Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:15
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:03
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:50
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:35
Világ (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:31
Esély (szolgáltató műsor)
10:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
00:05
Elveszettek (filmsorozat)
01:15
Kihantolt bűnök (filmsorozat)
02:00
Én vagyok itt (zenei műsor)
03:00
Akvárium Stage Pass (zenei műsor)
04:15
Dokik (filmsorozat)
04:35
Dokik (filmsorozat)
05:00
Mesék Mátyás királyról (gyermek műsor)
05:05
Mirr-murr kandúr kalandjai (gyermek műsor)
05:15
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
05:20
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
05:30
Katuri (gyermek műsor)
05:35
Katuri (gyermek műsor)
05:45
A kis királylány (gyermek műsor)
05:55
A kis királylány (gyermek műsor)
06:05
Rosie világa (gyermek műsor)
06:20
Rosie világa (gyermek műsor)
06:30
Babi kávézója (gyermek műsor)
06:55
Merülj, Olly merülj! (gyermek műsor)
07:20
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
07:30
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
07:45
Agi Bagi (gyermek műsor)
07:55
Agi Bagi (gyermek műsor)
08:05
M2 matricák - Gyerekjáték (gyermek műsor)
08:15
Luna Petunia (gyermek műsor)
08:25
Leon (gyermek műsor)
08:30
Leon (gyermek műsor)
08:35
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
09:00
Kutyapajtik (gyermek műsor)
09:25
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
09:45
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
10:10
Kacsamesék (gyermek műsor)
10:35
Aranyhaj: A sorozat (gyermek műsor)
11:00
Kelj fel, Marci! (gyermek műsor)
11:10
Kelj fel, Marci! (gyermek műsor)
11:25
Tickety Toc (gyermek műsor)
11:50
A város hősei (gyermek műsor)
00:15
Partitúra (szórakoztató műsor)
01:10
Don Matteo (filmsorozat)
02:15
4 összeesküvő és 1 temetés (filmsorozat)
03:05
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
03:30
Magyar Krónika (szolgáltató műsor)
04:00
Élő egyház (vallási műsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:45
Kenó (szórakoztató műsor)
06:50
Magyar Krónika (szolgáltató műsor)
07:25
Szerelmes földrajz (ismeretterjesztő műsor)
07:55
Térkép (szolgáltató műsor)
08:30
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
09:00
Divat és dizájn (reality műsor)
09:30
A világörökség kincsei (dokumentumfilm)
09:55
Nálatok laknak állatok? (filmsorozat)
10:30
A heidelbergi káté (dokumentumfilm)
11:00
Reformáció napi evangélikus istentisztelet Nemescsóról (hírműsor)
00:40
ISL Nemzetközi Úszóliga (sportműsor)
01:55
Golf magazin (sportműsor)
02:25
UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló (sportműsor)
03:05
UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló (sportműsor)
03:50
Múlt és Jelen (sportműsor)
04:15
Bringasport (sportműsor)
04:30
Sportpercek (sportműsor)
05:10
Pecatúra (sportműsor)
05:35
Golf magazin (sportműsor)
06:05
Puskás Akadémia magazin (sportműsor)
06:40
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
08:35
Szabadidő (sportműsor)
09:05
Bringasport (sportműsor)
09:25
Építők magazin (sportműsor)
09:55
Forma-1 (sportműsor)
11:40
Bringasport (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:45
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:25
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:31
Élő egyház (vallási műsor)
14:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Most történik (hírműsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:31
Summa (hír-, politikai műsor)
15:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Most történik (hírműsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:31
Világ (hír-, politikai műsor)
16:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:35
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
17:55
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
18:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:45
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:00
Állatkerti sétány 64. (gyermek műsor)
12:15
M2 matricák - Gyerekjáték (gyermek műsor)
12:20
Gyerekversek (gyermek műsor)
12:23
Pom-Pom meséi (gyermek műsor)
12:30
Hajótöröttek (filmsorozat)
12:40
Hajótöröttek (filmsorozat)
12:50
Bobby és Bill (gyermek műsor)
13:00
Bobby és Bill (gyermek műsor)
13:15
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn (gyermek műsor)
13:40
Tündéri keresztszülők (filmsorozat)
14:05
RoboVonatok (gyermek műsor)
14:20
Nils Holgersson csodálatos utazása (gyermek műsor)
14:35
Nils Holgersson csodálatos utazása (gyermek műsor)
14:50
A kis hableány (film)
15:50
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
16:15
Kutyapajtik (gyermek műsor)
16:40
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
17:00
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
17:25
Kacsamesék (gyermek műsor)
17:50
Aranyhaj: A sorozat (gyermek műsor)
18:15
A kis bankrablók (film)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
13:00
Református istentisztelet Csömörről (hírműsor)
14:20
Partitúra (szórakoztató műsor)
15:15
A Noszty fiú esete Tóth Marival (film)
17:00
Gasztroangyal (gasztronómiai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
18:40
SzerencsePerc (szórakoztató műsor)
18:45
Szerencse Szombat (szórakoztató műsor)
12:00
ISL Nemzetközi Úszóliga (sportműsor)
13:45
M4 Sport (sportműsor)
14:00
Forma-1 (sportműsor)
15:15
M4 Sport (sportműsor)
15:30
Bajnokok Klubja (sportműsor)
16:20
Felvezető műsor (sportműsor)
17:00
Labdarúgás: OTP Bank Liga (sportműsor)
18:45
Értékelő műsor (sportműsor)

Este

19:00
Hírek (hír-, politikai műsor)
19:01
Ma este (hír-, politikai műsor)
19:02
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
19:05
Summa (hír-, politikai műsor)
19:30
Híradó (hír-, politikai műsor)
20:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
20:30
Ma este (hír-, politikai műsor)
21:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
21:20
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
21:25
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
21:30
Világhíradó (hír-, politikai műsor)
21:50
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
22:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
22:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
22:35
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
23:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
23:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
23:20
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
23:25
Német nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
23:30
Orosz nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
23:35
Kínai nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
23:40
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
19:45
Traktor Tom (gyermek műsor)
19:55
Traktor Tom (gyermek műsor)
20:15
Tanárok gyöngye (filmsorozat)
21:05
Én vagyok itt (zenei műsor)
22:45
Kihantolt bűnök (filmsorozat)
23:40
Akvárium Stage Pass (zenei műsor)
19:40
Őrült nagy szerelem (zenei műsor)
21:20
Katharina Luther (film)
23:05
Kenó (szórakoztató műsor)
23:15
Bagi-Nacsa Orfeuma (szórakoztató műsor)
19:10
Felvezető műsor (sportműsor)
19:30
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
21:15
Értékelő műsor (sportműsor)
21:30
Góóól (sportműsor)
22:30
ISL Nemzetközi Úszóliga (sportműsor)
23:50
Labdarúgás: OTP Bank Liga (sportműsor)
Oldal tetejére