Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:15
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:40
Mozogj otthon! (sportműsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:30
Család'20 (hírműsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:31
Esély (szolgáltató műsor)
09:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Mozogj otthon! (sportműsor)
10:25
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:35
Summa (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Biztonságban itthon! (hírműsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
00:40
A padláson, avagy: kinek van ma születésnapja? (film)
02:00
Kemény leckék (filmsorozat)
02:45
Akvárium Stage Pass (zenei műsor)
03:40
Lola kicsi konyhája (hírműsor)
04:10
Violetta (gyermek műsor)
05:00
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
05:05
Sebaj Tóbiás (gyermek műsor)
05:10
Mekk Elek az ezermester (gyermek műsor)
05:20
Misi mókus kalandjai (gyermek műsor)
05:30
Vipo, a repülő kutya kalandjai (gyermek műsor)
05:40
A kis királylány (gyermek műsor)
05:50
A kis királylány (gyermek műsor)
06:05
Agi Bagi (gyermek műsor)
06:15
Agi Bagi (gyermek műsor)
06:30
Erdei tesók (gyermek műsor)
06:40
Erdei tesók (gyermek műsor)
06:55
Apollo és a csodabogarak (gyermek műsor)
07:05
Apollo és a csodabogarak (gyermek műsor)
07:20
Franklin és barátai (gyermek műsor)
07:45
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
07:55
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
08:10
M2 matricák - Baltazár-bazár (gyermek műsor)
08:15
Yo Yo (gyermek műsor)
08:20
Luna Petunia (gyermek műsor)
08:35
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
09:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
09:25
Goldie és Mackó (gyermek műsor)
09:45
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
10:10
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
10:30
Vampirina (gyermek műsor)
10:55
Szuper Négyes (gyermek műsor)
11:10
Szuper Négyes (gyermek műsor)
11:25
Teáscsésze mesék (gyermek műsor)
11:40
Claude (filmsorozat)
11:50
Claude (filmsorozat)
00:50
Hat nővér (filmsorozat)
01:45
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
02:15
OJD - Irodalom és könyv 26 percben (dokumentumfilm)
02:50
Magyar Krónika (szolgáltató műsor)
03:15
Család'20 (hírműsor)
03:40
Esély (szolgáltató műsor)
04:00
Himnusz (zenei műsor)
04:05
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:41
Mozogj otthon! (sportműsor)
06:50
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
08:05
Isten kezében (vallási műsor)
08:30
Kereszt-Tények (vallási műsor)
08:40
Katolikus krónika (vallási műsor)
09:05
"Így szól az Úr!" (vallási műsor)
09:10
Rome Reports - Vatikáni híradó (hírműsor)
09:35
A sokszínű vallás (vallási műsor)
09:50
Jézus és... (hírműsor)
10:00
Új nemzedék (szolgáltató műsor)
10:30
Vallás és szabadság (dokumentumfilm)
10:35
Református magazin (vallási műsor)
11:00
Evangélikus Istentisztelet
01:25
Forma 2 (sportműsor)
02:50
A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései (sportműsor)
05:30
Golf magazin (sportműsor)
06:00
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
07:55
Múlt és Jelen egy időben (sportműsor)
08:35
Jövünk! (sportműsor)
09:05
UTE Tv (sportműsor)
09:40
Forma-3 (sportműsor)
10:30
UEFA Bajnokok Ligája magazin (sportműsor)
11:00
Strandröplabda országos bajnokság (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:45
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Most történik (hírműsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:33
Család'20 (hírműsor)
14:34
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Mozogj otthon! (sportműsor)
15:25
Most történik (hírműsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:34
Kárpát-medence (szolgáltató műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Most történik (hírműsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:31
Unió27 (hírműsor)
16:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Summa (hír-, politikai műsor)
17:34
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
18:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:45
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:00
Andy és az állatkölykök (szabadidős műsor)
12:15
M2 matricák - Baltazár-bazár (gyermek műsor)
12:20
Gyerekversek (gyermek műsor)
12:22
A nagy ho-ho-ho horgász (gyermek műsor)
12:30
Egy komisz kölyök naplója (gyermek műsor)
12:40
Egy komisz kölyök naplója (gyermek műsor)
12:45
Tig és Leo (gyermek műsor)
12:55
Tig és Leo (gyermek műsor)
13:10
Gofri, a csodakutya (gyermek műsor)
13:30
Botcsinálta boszi (filmsorozat)
14:00
Hókusz-pókusz! (gyermek műsor)
14:25
A dzsungel könyve (gyermek műsor)
14:35
A dzsungel könyve (gyermek műsor)
14:50
A három toll (film)
15:50
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
16:15
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
16:40
Goldie és Mackó (gyermek műsor)
17:00
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
17:25
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
17:50
Vampirina (gyermek műsor)
18:15
Tüskevár (film)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta (zenei műsor)
13:20
A világörökség kincsei (dokumentumfilm)
13:40
Vissza a szakadék széléről (dokumentumfilm)
14:30
Édes anyanyelvünk (dokumentumfilm)