Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:15
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:17
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:17
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:35
Világ (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Forint, fillér (dokumentumfilm)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Esély (szolgáltató műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
00:35
Violetta (gyermek műsor)
01:30
Én vagyok itt! - Strand Fesztivál (zenei műsor)
02:20
Szellemekkel suttogó (filmsorozat)
03:25
Kulisszák mögött - Az A38 hajón (zenei műsor)
04:15
Dokik (filmsorozat)
04:35
Dokik (filmsorozat)
05:00
Mirr-murr kandúr kalandjai (gyermek műsor)
05:05
Mesék Mátyás királyról (gyermek műsor)
05:15
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
05:20
Töf-töf elefánt (gyermek műsor)
05:30
A kis sárkány kalandjai (gyermek műsor)
05:40
Agi Bagi (gyermek műsor)
05:50
Ici-pici cicák (gyermek műsor)
05:55
Ici-pici cicák (gyermek műsor)
06:00
A város hősei (gyermek műsor)
06:20
Őskori kalandozások Andyvel (gyermek műsor)
06:30
Őskori kalandozások Andyvel (gyermek műsor)
06:50
Zou (gyermek műsor)
07:00
Zou (gyermek műsor)
07:15
Luna Petunia (gyermek műsor)
07:25
Luna Petunia (gyermek műsor)
07:40
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
07:50
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
08:05
M2 matricák - Hevül a vegyület (gyermek műsor)
08:10
Miffy kis és nagy kalandjai (gyermek műsor)
08:20
Miffy kis és nagy kalandjai (gyermek műsor)
08:25
Chuggington pályaudvar (gyermek műsor)
08:30
Chuggington pályaudvar (gyermek műsor)
08:35
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
08:55
Goldie és Mackó (gyermek műsor)
09:25
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
09:45
Elena, Avalor Hercegnője (gyermek műsor)
10:10
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
10:30
Kacsamesék (gyermek műsor)
10:55
Tig és Leo (gyermek műsor)
11:05
Tig és Leo (gyermek műsor)
11:20
Bohókás professzor (filmsorozat)
11:25
Loopdidoo (gyermek műsor)
11:35
Eperke és barátai (gyermek műsor)
01:35
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
02:30
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
02:50
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora (ismeretterjesztő műsor)
03:20
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
03:45
Hangvilla (ismeretterjesztő műsor)
04:15
Élő egyház (vallási műsor)
04:35
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
04:55
Himnusz (zenei műsor)
05:00
Család-barát válogatás 2019 (hírműsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:35
Kenó (szórakoztató műsor)
06:40
Térkép (szolgáltató műsor)
07:10
Szerelmes földrajz (ismeretterjesztő műsor)
07:40
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
08:10
Divat & dizájn (reality műsor)
09:05
Őrangyal (filmsorozat)
10:00
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
00:15
UEFA Bajnokok Ligája (sportműsor)
02:10
Pecatúra magazin (sportműsor)
02:35
Múlt és Jelen (sportműsor)
03:05
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
05:00
Startfejes magazin (sportműsor)
05:30
UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló (sportműsor)
05:45
MTK magazin (sportműsor)
06:15
Női röplabda Európa-bajnokság (sportműsor)
08:10
Női labdarúgó magazin (sportműsor)
08:40
Bringasport magazin (sportműsor)
08:55
Szabadidő magazin (sportműsor)
09:30
FINA Junior Úszó világbajnokság (sportműsor)
11:00
M4 Sport stúdió (sportműsor)
11:30
Kajak-kenu világbajnokság (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Summa (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Élő egyház (vallási műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Esély (szolgáltató műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Világ (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:35
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:00
Helen sulija (gyermek műsor)
12:10
Helen sulija (gyermek műsor)
12:25
M2 matricák - Hevül a vegyület (gyermek műsor)
12:30
Gyerekversek (gyermek műsor)
12:35
Lengemesék - Nyár a nádtengeren (gyermek műsor)
12:40
Pityke (gyermek műsor)
12:50
Roger, az űrjárőr (gyermek műsor)
13:00
Roger, az űrjárőr (gyermek műsor)
13:15
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn (gyermek műsor)
13:40
Tündéri keresztszülők (filmsorozat)
14:10
Ha én állat lennék... (dokumentumfilm)
14:15
Ha én állat lennék... (dokumentumfilm)
14:25
Ernest és Célestine (gyermek műsor)
14:35
Ernest és Célestine (gyermek műsor)
14:50
A herceg medvebőrben (film)
15:50
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
16:15
Goldie és Mackó (gyermek műsor)
16:40
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
17:00
Elena, Avalor Hercegnője (gyermek műsor)
17:25
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
17:50
Kacsamesék (gyermek műsor)
18:15
Az Aranykalapács legendája (film)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Jó ebédhez szól a nóta (zenei műsor)
13:30
Doc Martin (filmsorozat)
14:35
János vitéz (gyermek műsor)
15:55
Családi kör (filmsorozat)
17:00