Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:20
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:50
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Élő egyház (vallási műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Kárpát Expressz (szolgáltató műsor)
00:45
Zorro (filmsorozat)
01:35
Melissa és Joey (filmsorozat)
01:55
Én vagyok itt! (zenei műsor)
03:00
Akusztik (zenei műsor)
04:15
Tuti gimi (filmsorozat)
05:00
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
05:05
A nagy ho-ho-horgász (gyermek műsor)
05:15
A kockásfülű nyúl (gyermek műsor)
05:20
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
05:30
Bo, az örökmozgó (gyermek műsor)
05:55
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
06:05
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
06:20
Roger, az űrjárőr (gyermek műsor)
06:30
Cili seriff és a Vadnyugat (gyermek műsor)
06:55
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
07:20
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
07:40
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
08:05
Kody kalandjai (gyermek műsor)
08:15
Kody kalandjai (gyermek műsor)
08:25
Polly Pocket (gyermek műsor)
08:30
Állatkerti sétány 64. (gyermek műsor)
08:40
Állatkerti sétány 64. (gyermek műsor)
08:55
Peppa malac (gyermek műsor)
09:00
Dóra, a felfedező (gyermek műsor)
09:25
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
09:40
Chuggington (gyermek műsor)
09:50
Moncsicsik (gyermek műsor)
10:00
Go, Diego! Go! (gyermek műsor)
10:25
Traktor Tom (gyermek műsor)
10:40
Franklin (gyermek műsor)
11:00
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
11:10
Maja a méhecske (gyermek műsor)
11:25
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
11:35
A nagy ho-ho-horgász (gyermek műsor)
11:40
A kockásfülű nyúl (gyermek műsor)
11:50
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
00:40
Ridikül (szórakoztató műsor)
01:40
Napok, évek, századok (ismeretterjesztő műsor)
02:40
Élő örökség (művészeti műsor)
03:10
Határtalanul magyar (ismeretterjesztő műsor)
03:35
Unió28 (hír-, politikai műsor)
04:00
Summa (hír-, politikai műsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Ízőrzők (gasztronómiai műsor)
05:00
Család-barát (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Srpski Ekran (szolgáltató műsor)
07:15
Unser Bildschirm (szolgáltató műsor)
08:00
Balatoni nyár 2018 (szabadidős műsor)
09:55
Kisvárosi doktor (filmsorozat)
10:50
A múlt árnyékában (filmsorozat)
00:10
FIFA 2018 Labdarúgó Vb (sportműsor)
02:00
FIFA 2018 Labdarúgó Vb (sportműsor)
03:50
Góóól (sportműsor)
05:05
FIFA 2018 Labdarúgó Vb (sportműsor)
07:00
Foci vb röviden (sportműsor)
07:15
Foci vb röviden (sportműsor)
07:30
kisBAJNOK magazin (sportműsor)
10:00
Góóól!2 (sportműsor)
10:55
Hungaroring magazin (sportműsor)
11:25
Foci vb röviden (sportműsor)
11:45
Fradi Tv (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Kék bolygó (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Élő egyház (vallási műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Kárpát Expressz (szolgáltató műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Szemtől szembe (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:35
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:00
Trombi és a tűzmanó (gyermek műsor)
12:05
Magyar népmesék (gyermek műsor)
12:15
Süsü, a sárkány kalandjai (gyermek műsor)
12:50
Borka és a varázsruha - A kistestvérek (gyermek műsor)
13:00
Nálatok, laknak állatok? (filmsorozat)
13:30
Irány Okido! (gyermek műsor)
13:40
Irány Okido! (gyermek műsor)
13:55
Matrica - Triangulum (gyermek műsor)
14:00
Állatkerti sétány 64. (gyermek műsor)
14:10
Állatkerti sétány 64. (gyermek műsor)
14:25
A bűvös körhinta (filmsorozat)
14:35
A bűvös körhinta (filmsorozat)
14:50
Franklin (gyermek műsor)
15:10
Maja a méhecske (gyermek műsor)
15:25
Bo, az örökmozgó (gyermek műsor)
15:45
Traktor Tom (gyermek műsor)
16:00
Gyerekversek (gyermek műsor)
16:03
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
16:10
Go, Diego! Go! (gyermek műsor)
16:35
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
16:45
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
17:00
Roger, az űrjárőr (gyermek műsor)
17:10
Cili seriff és a Vadnyugat (gyermek műsor)
17:35
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
18:00
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
18:20
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
18:45
Kody kalandjai (gyermek műsor)
18:55
Kody kalandjai (gyermek műsor)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:50
Jamie 30 perces kajái (gasztronómiai műsor)
13:25
Honfoglaló (szórakoztató műsor)
14:15
Martin Clunes - az utolsó makik (ismeretterjesztő műsor)
15:10
A múlt árnyékában (filmsorozat)
16:15
Erdészház Falkenauban (filmsorozat)
17:10
A hegyi doktor - Újra rendel (filmsorozat)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:35
Sorsok útvesztője (filmsorozat)
12:15
Góóól (sportműsor)
13:10
M4 Sport stúdió (sportműsor)
14:00
FIFA 2018 Labdarúgó Vb (sportműsor)
15:50
M4 Sport stúdió (sportműsor)
16:10
M4 Sport stúdió (sportműsor)
17:00
FIFA 2018 Labdarúgó Vb (sportműsor)
18:50
M4 Sport stúdió (sportműsor)