Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:15
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:40
Mozogj otthon! (sportműsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:16
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:25
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Mozogj otthon! (sportműsor)
10:25
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:31
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
10:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Biztonságban itthon! (hírműsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
00:45
Odaát (filmsorozat)
01:30
Én vagyok itt (zenei műsor)
02:30
Kulisszák mögött - Az A38 hajón (zenei műsor)
03:20
Lola kicsi konyhája
04:15
Őrangyal (filmsorozat)
05:00
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
05:05
Sebaj Tóbiás (gyermek műsor)
05:15
Mekk Elek az ezermester (gyermek műsor)
05:20
Misi mókus kalandjai (gyermek műsor)
05:30
Buckó (gyermek műsor)
05:40
Buckó (gyermek műsor)
05:50
Helen sulija (gyermek műsor)
06:05
Helen sulija (gyermek műsor)
06:15
Loopdidoo - A nagy nyaralás (gyermek műsor)
06:25
Heidi (gyermek műsor)
06:45
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
07:00
Sherlock, a jak (gyermek műsor)
07:10
Sherlock, a jak (gyermek műsor)
07:25
Találd ki, mennyire szeretlek! (gyermek műsor)
07:35
Miffy kis és nagy kalandjai (gyermek műsor)
07:40
Miffy kis és nagy kalandjai (gyermek műsor)
07:50
Super Wings - A szárnyalók (gyermek műsor)
08:00
Super Wings - A szárnyalók (gyermek műsor)
08:15
Lilo és Stitch (gyermek műsor)
08:35
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
09:00
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
09:25
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
09:50
Az Umizoomi csapat (gyermek műsor)
10:15
Kis kedvencek a világ körül (gyermek műsor)
10:20
Helen sulija (gyermek műsor)
10:35
Helen sulija (gyermek műsor)
10:45
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
10:55
Mekk Elek az ezermester (gyermek műsor)
11:00
Misi mókus kalandjai (gyermek műsor)
11:10
Kék egér (gyermek műsor)
11:15
Magyar népmesék (gyermek műsor)
11:25
Süsü, a sárkány kalandjai (gyermek műsor)
11:55
Hoppi mesék (gyermek műsor)
00:30
Hat nővér (filmsorozat)
01:25
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
01:55
OJD - Irodalom és könyv 26 percben (dokumentumfilm)
02:20
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
02:50
Magyar Krónika (szolgáltató műsor)
03:15
Esély (szolgáltató műsor)
03:40
Család'20 (hírműsor)
04:00
Himnusz (zenei műsor)
04:05
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:50
Hrvatska kronika (szolgáltató műsor)
07:20
Ecranul Nostru (szolgáltató műsor)
07:50
A természetfilmezés kulisszatitkai (ismeretterjesztő műsor)
08:05
Mozogj otthon! (sportműsor)
08:20
Mámoros szerelem (filmsorozat)
09:10
Mámoros szerelem (filmsorozat)
10:00
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
01:35
Fradi Tv (sportműsor)
02:05
Röpte (sportműsor)
02:30
A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései (sportműsor)
05:00
Forma 2 (sportműsor)
05:50
Vízilabda közvetítés (sportműsor)
07:10
Strandkézilabda (sportműsor)
07:30
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
09:25
Golf magazin (sportműsor)
10:00
Hajime magazin (sportműsor)
10:30
UEFA Bajnokok Ligája magazin (sportműsor)
11:00
Bringasport (sportműsor)
11:20
Fradi Tv (sportműsor)
11:50
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:45
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Most történik (hírműsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:31
Kárpát-medence (szolgáltató műsor)
14:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Mozogj otthon! (sportműsor)
15:25
Most történik (hírműsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:31
Esély (szolgáltató műsor)
15:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Most történik (hírműsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:31
Summa (hír-, politikai műsor)
16:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:31
Világ (hír-, politikai műsor)
17:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
18:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:45
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:05
Hoppi mesék (gyermek műsor)
12:10
Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői (gyermek műsor)
12:20
Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői (gyermek műsor)
12:35
44 csacska macska (filmsorozat)
12:45
44 csacska macska (filmsorozat)
13:00
M2 matricák - Ha nagy leszek… (hírműsor)
13:05
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
13:10
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
13:20
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
13:30
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
13:45
Mancs Őrjárat (gyermek műsor)
14:05
Buckó (gyermek műsor)
14:15
Buckó (gyermek műsor)
14:30
Bob, a mester (gyermek műsor)
14:40
Bobby és Bill (gyermek műsor)
14:55
Bobby és Bill (gyermek műsor)
15:05
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
15:20
Super Wings - A szárnyalók (gyermek műsor)
15:30
Super Wings - A szárnyalók (gyermek műsor)
15:45
Miffy kis és nagy kalandjai (gyermek műsor)
15:50
Miffy kis és nagy kalandjai (gyermek műsor)
16:00
Gyerekversek (gyermek műsor)
16:03
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
16:15
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
16:25
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
16:40
Sherlock, a jak (gyermek műsor)
16:50
Sherlock, a jak (gyermek műsor)