Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:15
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:40
Mozogj otthon! (sportműsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:30
Világ (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:31
Magyar gazda (szabadidős műsor)
09:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Mozogj otthon! (sportműsor)
10:25
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:31
Esély (szolgáltató műsor)
10:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Biztonságban itthon! (hírműsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
00:15
Anya, az állatorvos (filmsorozat)
01:10
Kemény leckék (filmsorozat)
02:10
Én vagyok itt (zenei műsor)
03:05
Akvárium Stage Pass (zenei műsor)
04:15
Dokik (filmsorozat)
04:35
Dokik (filmsorozat)
05:00
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
05:05
Sebaj Tóbiás (gyermek műsor)
05:10
Kíváncsi Fáncsi (gyermek műsor)
05:20
A kockásfülű nyúl (gyermek műsor)
05:30
Katuri (gyermek műsor)
05:35
Katuri (gyermek műsor)
05:40
A kis királylány (gyermek műsor)
05:55
A kis királylány (gyermek műsor)
06:05
Agi Bagi (gyermek műsor)
06:15
Agi Bagi (gyermek műsor)
06:30
Erdei tesók (gyermek műsor)
06:40
Erdei tesók (gyermek műsor)
06:55
Apollo és a csodabogarak (gyermek műsor)
07:05
Apollo és a csodabogarak (gyermek műsor)
07:20
Franklin és barátai (gyermek műsor)
07:45
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
07:55
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
08:05
M2 matricák - Négyzetgyök
08:15
Luna Petunia (gyermek műsor)
08:25
Mimi és Líza (gyermek műsor)
08:35
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
09:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
09:25
Goldie és Mackó (gyermek műsor)
09:45
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
10:10
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
10:35
Vampirina (gyermek műsor)
10:55
Szuper Négyes (gyermek műsor)
11:10
Szuper Négyes (gyermek műsor)
11:25
Teáscsésze mesék (gyermek műsor)
11:40
Claude (filmsorozat)
11:50
Claude (filmsorozat)
00:50
Hat nővér (filmsorozat)
01:45
Új idők, új dalai (ismeretterjesztő műsor)
02:15
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
02:40
Fülszöveg (ismeretterjesztő műsor)
03:10
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
03:40
Élő egyház (vallási műsor)
04:00
Himnusz (zenei műsor)
04:05
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Magyar Krónika (szolgáltató műsor)
07:15
Hazajáró (szabadidős műsor)
07:40
Mozogj otthon! (sportműsor)
07:55
Térkép (szolgáltató műsor)
08:25
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
08:55
Divat és dizájn (reality műsor)
09:25
Nálatok laknak állatok? (filmsorozat)
10:00
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
00:30
Futurama (filmsorozat)
01:00
Bojack Horseman (gyermek műsor)
01:35
Bojack Horseman (gyermek műsor)
02:05
Cleveland Show (filmsorozat)
02:35
Cleveland Show (filmsorozat)
03:05
Amerikai fater (filmsorozat)
03:35
A Simpson család (filmsorozat)
04:00
A Simpson család (filmsorozat)
04:30
Amerikai fater (filmsorozat)
04:55
Amerikai fater (filmsorozat)
05:20
Amerikai fater (filmsorozat)
05:50
Amerikai fater (filmsorozat)
06:20
Amerikai fater (filmsorozat)
06:50
Aggmenők (filmsorozat)
07:20
Aggmenők (filmsorozat)
07:50
Az én kis családom (filmsorozat)
08:30
Az én kis családom (filmsorozat)
09:05
Az én kis családom (filmsorozat)
09:45
Az én kis családom (filmsorozat)
10:25
Az én kis családom (filmsorozat)
11:00
Így jártam anyátokkal (filmsorozat)
11:30
Így jártam anyátokkal (filmsorozat)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:45
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Most történik (hírműsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:31
Élő egyház (vallási műsor)
14:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Mozogj otthon! (sportműsor)
15:25
Most történik (hírműsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:31
Summa (hír-, politikai műsor)
15:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Most történik (hírműsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:31
Világ (hír-, politikai műsor)
16:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:31
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
17:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
18:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:45
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:00
Állatkerti sétány 64. (gyermek műsor)
12:15
M2 matricák - Négyzetgyök
12:20
Gyerekversek (gyermek műsor)
12:23
A nagy ho-ho-ho horgász (gyermek műsor)
12:30
Marci kertje (gyermek műsor)
12:40
Tig és Leo (gyermek műsor)
12:50
Tig és Leo (gyermek műsor)
13:05
Gofri, a csodakutya (gyermek műsor)
13:25
Tündéri keresztszülők (filmsorozat)
13:50
Hókusz-pókusz! (gyermek műsor)
14:20
Hat hattyú (film)
15:50
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
16:15
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
16:35
Goldie és Mackó (gyermek műsor)
17:00
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
17:25
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
17:45
Vampirina (gyermek műsor)
18:10
Mátyás herceg és Tomás, a kovács fia (film)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:55
Hölgyek öröme (filmsorozat)
13:55
A Durrell család (filmsorozat)
14:50
Két félidő a pokolban (film)
17:00
Gasztroangyal (gasztronómiai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
18:40
SzerencsePerc (szórakoztató műsor)
18:45
Szerencse Szombat (szórakoztató műsor)
12:00
Így jártam anyátokkal (filmsorozat)
12:30
Waczak Szálló (filmsorozat)
13:15
Csengetett, Mylord? (filmsorozat)
14:20
Csengetett, Mylord? (filmsorozat)
15:25
Egy rém rendes család (filmsorozat)
15:55
Egy rém rendes család (filmsorozat)
16:25
Egy rém rendes család (filmsorozat)
16:55
Egy rém rendes család (filmsorozat)
17:25
Egy rém rendes család (filmsorozat)
17:55
Irigy Hónaljmirigy Show (szórakoztató műsor)
18:55
Irigy Hónaljmirigy Show (szórakoztató műsor)