Tv műsor

Reggel

06:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
06:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
06:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
07:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:45
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:16
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
09:30
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
09:50
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Iskolapad (hír-, politikai műsor)
06:00
A nagy ho-ho-ho horgász (gyermek műsor)
06:05
Misi mókus kalandjai (gyermek műsor)
06:10
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
06:25
A kockásfülű nyúl (gyermek műsor)
06:35
Buckó (gyermek műsor)
06:45
Buckó (gyermek műsor)
07:00
Dinótalpak (gyermek műsor)
07:10
Dinótalpak (gyermek műsor)
07:20
Ici-pici cicák (gyermek műsor)
07:30
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
07:40
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
07:50
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
07:55
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
08:05
Rozsdalovag (gyermek műsor)
08:15
Rozsdalovag (gyermek műsor)
08:30
Pat, a kutya (gyermek műsor)
08:35
Sammy és barátai (filmsorozat)
08:50
Tig és Leo (gyermek műsor)
09:00
Tig és Leo (gyermek műsor)
09:10
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
09:35
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
10:00
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
10:20
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
10:45
Dózerkék (gyermek műsor)
11:00
Tickety Toc (gyermek műsor)
11:25
Chuggington pályaudvar (gyermek műsor)
11:35
Dinótalpak (gyermek műsor)
11:45
Dinótalpak (gyermek műsor)
06:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
07:45
Kenó (szórakoztató műsor)
07:46
Hrvatska kronika (szolgáltató műsor)
08:10
Ecranul Nostru (szolgáltató műsor)
08:40
Ridikül (szórakoztató műsor)
09:35
Fogd a kezem! (filmsorozat)
10:25
Don Matteo (filmsorozat)
11:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
06:00
Múlt és Jelen (sportműsor)
06:30
3x8 (sportműsor)
07:00
Hungaroring magazin (sportműsor)
07:30
Sporthíradó (sportműsor)
08:00
Női kézilabda világbajnokság (sportműsor)
08:45
Sporthíradó (sportműsor)
09:35
Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság (sportműsor)
11:00
Női kézilabda világbajnokság (sportműsor)
11:45
Sporthíradó (sportműsor)

Délután

12:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:12
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
12:35
Forint, fillér (dokumentumfilm)
13:00
Déli harangszó (hírműsor)
13:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
13:45
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
13:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Élő egyház (vallási műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Kárpát Expressz (szolgáltató műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Iskolapad (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:12
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:35
Forint, fillér (dokumentumfilm)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
18:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
18:33
Szemtől szembe (hír-, politikai műsor)
18:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:00
A nagy ho-ho-ho horgász (gyermek műsor)
12:05
Misi mókus kalandjai (gyermek műsor)
12:10
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
12:20
A kockásfülű nyúl (gyermek műsor)
12:30
Kék egér (gyermek műsor)
12:40
Pityke (gyermek műsor)
12:45
Kérem a következőt! (gyermek műsor)
13:00
Vakáción a Mézga család (gyermek műsor)
13:25
Kody kalandjai (gyermek műsor)
13:35
Kody kalandjai (gyermek műsor)
13:50
Kelj fel, Marci! (gyermek műsor)
14:00
Kelj fel, Marci! (gyermek műsor)
14:15
M2 matricák - Lássuk a medvét! (gyermek műsor)
14:20
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
14:25
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
14:30
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
14:40
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
14:55
Buckó (gyermek műsor)
15:05
Buckó (gyermek műsor)
15:20
Apollo és a csodabogarak (gyermek műsor)
15:30
Apollo és a csodabogarak (gyermek műsor)
15:45
RoboVonatok (gyermek műsor)
16:00
Szuper Négyes (gyermek műsor)
16:10
Szuper Négyes (gyermek műsor)
16:25
Tig és Leo (gyermek műsor)
16:35
Tig és Leo (gyermek műsor)
16:45
Sammy és barátai (filmsorozat)
17:00
Gyerekversek (gyermek műsor)
17:05
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
17:15
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
17:25
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
17:35
Rozsdalovag (gyermek műsor)
17:50
Rozsdalovag (gyermek műsor)
18:00
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
18:25
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
18:50
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
13:00
Déli harangszó (hírműsor)
13:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
13:50
Jó ebédhez szól a nóta (zenei műsor)
14:20
A világ egy terített asztal (dokumentumfilm)
14:50
A világ egy terített asztal (dokumentumfilm)
15:25
A hegyi doktor (filmsorozat)
16:10
Végtelen szerelem (filmsorozat)
17:05
Don Matteo (filmsorozat)
18:05
Ridikül (szórakoztató műsor)
12:35
UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló (sportműsor)
13:30
Női kézilabda világbajnokság (sportműsor)
14:15
Sporthíradó (sportműsor)
15:00
Fradi Tv (sportműsor)
15:30
Kerékpártúra magazin (sportműsor)
16:00
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
18:00
Sporthíradó (sportműsor)
18:15
Aranyoroszlánok (sportműsor)
18:45
M4 Sport stúdió (sportműsor)