Cookie / süti kezelés
Website-unkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű
szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet…
Elfogadom

Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:20
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:00
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
08:35
Profit7 (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Világ (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Esély (szolgáltató műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
00:30
Lola (filmsorozat)
01:20
Holnap tali! (filmsorozat)
01:50
Én vagyok itt (zenei műsor)
02:50
Baby Daddy (Papás-Babás) (filmsorozat)
03:10
Baby Daddy (Papás-Babás) (filmsorozat)
03:35
Akvárium Stage Pass (zenei műsor)
04:30
Hétmérföld (ismeretterjesztő műsor)
05:15
Tuti gimi (filmsorozat)
06:00
Mirr-murr kandúr kalandjai (gyermek műsor)
06:05
Töf-töf elefánt (gyermek műsor)
06:10
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
06:20
Kiváncsi Fáncsi (gyermek műsor)
06:30
Teletubbies (filmsorozat)
06:45
Teletubbies (filmsorozat)
07:00
Maja, a méhecske (filmsorozat)
07:10
Maja, a méhecske (filmsorozat)
07:25
Irány Dínóföld! (gyermek műsor)
07:35
Agi Bagi (gyermek műsor)
07:50
Agi Bagi (gyermek műsor)
08:00
Matrica - Szó-nyomozó (gyermek műsor)
08:05
Papírmesék (filmsorozat)
08:10
Papírmesék (filmsorozat)
08:20
Irány Okido! (gyermek műsor)
08:30
A gumimacik (gyermek műsor)
08:55
A gumimacik (gyermek műsor)
09:20
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
09:40
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
10:05
Kókusz Kokó, a kis sárkány (gyermek műsor)
10:15
Kókusz Kokó, a kis sárkány (gyermek műsor)
10:30
Hahó Pip! (gyermek műsor)
10:40
Hahó Pip! (gyermek műsor)
10:55
A város hősei (gyermek műsor)
11:05
A város hősei (gyermek műsor)
11:20
Rozsdalovag (gyermek műsor)
11:30
Rozsdalovag (gyermek műsor)
11:45
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
11:55
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
00:30
Sao Paulo (dokumentumfilm)
01:20
Tóth János (filmsorozat)
01:50
Az én '56-om (dokumentumfilm)
02:05
Az én '56-om (művészeti műsor)
02:15
Hazajáró (szabadidős műsor)
02:45
Szerelmes földrajz (ismeretterjesztő műsor)
03:10
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
03:40
Élő egyház (vallási műsor)
04:00
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Térkép (szolgáltató műsor)
07:15
Hazajáró (szabadidős műsor)
07:15
Hazajáró
07:50
kisBAJNOK magazin (sportműsor)
08:45
Rúzs és selyem (életstílus)
09:15
Ízőrzők (szabadidős műsor)
09:50
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
10:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
00:15
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
02:10
Játékoskijáró (sportműsor)
03:05
Jégkorong közvetítés (sportműsor)
05:10
Amatőr Ökölvívó Országos Bajnokság - Döntők (sportműsor)
07:05
Gillette World Sport 2017 (sportműsor)
07:35
Kosárlabda közvetítés (sportműsor)
07:35
Kosárlabda közvetítés (sportműsor)
09:35
WTCC magazin (sportműsor)
10:05
Jövünk! magazin (sportműsor)
10:35
Szabadidő magazin (sportműsor)
11:10
Játékoskijáró (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (életstílus)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Summa (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Élő egyház (vallási műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Esély (szolgáltató műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Világ (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:35
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:10
A meseerdő lakói (filmsorozat)
12:20
A meseerdő lakói (filmsorozat)
12:35
Matrica - Szó-nyomozó (gyermek műsor)
12:40
Gyerekversek (gyermek műsor)
12:45
Mirr-murr kandúr kalandjai (gyermek műsor)
12:55
Loopdidoo (gyermek műsor)
13:00
Loopdidoo (gyermek műsor)
13:05
Loopdidoo (gyermek műsor)
13:15
Tatonka történetei (gyermek műsor)
13:25
Tatonka történetei (gyermek műsor)
13:40
Egy komisz kölyök naplója (gyermek műsor)
13:50
Dino Dan (filmsorozat)
14:10
Dino Dan (filmsorozat)
14:35
JoNaLu (filmsorozat)
15:00
Póló (gyermek műsor)
15:05
Póló (gyermek műsor)
15:15
Tashi (gyermek műsor)
15:25
Tashi (gyermek műsor)
15:40
A libapásztorlány (gyermek műsor)
16:40
A gumimacik (gyermek műsor)
17:00
A gumimacik (gyermek műsor)
17:25
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
17:50
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
18:15
Robinson Crusoe (film)
12:00
Déli harangszó (életstílus)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:50
Tárlatvezetés Portugáliában (életstílus)
13:25
Új idők, új dalai
13:25
Új idők, új dalai (ismeretterjesztő műsor)
13:55
Peru, Chile (ismeretterjesztő műsor)
14:25
Szelíd Ben: A fekete arany (film)
16:00
Fuss, hogy utolérjenek (film)
17:35
Gasztroangyal (gasztronómiai műsor)
18:35
SzerencseSzombat (szórakoztató műsor)
12:15
M4 Sport stúdió (sportműsor)
12:30
Vízilabda közvetítés (sportműsor)
13:40
M4 Sport stúdió (sportműsor)
14:00
FIFA Klubvilágbajnokság 2017 (sportműsor)
15:50
M4 Sport stúdió (sportműsor)
16:00
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
16:45
Sporthíradó (sportműsor)
17:45
M4 Sport stúdió (sportműsor)
18:00
Vízilabda - Bajnokok Ligája hazai mérkőzések (sportműsor)