Cookie / süti kezelés
Website-unkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű
szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet…
Elfogadom

Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:20
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
08:35
Család'18 (hírműsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Esély (szolgáltató műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Summa (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
01:00
A döntő szavazat (film)
03:20
Akvárium Stage Pass (zenei műsor)
04:15
Tuti gimi (filmsorozat)
05:00
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
05:05
A nagy ho-ho-horgász (gyermek műsor)
05:15
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
05:20
A legkisebb ugrifüles (gyermek műsor)
05:40
Zou (gyermek műsor)
05:50
Zou (gyermek műsor)
06:00
Buckó (gyermek műsor)
06:10
Buckó (gyermek műsor)
06:25
Claude (filmsorozat)
06:35
Claude (filmsorozat)
06:45
Irány Dínóföld! (gyermek műsor)
06:55
Irány Dínóföld! (gyermek műsor)
07:10
JoNaLu (filmsorozat)
07:35
JoNaLu (filmsorozat)
08:00
Matrica - Négyzetgyök (gyermek műsor)
08:05
PöttömMag Tilda (filmsorozat)
08:10
PöttömMag Tilda (filmsorozat)
08:20
Laura csillaga (filmsorozat)
08:30
A gumimacik (gyermek műsor)
08:55
A gumimacik (gyermek műsor)
09:20
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
09:40
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
10:05
A kis időutazók (gyermek műsor)
10:30
Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői (gyermek műsor)
10:45
Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői (gyermek műsor)
10:55
Agi Bagi (gyermek műsor)
11:10
Agi Bagi (gyermek műsor)
11:20
A meseerdő lakói (filmsorozat)
11:35
A meseerdő lakói (filmsorozat)
11:50
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
00:20
P'amende (művészeti műsor)
00:50
Én a szövésre adtam magam (művészeti műsor)
01:45
Szerelmes földrajz (ismeretterjesztő műsor)
02:15
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
02:45
Hagyaték (ismeretterjesztő műsor)
03:10
Ízőrzők (gasztronómiai műsor)
03:40
Forint, fillér (dokumentumfilm)
04:00
Iskolapad (hír-, politikai műsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
05:30
Noé barátai - Minden, ami állat (ismeretterjesztő műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Gasztroangyal (gasztronómiai műsor)
07:45
Isten kezében (vallási műsor)
08:15
Kereszt-Tények (vallási műsor)
08:25
Katolikus krónika (vallási műsor)
08:55
"Így szól az Úr!" (vallási műsor)
09:00
Rome Reports - Vatikáni híradó (életstílus)
09:25
A sokszínű vallás (vallási műsor)
09:40
A bölcsesség kezdete... (életstílus)
09:55
Református ifjúsági műsor (vallási műsor)
10:05
Ortodox ifjúsági műsor (vallási műsor)
10:15
Metodista ifjúsági műsor (vallási műsor)
10:30
Református magazin (vallási műsor)
11:00
Evangélikus istentisztelet közvetítése a győri Öregtemplomból (életstílus)
00:15
XXIII. Téli Olimpia 2018 - Phjongcshang (sportműsor)
00:55
XXIII. Téli Olimpia 2018 - Phjongcshang (sportműsor)
01:45
M4 Sport stúdió (sportműsor)
01:55
XXIII. Téli Olimpia 2018 - Phjongcshang (sportműsor)
02:00
XXIII. Téli Olimpia 2018 - Phjongcshang (sportműsor)
03:00
XXIII. Téli Olimpia 2018 - Phjongcshang (sportműsor)
04:00
XXIII. Téli Olimpia 2018 - Phjongcshang (sportműsor)
05:30
M4 Sport stúdió (sportműsor)
05:45
XXIII. Téli Olimpia 2018 - Phjongcshang (sportműsor)
06:45
XXIII. Téli Olimpia 2018 - Phjongcshang (sportműsor)
07:15
XXIII. Téli Olimpia 2018 - Phjongcshang (sportműsor)
09:15
XXIII. Téli Olimpia 2018 - Phjongcshang (sportműsor)
11:00
UEFA BL magazin (sportműsor)
11:30
kisBAJNOK magazin (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (életstílus)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Kárpát Expressz (szolgáltató műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Család'18 (hírműsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Világ (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Forint, fillér (dokumentumfilm)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:35
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:00
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
12:10
Gógyi felügyelő (gyermek műsor)
12:35
Matrica - Négyzetgyök (gyermek műsor)
12:40
Gyerekversek (gyermek műsor)
12:41
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
12:50
Connie, a boci (gyermek műsor)
12:55
Connie, a boci (gyermek műsor)
13:05
Connie, a boci (gyermek műsor)
13:10
Tatonka történetei (gyermek műsor)
13:25
Tatonka történetei (gyermek műsor)
13:40
Caillou (gyermek műsor)
14:05
Julio, a nyúl (filmsorozat)
14:15
Julio, a nyúl (filmsorozat)
14:25
Hát (m)ilyenek az állatok... (ismeretterjesztő műsor)
14:35
A kis sárkány kalandjai (gyermek műsor)
14:45
A kis sárkány kalandjai (gyermek műsor)
14:55
Hollócska, a kis rosszcsont (filmsorozat)
15:10
Tashi (gyermek műsor)
15:25
Tashi (gyermek műsor)
15:40
Jorinde és Joringel (film)
16:40
A gumimacik (gyermek műsor)
17:05
A gumimacik (gyermek műsor)
17:25
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
17:50
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
18:15
Caillou karácsonya (gyermek műsor)
12:00
Déli harangszó (életstílus)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:45
Jó ebédhez szól a nóta (zenei műsor)
13:20
Cseh Hattyúk (film)
14:20
Hit, erkölcs és hűség - A Magyar Corvin - lánc kitüntetettjei (életstílus)
14:50
Rex felügyelő (filmsorozat)
15:40
Havi 200 fix (film)
17:00
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
17:55
Nő az esély - fejlesztéspolitikai magazin (életstílus)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:35
Alpesi őrjárat (filmsorozat)
12:00
M4 Sport stúdió (sportműsor)
12:15
XXIII. Téli Olimpia 2018 - Phjongcshang (sportműsor)
13:00
XXIII. Téli Olimpia 2018 - Phjongcshang (sportműsor)
13:30
XXIII. Téli Olimpia 2018 - Phjongcshang (sportműsor)
15:30
XXIII. Téli Olimpia 2018 - Phjongcshang (sportműsor)
16:15
XXIII. Téli Olimpia 2018 - Phjongcshang (sportműsor)
17:00
M4 Sport stúdió (sportműsor)
17:30
Kosárlabda közvetítés (sportműsor)