Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:20
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:35
Család'18 (hírműsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Esély (szolgáltató műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Summa (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
01:00
A szenvedély királya (film)
02:35
Váczi Eszter és a Szörp (zenei műsor)
03:05
Jazz Akusztik (zenei műsor)
04:15
Ki ez a lány? (filmsorozat)
05:00
Rumcájsz kalandjai (gyermek műsor)
05:05
Sebaj Tóbiás (gyermek műsor)
05:10
Varjúdombi mesék (gyermek műsor)
05:20
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
05:30
Teletabik (gyermek műsor)
05:40
Teletabik (gyermek műsor)
05:55
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
06:00
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
06:05
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky (gyermek műsor)
06:10
Connie, a boci (gyermek műsor)
06:20
Julio, a nyúl (gyermek műsor)
06:30
Julio, a nyúl (gyermek műsor)
06:40
Bobby és Bill (gyermek műsor)
06:55
Bobby és Bill (gyermek műsor)
07:10
Éliás, a kis mentőhajó (filmsorozat)
07:20
Éliás, a kis mentőhajó (filmsorozat)
07:30
Helen sulija (gyermek műsor)
07:45
Helen sulija (gyermek műsor)
07:55
M2 matricák - Baltazár-bazár (gyermek műsor)
08:00
Teáscsésze mesék (gyermek műsor)
08:20
A varázsvetítő (gyermek műsor)
08:25
A varázsvetítő (gyermek műsor)
08:30
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
08:55
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
09:20
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
09:40
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
10:05
Miles a jövőből (gyermek műsor)
10:30
Vampirina (gyermek műsor)
10:55
Tashi (gyermek műsor)
11:05
Tashi (gyermek műsor)
11:20
Kókusz Kokó, a kis sárkány (gyermek műsor)
11:30
Kókusz Kokó, a kis sárkány (gyermek műsor)
11:45
A kis időutazók (gyermek műsor)
00:30
Önök kérték! (szórakoztató műsor)
01:30
KorTárs (hírműsor)
02:00
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora (ismeretterjesztő műsor)
02:30
Zegzugos történetek (ismeretterjesztő műsor)
03:05
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek (ismeretterjesztő műsor)
03:35
Forint, fillér (dokumentumfilm)
04:00
Iskolapad (hír-, politikai műsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
05:25
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Gasztroangyal (gasztronómiai műsor)
07:45
Isten kezében (vallási műsor)
08:10
Kereszt-Tények (vallási műsor)
08:20
Katolikus krónika (vallási műsor)
08:50
"Így szól az Úr!" (vallási műsor)
08:55
Rome Reports - Vatikáni híradó (hírműsor)
09:20
Református riportok (vallási műsor)
09:50
Új nemzedék (szolgáltató műsor)
10:25
Vallás és szabadság (hírműsor)
10:30
Baptista magazin (vallási műsor)
11:00
Evangélikus riportok (vallási műsor)
11:30
Tanúságtevők (vallási műsor)
00:30
Judo - Világbajnokság (sportműsor)
02:10
DTM (sportműsor)
03:10
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
05:05
DTM (sportműsor)
06:10
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
08:15
Múlt és Jelen (sportműsor)
08:45
kisBAJNOK magazin (sportműsor)
09:15
Jövünk! (sportműsor)
09:50
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Kárpát Expressz (szolgáltató műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:25
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Család'18 (hírműsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:25
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Világ (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Szemtől szembe (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:35
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:10
Caillou (gyermek műsor)
12:30
M2 matricák - Baltazár-bazár (gyermek műsor)
12:35
Gyerekversek (gyermek műsor)
12:40
Mirr-murr kandúr kalandjai (gyermek műsor)
12:45
Szuper Négyes (gyermek műsor)
13:00
Szuper Négyes (gyermek műsor)
13:10
Egy komisz kislány naplója (gyermek műsor)
13:20
A város hősei (gyermek műsor)
13:35
A város hősei (gyermek műsor)
13:50
Dóra, a felfedező (gyermek műsor)
14:15
A kis sárkány kalandjai (gyermek műsor)
14:25
Bo, az örökmozgó (gyermek műsor)
14:50
A vitéz szabólegény (film)
15:50
Mickey és az autóversenyzők (gyermek műsor)
16:15
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
16:40
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
17:00
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
17:25
Miles a jövőből (gyermek műsor)
17:50
Vampirina (gyermek műsor)
18:15
Lilli, a kis boszorkány - Utazás Mandolánba (film)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:45
Jó ebédhez szól a nóta (zenei műsor)
13:15
Rítusok (dokumentumfilm)
14:10
Múzeumtúra - francia módra (művészeti műsor)
14:40
Rex Rómában (filmsorozat)
15:35
Legenda a vonaton (film)
17:00
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:35
Brown atya (filmsorozat)
12:20
UEFA Bajnokok Ligája magazin (sportműsor)
12:45
M4 Sport stúdió (sportműsor)
13:00
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
14:50
M4 Sport stúdió (sportműsor)
15:15
M4 Sport stúdió (sportműsor)
15:30
Kézilabda közvetítés (sportműsor)
17:00
M4 Sport stúdió (sportműsor)
17:15
Judo - Világbajnokság (sportműsor)
18:20
DTM (sportműsor)

Este

19:00
Hírek (hír-, politikai műsor)
19:02
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
19:05
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
19:30
Híradó (hír-, politikai műsor)
20:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
20:30
Ma este (hír-, politikai műsor)
21:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
21:20
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
21:25
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
21:30
Világhíradó (hír-, politikai műsor)
21:50
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
22:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
22:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
22:35
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
23:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
23:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
23:20
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
23:30
Német nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
23:40
Orosz nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
23:50
Kínai nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
23:55
Ma éjjel (hír-, politikai műsor)
19:40
Peppa malac (gyermek műsor)
19:45
Tickety Toc (gyermek műsor)
20:00
Tickety Toc (gyermek műsor)
20:15
Ki ez a lány? (filmsorozat)
21:05
Filmklub (művészeti műsor)
21:10
Apák és lányaik (film)
23:20
Így készült (művészeti műsor)
23:45
Velvet Divatház (filmsorozat)
19:30
Magyarország, szeretlek! (szórakoztató műsor)
21:00
A kis Buddha (film)
23:15
Kenó (szórakoztató műsor)
23:25
Paganini - Az ördög hegedűse (film)
19:30
Góóól!2 (sportműsor)
20:45
Sporthíradó (sportműsor)
21:00
FIBA női kosárlabda-világbajnokság (sportműsor)
22:55
Judo - Világbajnokság (sportműsor)
Oldal tetejére