Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:03
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:40
Mozogj otthon! (sportműsor)
06:50
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:16
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:25
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:55
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Mozogj otthon! (sportműsor)
10:25
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:35
Kék bolygó (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
00:30
Anna Karenina (filmsorozat)
02:10
MR2 Akusztik+ a Müpából (zenei műsor)
04:15
Violetta (gyermek műsor)
05:00
A nagy ho-ho-ho horgász (gyermek műsor)
05:05
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
05:10
Magyar népmesék (gyermek műsor)
05:20
Mesék Mátyás királyról (gyermek műsor)
05:30
Tickety Toc (gyermek műsor)
05:55
A bűvös körhinta (filmsorozat)
06:05
A bűvös körhinta (filmsorozat)
06:15
Póló (gyermek műsor)
06:25
Lassie (filmsorozat)
06:45
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
07:00
Láng és a szuperverdák (gyermek műsor)
07:25
Találd ki, mennyire szeretlek! (gyermek műsor)
07:35
Wissper (gyermek műsor)
07:40
Wissper (gyermek műsor)
07:50
Super Wings - A szárnyalók (gyermek műsor)
08:00
Super Wings - A szárnyalók (gyermek műsor)
08:15
Lilo és Stitch (gyermek műsor)
08:35
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
09:00
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
09:25
Elena - Avalor hercegnője (gyermek műsor)
09:50
Muki, a Mackó (gyermek műsor)
10:00
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
10:10
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
10:25
Peppa malac (gyermek műsor)
10:30
A bűvös körhinta (filmsorozat)
10:40
A bűvös körhinta (filmsorozat)
10:55
A nagy ho-ho-ho horgász (gyermek műsor)
11:00
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
11:05
Magyar népmesék (gyermek műsor)
11:15
Mesék Mátyás királyról (gyermek műsor)
11:25
Mondák a magyar történelemből (gyermek műsor)
11:35
Mikrobi (gyermek műsor)
11:45
Kérem a következőt! (gyermek műsor)
11:55
Mézga Aladár különös kalandjai (gyermek műsor)
01:20
Hat nővér (filmsorozat)
02:10
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
03:00
OJD - Irodalom és könyv 26 percben (dokumentumfilm)
03:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
04:00
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:41
Roma Magazin (szolgáltató műsor)
07:10
Domovina (szolgáltató műsor)
07:35
Napi áhítat (hírműsor)
07:45
Mozogj otthon! (sportműsor)
08:00
Szerelmes földrajz (ismeretterjesztő műsor)
08:35
Csángók költője - Egy csángó amerikai éjszakában (dokumentumfilm)
09:30
Égigérő Fű (film)
11:00
Ökumenikus istentisztelet közvetítése Budapestről (hírműsor)
01:15
Labdarúgás: OTP Bank Liga (sportműsor)
01:25
Szabadidő (sportműsor)
01:50
Múlt és Jelen egy időben (sportműsor)
02:20
UEFA Bajnokok Ligája magazin (sportműsor)
02:45
Golf magazin (sportműsor)
03:05
Labdarúgás: OTP Bank Liga (sportműsor)
03:10
Labdarúgás: OTP Bank Liga (sportműsor)
05:00
Jövünk! (sportműsor)
05:30
Röpte magazin (sportműsor)
05:55
Labdarúgás: OTP Bank Liga (sportműsor)
07:50
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
09:40
Labdarúgás: OTP Bank Liga (sportműsor)
11:35
Góóól (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:40
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:45
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:25
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:25
Most történik (hírműsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:35
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Mozogj otthon! (sportműsor)
15:25
Most történik (hírműsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:35
Kék bolygó (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Most történik (hírműsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:34
Esély (szolgáltató műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
18:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:40
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:25
Az Umizoomi csapat (gyermek műsor)
12:45
Kalózka és Kapitány kalandjai (gyermek műsor)
12:55
Kalózka és Kapitány kalandjai (gyermek műsor)
13:10
M2 matricák - Triangulum (gyermek műsor)
13:15
Ici-pici cicák (gyermek műsor)
13:20
Ici-pici cicák (gyermek műsor)
13:25
RoboVonatok (gyermek műsor)
13:40
RoboVonatok (gyermek műsor)
13:55
Tündér lilinkók (gyermek műsor)
14:10
Tickety Toc (gyermek műsor)
14:30
Bob, a mester (gyermek műsor)
14:40
Blinky Bill kalandjai a vadonban (gyermek műsor)
14:55
Sammy és barátai (filmsorozat)
15:05
Sammy és barátai (filmsorozat)
15:20
Super Wings - A szárnyalók (gyermek műsor)
15:35
Super Wings - A szárnyalók (gyermek műsor)
15:45
Wissper (gyermek műsor)
15:55
Wissper (gyermek műsor)
16:00
Gyerekversek (gyermek műsor)
16:03
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
16:15
RoboVonatok (gyermek műsor)