Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:15
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:40
Mozogj otthon! (sportműsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:30
Világ (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:31
Magyar gazda (szabadidős műsor)
09:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Mozogj otthon! (sportműsor)
10:25
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:31
Esély (szolgáltató műsor)
10:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Biztonságban itthon! (hírműsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
00:20
Anya, az állatorvos (filmsorozat)
01:15
Kemény leckék (filmsorozat)
02:15
Én vagyok itt (zenei műsor)
03:15
Akvárium Stage Pass (zenei műsor)
04:15
Dokik (filmsorozat)
04:35
Dokik (filmsorozat)
05:00
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
05:05
Sebaj Tóbiás (gyermek műsor)
05:15
Kíváncsi Fáncsi (gyermek műsor)
05:20
A kockásfülű nyúl (gyermek műsor)
05:30
Vipo, a repülő kutya kalandjai (gyermek műsor)
05:40
A kis királylány (gyermek műsor)
05:50
A kis királylány (gyermek műsor)
06:05
Agi Bagi (gyermek műsor)
06:15
Agi Bagi (gyermek műsor)
06:30
Erdei tesók (gyermek műsor)
06:40
Erdei tesók (gyermek műsor)
06:55
Apollo és a csodabogarak (gyermek műsor)
07:05
Apollo és a csodabogarak (gyermek műsor)
07:20
Franklin és barátai (gyermek műsor)
07:45
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
07:55
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
08:05
M2 matricák - Négyzetgyök (gyermek műsor)
08:15
Yo Yo (gyermek műsor)
08:20
Luna Petunia (gyermek műsor)
08:30
Betűvető (gyermek műsor)
08:35
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
09:00
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
09:25
Goldie és Mackó (gyermek műsor)
09:45
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
10:10
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
10:35
Vampirina (gyermek műsor)
10:55
Szuper Négyes (gyermek műsor)
11:10
Szuper Négyes (gyermek műsor)
11:25
Teáscsésze mesék (gyermek műsor)
11:40
Claude (filmsorozat)
11:50
Claude (filmsorozat)
00:30
Hat nővér (filmsorozat)
01:25
Új idők, új dalai (ismeretterjesztő műsor)
01:50
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
02:20
OJD - Irodalom és könyv 26 percben (dokumentumfilm)
02:45
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
03:15
Magyar Krónika (szolgáltató műsor)
03:40
Élő egyház (vallási műsor)
04:00
Himnusz (zenei műsor)
04:05
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Magyar Krónika (szolgáltató műsor)
07:15
Szerelmes földrajz (ismeretterjesztő műsor)
07:45
Mozogj otthon! (sportműsor)
08:00
Térkép (szolgáltató műsor)
08:30
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
08:55
Divat és dizájn (reality műsor)
09:25
Nálatok laknak állatok? (filmsorozat)
10:00
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
00:30
A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései (sportműsor)
02:30
Pecatúra (sportműsor)
02:55
Boxutca (sportműsor)
03:25
Vízilabda közvetítés (sportműsor)
04:45
Vízilabda közvetítés (sportműsor)
06:10
Aranyoroszlánok (sportműsor)
06:40
UEFA Bajnokok Ligája (sportműsor)
08:40
Bringasport (sportműsor)
09:00
Szabadidő (sportműsor)
09:35
Forma-3 (sportműsor)
10:20
Forma-3 (sportműsor)
11:20
Építők magazin (sportműsor)
11:55
Forma-1 (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:45
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Most történik (hírműsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:31
Élő egyház (vallási műsor)
14:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Mozogj otthon! (sportműsor)
15:25
Most történik (hírműsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:31
Summa (hír-, politikai műsor)
15:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Most történik (hírműsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:31
Világ (hír-, politikai műsor)
16:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:31
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
17:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
18:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:45
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:00
Állatkerti sétány 64. (gyermek műsor)
12:15
M2 matricák - Négyzetgyök (gyermek műsor)
12:20
Gyerekversek (gyermek műsor)
12:25
A nagy ho-ho-ho horgász (gyermek műsor)
12:30
Egy komisz kölyök naplója (gyermek műsor)
12:40
Tig és Leo (gyermek műsor)
12:50
Tig és Leo (gyermek műsor)
13:05
Gofri, a csodakutya (gyermek műsor)
13:25
Botcsinálta boszi (filmsorozat)
13:55
Hókusz-pókusz! (gyermek műsor)
14:20
A szépség és a szörnyeteg (film)
15:55
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
16:15
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
16:40
Goldie és Mackó (gyermek műsor)
17:05
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
17:25
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
17:50
Vampirina (gyermek műsor)
18:15
Szaffi (film)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta (zenei műsor)
13:20
Nemzeti kincseink a Hungarikumok (dokumentumfilm)
13:50
Hölgyek öröme (filmsorozat)
14:45
A Durrell család (filmsorozat)
15:40
Sziget a szárazföldön (film)
17:00
Gasztroangyal (gasztronómiai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
18:40
SzerencsePerc (szórakoztató műsor)
18:45
Szerencse Szombat (szórakoztató műsor)
13:10
UEFA Bajnokok Ligája magazin (sportműsor)
13:40
UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló (sportműsor)
14:45
M4 Sport (sportműsor)
15:00
Forma-1 (sportműsor)
16:15
M4 Sport (sportműsor)
16:40
Forma 2 (sportműsor)
17:55
Felvezető műsor (sportműsor)
18:15
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)

Este

19:00
Hírek (hír-, politikai műsor)
19:01
Biztonságban itthon! (hírműsor)
19:02
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
19:30
Híradó (hír-, politikai műsor)
20:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
20:30
Ma este (hír-, politikai műsor)
21:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
21:20
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
21:25
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
21:30
Világhíradó (hír-, politikai műsor)
21:50
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
22:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
22:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
22:35
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
23:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
23:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
23:20
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
23:30
Német nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
23:40
Orosz nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
23:50
Kínai nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
23:55
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
19:35
A város hősei (gyermek műsor)
19:50
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
20:00
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
20:15
Violetta (gyermek műsor)
21:05
Én vagyok itt (zenei műsor)
22:45
Kemény leckék (filmsorozat)
23:55
Akvárium Stage Pass (zenei műsor)
19:40
Winnetou és a félvér Apanatschi (film)
21:15
Monte Wildhorn csodálatos nyara (film)
23:00
Kenó (szórakoztató műsor)
23:05
Csak színház és más semmi (filmsorozat)
20:00
Értékelő műsor (sportműsor)
20:15
Felvezető műsor (sportműsor)
21:00
UEFA Bajnokok Ligája (sportműsor)
22:50
Értékelő műsor (sportműsor)
23:30
UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló (sportműsor)
Oldal tetejére