Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:15
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:40
Mozogj otthon! (sportműsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:17
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:22
Egy perc 1 élet (dokumentumfilm)
08:25
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Mozogj otthon! (sportműsor)
10:25
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:31
Unió27 (hírműsor)
10:33
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Biztonságban itthon! (hírműsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
00:45
Odaát (filmsorozat)
01:35
Én vagyok itt (zenei műsor)
02:35
Az A38 Hajó színpadán (zenei műsor)
03:25
Lola kicsi konyhája (hírműsor)
04:15
Őrangyal (filmsorozat)
05:00
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
05:05
Sebaj Tóbiás (gyermek műsor)
05:15
Mekk Elek az ezermester (gyermek műsor)
05:20
A kockásfülű nyúl (gyermek műsor)
05:25
Buckó (gyermek műsor)
05:40
Buckó (gyermek műsor)
05:50
Bubbi Guppik (gyermek műsor)
06:15
Loopdidoo - A nagy nyaralás (gyermek műsor)
06:20
Heidi (gyermek műsor)
06:45
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
07:00
Sherlock, a jak (gyermek műsor)
07:10
Sherlock, a jak (gyermek műsor)
07:25
Tündér lilinkók (gyermek műsor)
07:35
Miffy kis és nagy kalandjai (gyermek műsor)
07:45
Miffy kis és nagy kalandjai (gyermek műsor)
07:50
Super Wings - A szárnyalók (gyermek műsor)
08:05
Super Wings - A szárnyalók (gyermek műsor)
08:15
Lilo és Stitch (gyermek műsor)
08:40
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
09:00
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
09:25
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
09:50
Az Umizoomi csapat (gyermek műsor)
10:15
Kis kedvencek a világ körül (gyermek műsor)
10:20
Bubbi Guppik (gyermek műsor)
10:45
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
10:55
Mekk Elek az ezermester (gyermek műsor)
11:00
A kockásfülű nyúl (gyermek műsor)
11:10
Kék egér (gyermek műsor)
11:15
Magyar népmesék (gyermek műsor)
11:25
Süsü, a sárkány kalandjai (gyermek műsor)
11:55
Hoppi mesék (gyermek műsor)
00:10
Don Matteo (filmsorozat)
01:05
Hat nővér (filmsorozat)
01:55
OJD - Irodalom és könyv 26 percben (dokumentumfilm)
02:20
Mesterember (ismeretterjesztő műsor)
02:50
Magyar Krónika (szolgáltató műsor)
03:20
Kárpát-medence (szolgáltató műsor)
03:40
Világ (hír-, politikai műsor)
04:00
Himnusz (zenei műsor)
04:05
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:50
Slovenski utrinki (szolgáltató műsor)
07:20
Alpok-Duna-Adria (szolgáltató műsor)
07:50
A természetfilmezés kulisszatitkai (ismeretterjesztő műsor)
08:05
Mozogj otthon! (sportműsor)
08:25
Mámoros szerelem (filmsorozat)
09:10
Mámoros szerelem (filmsorozat)
10:00
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
02:15
Lendület magazin (sportműsor)
02:45
A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései (sportműsor)
04:55
Szabadidő (sportműsor)
05:20
Múlt és Jelen egy időben (sportműsor)
06:00
Fradi Tv (sportműsor)
06:30
A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései (sportműsor)
08:40
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
10:45
A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:45
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Most történik (hírműsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:31
Esély (szolgáltató műsor)
14:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Mozogj otthon! (sportműsor)
15:25
Most történik (hírműsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:31
Unió27 (hírműsor)
15:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Most történik (hírműsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:31
Kék bolygó (hír-, politikai műsor)
16:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:31
Család'20 (hírműsor)
17:33
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
18:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:45
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:00
Hoppi mesék (gyermek műsor)
12:10
Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői (gyermek műsor)
12:20
Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői (gyermek műsor)
12:35
44 csacska macska (filmsorozat)
12:45
44 csacska macska (gyermek műsor)
13:00
M2 matricák - Hevül a vegyület (gyermek műsor)
13:05
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
13:10
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
13:15
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
13:30
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
13:45
Mancs Őrjárat (gyermek műsor)
14:05
Buckó (gyermek műsor)
14:15
Buckó (gyermek műsor)
14:30
Bob, a mester (gyermek műsor)
14:40
Bobby és Bill (gyermek műsor)
14:55
Bobby és Bill (gyermek műsor)
15:05
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
15:20
Super Wings - A szárnyalók (gyermek műsor)
15:30
Super Wings - A szárnyalók (gyermek műsor)
15:45
Miffy kis és nagy kalandjai (gyermek műsor)
15:50
Miffy kis és nagy kalandjai (gyermek műsor)
16:00
Gyerekversek (gyermek műsor)
16:03
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
16:15
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
16:25
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
16:40
Sherlock, a jak (gyermek műsor)
16:50
Sherlock, a jak (gyermek műsor)
17:05
Lilo és Stitch (gyermek műsor)
17:25
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
17:50
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
18:15
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
18:40
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
18:50
Heidi (gyermek műsor)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
12:50
A világ egy terített asztal (dokumentumfilm)
13:15
Jövőnk, a víz (dokumentumfilm)
14:10
Sorsok útvesztője (filmsorozat)
15:00
Rex felügyelő (filmsorozat)
15:50
Don Matteo (filmsorozat)
16:50
Gasztroangyal (gasztronómiai műsor)
17:45
Mozogj otthon! (sportműsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Nemzeti Sporthíradó (sportműsor)
18:45
Fogd a kezem! (filmsorozat)
12:50
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
14:50
Pecatúra (sportműsor)
15:20
Strandkézilabda (sportműsor)
15:45
UEFA Bajnokok Ligája (sportműsor)
17:45
Felvezető műsor (sportműsor)
18:00
Vízilabda közvetítés (sportműsor)

Este

19:00
Hírek (hír-, politikai műsor)
19:01
Biztonságban itthon! (hírműsor)
19:02
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
19:30
Híradó (hír-, politikai műsor)
20:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
20:30
Ma este (hír-, politikai műsor)
21:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
21:20
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
21:25
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
21:30
Világhíradó (hír-, politikai műsor)
21:50
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
22:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
22:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
22:35
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
23:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
23:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
23:20
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
23:30
Német nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
23:40
Orosz nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
23:50
Kínai nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
23:55
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
19:15
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
19:25
Mancs Őrjárat (gyermek műsor)
19:50
Kis kedvencek a világ körül (gyermek műsor)
19:55
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
20:15
Dokik (filmsorozat)
20:35
KiberMa (hírműsor)
21:05
Én vagyok itt (zenei műsor)
22:10
Odaát (filmsorozat)
23:00
Kulisszák mögött - Az A38 hajón (zenei műsor)
23:55
Anya, az állatorvos (filmsorozat)
19:35
Rex felügyelő (filmsorozat)
20:30
Csak színház és más semmi (filmsorozat)
21:30
Munkaügyek (filmsorozat)
22:00
Életrevalók (film)
23:50
Kenó (szórakoztató műsor)
23:55
Szerencsés Dániel (film)
19:10
Értékelő műsor (sportműsor)
19:20
Felvezető műsor (sportműsor)
19:30
Vízilabda közvetítés (sportműsor)
20:40
Értékelő műsor (sportműsor)
20:41
Felvezető műsor (sportműsor)
20:45
Vízilabda közvetítés (sportműsor)
22:00
Értékelő műsor (sportműsor)
22:15
A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései (sportműsor)
Oldal tetejére