Tv műsor

Reggel

00:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
00:20
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:30
Német nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:40
Orosz nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:50
Kínai nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
00:55
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
01:00
Himnusz (zenei műsor)
01:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
01:20
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
06:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
06:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
06:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
09:35
Világ (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Forint, fillér (dokumentumfilm)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Esély (szolgáltató műsor)
00:25
Akvárium Stage Pass (zenei műsor)
01:25
Velvet Divatház (filmsorozat)
02:20
Született szinglik (filmsorozat)
02:40
Én vagyok itt! (zenei műsor)
03:45
Odaát (filmsorozat)
04:25
Kulisszák mögött - az A38-as hajón (zenei műsor)
05:15
Tuti gimi (filmsorozat)
06:00
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
06:05
Mekk Elek az ezermester (gyermek műsor)
06:15
A kockásfülű nyúl (gyermek műsor)
06:20
A legkisebb ugrifüles (gyermek műsor)
06:30
Teletabik (gyermek műsor)
06:40
Teletabik (gyermek műsor)
06:55
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
07:00
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
07:05
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
07:10
És te mit gondolsz? (gyermek műsor)
07:15
És te mit gondolsz? (gyermek műsor)
07:25
JoNaLu (gyermek műsor)
07:50
Caillou (gyermek műsor)
08:15
Agi Bagi (gyermek műsor)
08:25
Agi Bagi (gyermek műsor)
08:35
Gondos Bocsok (gyermek műsor)
09:00
M2 matricák - Hevül a vegyület (gyermek műsor)
09:05
Egy kupac kufli (gyermek műsor)
09:15
Egy kupac kufli (gyermek műsor)
09:20
Chuggington pályaudvar (gyermek műsor)
09:25
Chuggington pályaudvar (gyermek műsor)
09:30
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
09:55
Cili seriff és a Vadnyugat (gyermek műsor)
10:20
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
10:40
Goldie és Mackó (gyermek műsor)
11:05
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
11:30
Vampirina (gyermek műsor)
11:55
Lexi és Lotti - Megbízható detektesók (gyermek műsor)
00:30
Kenó (szórakoztató műsor)
00:40
Lefegyverzett ellenséges erők (dokumentumfilm)
02:05
Tóth János (filmsorozat)
02:35
Léptékváltás, avagy ki vezette a szekeret - Haris László emlékei, vallomásai (művészeti műsor)
03:30
Kézjegy (dokumentumfilm)
04:15
Határtalanul magyar (ismeretterjesztő műsor)
04:40
Élő egyház (vallási műsor)
05:00
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
05:20
Himnusz (zenei műsor)
05:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
06:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:40
Kenó (szórakoztató műsor)
07:45
Térkép (szolgáltató műsor)
08:10
Hazajáró (szabadidős műsor)
08:40
Ízőrzők (gasztronómiai műsor)
09:15
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
09:45
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
10:20
Nálatok laknak állatok? (filmsorozat)
10:50
Nálatok laknak állatok? (filmsorozat)
11:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
00:30
Női Kosárlabda Euroliga (sportműsor)
02:30
Startfejes magazin (sportműsor)
02:55
Bringasport magazin (sportműsor)
03:15
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
05:05
Pecatúra magazin (sportműsor)
05:30
Női labdarúgó magazin (sportműsor)
06:00
Játékoskijáró (sportműsor)
06:40
Irány Madrid! (sportműsor)
07:30
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
09:30
Építők (sportműsor)
10:00
M4 Sport stúdió (sportműsor)
10:15
Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa (sportműsor)

Délután

12:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
12:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
13:00
Déli harangszó (hírműsor)
13:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
13:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
13:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Summa (hír-, politikai műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Élő egyház (vallási műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Esély (szolgáltató műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:35
Világ (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
18:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
18:33
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
18:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:20
Rozsdalovag (gyermek műsor)
12:30
Rozsdalovag (gyermek műsor)
12:45
Hollócska, a kis rosszcsont (gyermek műsor)
12:55
Hollócska, a kis rosszcsont (gyermek műsor)
13:10
Rejtélyek Tesz-Vesz városban (gyermek műsor)
13:35
M2 matricák - Hevül a vegyület (gyermek műsor)
13:40
Gyerekversek (gyermek műsor)
13:45
Mirr-murr kandúr kalandjai (gyermek műsor)
13:55
Dinó Dan (filmsorozat)
14:15
Hajótöröttek (filmsorozat)
14:25
Claude (filmsorozat)
14:35
Claude (filmsorozat)
14:45
Dóra, a felfedező (gyermek műsor)
15:10
A kis sárkány kalandjai (gyermek műsor)
15:20
A kis sárkány kalandjai (gyermek műsor)
15:25
Bo, az örökmozgó (gyermek műsor)
15:50
Ezerszőr (film)
16:50
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
17:15
Cili seriff és a Vadnyugat (gyermek műsor)
17:40
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
18:00
Goldie és Mackó (gyermek műsor)
18:25
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
18:50
Vampirina (gyermek műsor)
13:00
Déli harangszó (hírműsor)
13:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:50
Rex Rómában (filmsorozat)
14:55
Winnetou 2 - Az utolsó renegátok (film)
16:35
A hölgy egy kissé bogaras (film)
18:00
Gasztroangyal (gasztronómiai műsor)
13:45
M4 Sport stúdió (sportműsor)
14:05
Szabadidő magazin (sportműsor)
14:35
Kékek (sportműsor)
15:05
Játékoskijáró (sportműsor)
15:45
M4 Sport stúdió (sportműsor)
16:00
Vízilabda közvetítés (sportműsor)
17:15
M4 Sport stúdió (sportműsor)
17:45
M4 Sport stúdió (sportműsor)
18:00
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)