Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:15
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:40
Mozogj otthon! (sportműsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
08:30
Világ (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:34
Magyar gazda (szabadidős műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Mozogj otthon! (sportműsor)
10:25
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Esély (szolgáltató műsor)
10:31
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Biztonságban itthon! (hírműsor)
11:25
Hírek (hír-, politikai műsor)
00:05
Anya, az állatorvos (filmsorozat)
00:55
Kemény leckék (filmsorozat)
01:55
Én vagyok itt (zenei műsor)
02:55
Akvárium Stage Pass (zenei műsor)
03:50
Lola kicsi konyhája (hírműsor)
04:15
Született szinglik (filmsorozat)
04:35
Dokik (filmsorozat)
05:00
Mesék Mátyás királyról (gyermek műsor)
05:05
Sebaj Tóbiás (gyermek műsor)
05:10
Mekk Elek az ezermester (gyermek műsor)
05:20
Misi mókus kalandjai (gyermek műsor)
05:30
Vipo, a repülő kutya kalandjai (gyermek műsor)
05:40
A kis királylány (gyermek műsor)
05:50
A kis királylány (gyermek műsor)
06:05
Agi Bagi (gyermek műsor)
06:15
Agi Bagi (gyermek műsor)
06:30
Erdei tesók (gyermek műsor)
06:40
Erdei tesók (gyermek műsor)
06:55
Apollo és a csodabogarak (gyermek műsor)
07:05
Apollo és a csodabogarak (gyermek műsor)
07:20
Franklin és barátai (gyermek műsor)
07:45
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
07:55
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
08:05
M2 matricák - Négyzetgyök (gyermek műsor)
08:15
Yo Yo (gyermek műsor)
08:20
Luna Petunia (gyermek műsor)
08:30
Betűvető (gyermek műsor)
08:35
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
09:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
09:25
Goldie és Mackó (gyermek műsor)
09:45
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
10:10
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
10:30
Vampirina (gyermek műsor)
10:55
Szuper Négyes (gyermek műsor)
11:10
Szuper Négyes (gyermek műsor)
11:25
Teáscsésze mesék (gyermek műsor)
11:40
Claude (filmsorozat)
11:50
Claude (filmsorozat)
00:35
Hat nővér (filmsorozat)
01:30
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
01:55
OJD - Irodalom és könyv 26 percben (dokumentumfilm)
02:25
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
02:50
Magyar Krónika (szolgáltató műsor)
03:20
Élő egyház (vallási műsor)
03:40
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
04:00
Himnusz (zenei műsor)
04:05
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
05:50
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Magyar Krónika (szolgáltató műsor)
07:15
Hazajáró (szabadidős műsor)
07:45
Mozogj otthon! (sportműsor)
07:55
Térkép (szolgáltató műsor)
08:25
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
08:55
Divat és dizájn (reality műsor)
09:25
Nálatok laknak állatok? (filmsorozat)
10:00
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
01:15
Vízilabda közvetítés (sportműsor)
02:35
Forma 2 (sportműsor)
03:20
Vízilabda közvetítés (sportműsor)
04:45
A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései (sportműsor)
06:35
52. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj (sportműsor)
07:30
Golf magazin (sportműsor)
08:00
Bringasport (sportműsor)
08:20
Szabadidő (sportműsor)
08:50
UTE Tv (sportműsor)
09:25
Forma-3 (sportműsor)
10:20
Forma-3 (sportműsor)
11:20
Puskás Akadémia magazin (sportműsor)
11:55
Formula–1 brit nagydíj (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:40
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:45
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Most történik (hírműsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:34
Élő egyház (vallási műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Mozogj otthon! (sportműsor)
15:25
Most történik (hírműsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:31
Summa (hír-, politikai műsor)
15:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Most történik (hírműsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:34
Világ (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:34
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
H&iacu