Tv műsor

Reggel

00:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
00:20
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:30
Német nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:40
Orosz nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:50
Kínai nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:55
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
01:00
Himnusz (zenei műsor)
01:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
01:20
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
06:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
06:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
06:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
09:35
Világ (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Forint, fillér (dokumentumfilm)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Esély (szolgáltató műsor)
00:25
Odaát (filmsorozat)
01:15
Akvárium Stage Pass (zenei műsor)
02:15
Melissa és Joey (filmsorozat)
02:40
Melissa és Joey (filmsorozat)
03:05
Családvarázs (gyermek műsor)
03:30
Odaát (filmsorozat)
04:10
Kulisszák mögött - Az A38 hajón (zenei műsor)
05:05
Magyar gondolat - Szabad gondolat (dokumentumfilm)
06:00
Kíváncsi Fáncsi (gyermek műsor)
06:05
Tinti kalandjai (gyermek műsor)
06:10
Rumcájsz kalandjai (gyermek műsor)
06:20
A kockásfülű nyúl (gyermek műsor)
06:30
Pocoyo (gyermek műsor)
06:40
Pocoyo (gyermek műsor)
06:45
Bori (filmsorozat)
07:00
Katuri (gyermek műsor)
07:05
Katuri (gyermek műsor)
07:15
Buckó (gyermek műsor)
07:25
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
07:35
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
07:50
Helen sulija (gyermek műsor)
08:00
Helen sulija (gyermek műsor)
08:10
Éliás, a kis mentőhajó (filmsorozat)
08:25
Éliás, a kis mentőhajó (filmsorozat)
08:35
Dinótalpak (gyermek műsor)
08:50
Dinótalpak (gyermek műsor)
09:00
M2 matricák - Sport (gyermek műsor)
09:05
Lili és a Kincses-öböl (gyermek műsor)
09:10
Lili és a Kincses-öböl (gyermek műsor)
09:20
A varázsvetítő (gyermek műsor)
09:25
A varázsvetítő (gyermek műsor)
09:30
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
09:55
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
10:20
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
10:40
Elena, Avalor Hercegnője (gyermek műsor)
11:05
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
11:30
Vampirina (gyermek műsor)
11:55
Az Umizoomi csapat (gyermek műsor)
01:50
Csak színház és más semmi (filmsorozat)
02:50
A párbaj (hírműsor)
03:15
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora (ismeretterjesztő műsor)
03:45
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
04:10
Hangvilla (ismeretterjesztő műsor)
04:40
Élő egyház (vallási műsor)
05:00
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
05:20
Himnusz (zenei műsor)
05:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
06:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:40
Kenó (szórakoztató műsor)
07:45
Térkép (szolgáltató műsor)
08:15
Hazajáró (szabadidős műsor)
08:50
Nálatok laknak állatok? (filmsorozat)
09:15
Nálatok laknak állatok? (filmsorozat)
09:50
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
10:25
Divat & dizájn (reality műsor)
11:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
01:30
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
03:25
Startfejes magazin (sportműsor)
03:50
Pecatúra magazin (sportműsor)
04:25
Női labdarúgó magazin (sportműsor)
04:55
Forma-1 (sportműsor)
06:05
Irány Madrid! (sportműsor)
06:55
Boxutca (sportműsor)
07:45
M4 Sport stúdió (sportműsor)
08:00
Forma-1 (sportműsor)
09:15
M4 Sport stúdió (sportműsor)
09:35
Szabadidő magazin (sportműsor)
10:10
Építők (sportműsor)
10:35
Játékoskijáró (sportműsor)
11:30
Irány Madrid! (sportműsor)

Délután

12:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
12:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
13:00
Déli harangszó (hírműsor)
13:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
13:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
13:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Summa (hír-, politikai műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Élő egyház (vallási műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Esély (szolgáltató műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:35
Világ (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
18:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
18:33
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
18:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:20
Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői (gyermek műsor)
12:30
Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői (gyermek műsor)
12:45
Bobby és Bill (gyermek műsor)
12:55
Bobby és Bill (gyermek műsor)
13:10
Rejtélyek Tesz-Vesz városban (gyermek műsor)
13:35
M2 matricák - Sport (gyermek műsor)
13:40
Gyerekversek (gyermek műsor)
13:42
Miezmiaz? (gyermek műsor)
13:45
Miezmiaz? (gyermek műsor)
13:50
Kemy, a felfedező (gyermek műsor)
14:00
Kemy, a felfedező (gyermek műsor)
14:15
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn (gyermek műsor)
14:40
Jimmy Neutron kalandjai (gyermek műsor)
15:10
A kis sárkány kalandjai (gyermek műsor)
15:20
Bo, az örökmozgó (gyermek műsor)
15:50
Mandaléna kisasszony (film)
16:50
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
17:15
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
17:40
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
18:00
Elena, Avalor Hercegnője (gyermek műsor)
18:25
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
18:50
Vampirina (gyermek műsor)
13:00
Déli harangszó (hírműsor)
13:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:55
Doc Martin (filmsorozat)
14:45
Hej Páva 2019 (szórakoztató műsor)
15:00
Érzékek és érzelem (film)
16:35
Nem szoktam hazudni (film)
18:00
Gasztroangyal (gasztronómiai műsor)
12:20
Forma-1 (sportműsor)
13:45
M4 Sport stúdió (sportműsor)
14:00
Kézilabda közvetítés (sportműsor)
15:35
M4 Sport stúdió (sportműsor)
16:00
M4 Sport stúdió (sportműsor)
16:15
Kézilabda közvetítés (sportműsor)
17:45
M4 Sport stúdió (sportműsor)
17:55
M4 Sport stúdió (sportműsor)
18:00
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)