Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:15
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:03
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:50
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:16
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:25
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:50
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:31
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
10:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:31
Család'20 (hírműsor)
11:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
01:05
Odaát (filmsorozat)
01:50
Én vagyok itt (zenei műsor)
02:45
Kulisszák mögött - Az A38 hajón (zenei műsor)
03:40
Lola kicsi konyhája
04:10
Dokik (filmsorozat)
04:35
Dokik (filmsorozat)
05:00
Pom-Pom meséi (gyermek műsor)
05:05
Mirr-murr kandúr kalandjai (gyermek műsor)
05:15
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
05:20
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
05:30
Találd ki, mennyire szeretlek! (gyermek műsor)
05:40
Találd ki, mennyire szeretlek! (gyermek műsor)
05:50
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
06:00
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
06:15
Loopdidoo - A nagy nyaralás (gyermek műsor)
06:20
Pán Péter legújabb kalandjai (gyermek műsor)
06:45
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
07:00
Állati küldetés (gyermek műsor)
07:20
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
07:35
Kismackó kalandjai (gyermek műsor)
07:40
Kismackó kalandjai (gyermek műsor)
07:50
Apollo és a csodabogarak (gyermek műsor)
08:05
Apollo és a csodabogarak (gyermek műsor)
08:20
Elena - Avalor hercegnője (gyermek műsor)
08:40
Miles a jövőből (gyermek műsor)
09:05
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
09:30
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
09:55
Őskori kalandozások Andyvel (gyermek műsor)
10:10
Kis kedvencek a világ körül (gyermek műsor)
10:20
Pom-Pom meséi (gyermek műsor)
10:30
Mirr-murr kandúr kalandjai (gyermek műsor)
10:35
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
10:40
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
10:50
Mikrobi (gyermek műsor)
11:00
Fabulák - Heltai Gáspár mesél (gyermek műsor)
11:10
Kérem a következőt! (gyermek műsor)
11:20
Üzenet a jövőből - A Mézga család különös kalandjai (gyermek műsor)
11:50
A dzsungel könyve (gyermek műsor)
00:30
4 összeesküvő és 1 temetés (filmsorozat)
01:25
Új idők, új dalai (ismeretterjesztő műsor)
01:55
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
02:20
Fülszöveg (ismeretterjesztő műsor)
02:50
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
03:15
Magyar Krónika (szolgáltató műsor)
03:40
Esély (szolgáltató műsor)
04:00
Család'20 (hírműsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Hrvatska kronika (szolgáltató műsor)
07:15
Ecranul Nostru (szolgáltató műsor)
07:45
Ridikül (szórakoztató műsor)
08:40
Drága doktor úr (filmsorozat)
09:35
Fogd a kezem! (filmsorozat)
10:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
01:10
Jövünk! (sportműsor)
01:45
UEFA Bajnokok Ligája (sportműsor)
03:30
UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló (sportműsor)
04:00
Fradi Tv (sportműsor)
04:25
Öttusa (sportműsor)
04:55
Múlt és Jelen (sportműsor)
05:20
Vízilabda közvetítés (sportműsor)
06:30
Sporthíradó (sportműsor)
07:00
Sporthíradó (sportműsor)
07:30
UEFA Bajnokok Ligája (sportműsor)
09:25
UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló (sportműsor)
10:00
Sporthíradó (sportműsor)
10:25
Bringasport (sportműsor)
10:45
Öttusa (sportműsor)
11:15
Jövünk! (sportműsor)
11:45
Chi - a Belső Erő magazin (életstílus)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:45
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:25
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:31
Kárpát-medence (szolgáltató műsor)
14:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Most történik (hírműsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:31
Esély (szolgáltató műsor)
15:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Most történik (hírműsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:31
Summa (hír-, politikai műsor)
16:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:35
Világ (hír-, politikai műsor)
17:55
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
18:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:45
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:00
A dzsungel könyve (gyermek műsor)
12:10
Sammy és barátai (filmsorozat)
12:25
Sammy és barátai (filmsorozat)
12:40
M2 matricák - Baltazár-bazár (gyermek műsor)
12:45
Gyerünk, Pocoyo! (gyermek műsor)
12:50
Gyerünk, Pocoyo! (gyermek műsor)
12:55
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
13:10
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
13:25
Super Wings - A szárnyalók (gyermek műsor)
13:35
Muki, a Mackó (gyermek műsor)
13:45
Muki, a Mackó (gyermek műsor)
14:00
Apollo és a csodabogarak (gyermek műsor)
14:10
Apollo és a csodabogarak (gyermek műsor)
14:25
Kismackó kalandjai (gyermek műsor)
14:30
Kismackó kalandjai (gyermek műsor)
14:40
Gyerekversek (gyermek műsor)
14:41
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
14:50
Kalózka és Kapitány kalandjai (gyermek műsor)
15:00
Kalózka és Kapitány kalandjai (gyermek műsor)
15:15
Állati küldetés (gyermek műsor)
15:40
Tűzoltó Sam: Forgatás Körmöspálcáson (film)
16:40
Körmöspálcás Peti kincse (film)
17:05
Elena - Avalor hercegnője (gyermek műsor)
17:25
Miles a jövőből (gyermek műsor)
17:50
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
18:15
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
18:40
Dzsungelbanda - Mentés indul! (ismeretterjesztő műsor)
18:50
Pán Péter legújabb kalandjai (gyermek műsor)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:50
Michela: Toszkána ízei (szórakoztató műsor)
13:20
A skót whisky története (dokumentumfilm)
14:20
Sorsok útvesztője (filmsorozat)
15:05
Rex felügyelő (filmsorozat)
16:00
Don Matteo (filmsorozat)
17:05
Ridikül (szórakoztató műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
18:45
Fogd a kezem! (filmsorozat)
12:15
Felvezető műsor (sportműsor)
12:30
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
14:15
Értékelő műsor (sportműsor)
14:40
Fradi Tv (sportműsor)
15:10
Aranyoroszlánok (sportműsor)
15:45
Felvezető műsor (sportműsor)
16:00
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
17:45
Értékelő műsor (sportműsor)
18:05
Felvezető műsor (sportműsor)
18:15
K&H férfi kézilabda Liga (sportműsor)

Este

19:00
Hírek (hír-, politikai műsor)
19:01
Ma este (hír-, politikai műsor)
19:02
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
19:05
Kék bolygó (hírműsor)
19:30
Híradó (hír-, politikai műsor)
20:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
20:30
Ma este (hír-, politikai műsor)
21:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
21:20
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
21:25
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
21:30
Világhíradó (hír-, politikai műsor)
21:50
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
22:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
22:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
22:35
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
23:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
23:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
23:20
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
23:25
Német nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
23:30
Orosz nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
23:35
Kínai nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
23:40
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
19:15
Leo da Vinci (gyermek műsor)
19:25
Mancs Őrjárat (gyermek műsor)
19:50
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
19:55
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
20:15
Dokik (filmsorozat)
20:40
Dokik (filmsorozat)
21:05
Én vagyok itt (zenei műsor)
22:15
Odaát (filmsorozat)
23:00
Az A38 Hajó színpadán (zenei műsor)
19:35
Rex felügyelő (filmsorozat)
20:30
Skandináv lottó sorsolás (szórakoztató műsor)
20:40
Hölgyek paradicsoma (filmsorozat)
21:40
Név nélküli történet
23:30
Kenó (szórakoztató műsor)
23:40
Elfeledett hőseink
19:45
Értékelő műsor (sportműsor)
20:00
Felvezető műsor (sportműsor)
21:00
UEFA Bajnokok Ligája (sportműsor)
22:50
Értékelő műsor (sportműsor)
23:30
UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló (sportműsor)
Oldal tetejére