01:10
Birkózó Európa-bajnokság (sportműsor)
02:05
Vízilabda - Bajnokok ligája (sportműsor)
03:20
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
05:05
Szabadidő magazin (sportműsor)
05:30
Vízilabda - Bajnokok ligája (sportműsor)
06:55
Jövünk! magazin (sportműsor)
07:30
M4 Sport stúdió (sportműsor)
08:10
Forma-1 (sportműsor)
10:10
M4 Sport stúdió (sportműsor)
10:45
UEFA Bajnokok Ligája magazin (sportműsor)
11:20
Forma-1 (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Kárpát Expressz (szolgáltató műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Család'19 (hírműsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Világ (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Szemtől szembe (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:35
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:05
Rejtélyek Tesz-Vesz városban (gyermek műsor)
12:30
M2 matricák - Baltazár-bazár (gyermek műsor)
12:35
Gyerekversek (gyermek műsor)
12:40
A Négyszögletű Kerek Erdő - Szörnyeteg Lajos jaj de álmos (gyermek műsor)
12:45
Kemy, a felfedező (gyermek műsor)
13:00
Kemy, a felfedező (gyermek műsor)
13:15
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn (gyermek műsor)
13:35
Jimmy Neutron kalandjai (gyermek műsor)
14:10
A kis sárkány kalandjai (gyermek műsor)
14:20
Franklin (gyermek műsor)
14:50
Grimm meséiből: Jancsi és Juliska (film)
15:50
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
16:15
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
16:40
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
17:00
Elena, Avalor Hercegnője (gyermek műsor)
17:25
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
17:50
Kacsamesék (gyermek műsor)
18:15
Zarafa (gyermek műsor)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta (zenei műsor)
13:25
66 szezon (film)
15:00
Irány Mexikó (film)
16:30
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
17:25
Borbás Marcsi szakácskönyve (szórakoztató műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:35
Szeretünk, doki! (filmsorozat)
13:30
Torna Európa-bajnokság (sportműsor)
15:30
M4 Sport stúdió (sportműsor)
16:00
Kézilabda közvetítés (sportműsor)
17:30
M4 Sport stúdió (sportműsor)
17:45
M4 Sport stúdió (sportműsor)
18:00
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)