Cookie / süti kezelés
Website-unkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű
szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet…
Elfogadom

Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:20
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
08:35
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
08:50
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Unió28 (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Kosár (szolgáltató műsor)
00:30
Lola (filmsorozat)
01:20
Holnap tali! (filmsorozat)
01:45
Én vagyok itt (zenei műsor)
02:55
Odaát (filmsorozat)
03:35
Kulisszák mögött - az A38-as hajón (zenei műsor)
04:30
Beszélő emlékházak (hírműsor)
05:15
Tuti gimi (filmsorozat)
06:00
Töf-töf elefánt (gyermek műsor)
06:05
Dörmögőék legújabb kalandjai (gyermek műsor)
06:15
A kockásfülű nyúl (gyermek műsor)
06:20
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
06:30
Rumcájsz kalandjai (gyermek műsor)
06:35
Félix levelei (gyermek műsor)
06:50
Félix levelei (gyermek műsor)
07:00
Rosie világa (filmsorozat)
07:15
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
07:25
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
07:35
Chuggington pályaudvar (gyermek műsor)
07:45
Chuggington pályaudvar (gyermek műsor)
07:55
Dóra, a felfedező (gyermek műsor)
08:20
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
08:45
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
09:10
A dzsungel könyve (filmsorozat)
09:20
A dzsungel könyve (filmsorozat)
09:30
Bohókás professzor (filmsorozat)
09:40
Eperke és barátai (gyermek műsor)
10:00
Gondos Bocsok (gyermek műsor)
10:25
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
10:35
Állatkerti sétány 64. (gyermek műsor)
10:50
Töf-töf elefánt (gyermek műsor)
10:55
Dörmögőék legújabb kalandjai (gyermek műsor)
11:05
A kockásfülű nyúl (gyermek műsor)
11:15
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
11:20
Magyar népmesék (gyermek műsor)
11:35
Pityke őrmester (gyermek műsor)
11:45
Kérem a következőt! (gyermek műsor)
11:55
Üzenet a jövőből - A Mézga család különös kalandjai (gyermek műsor)
01:35
Az én '56-om (dokumentumfilm)
01:55
A világörökség kincsei (szabadidős műsor)
02:10
Hazajáró (szabadidős műsor)
02:40
Szerelmes földrajz (ismeretterjesztő műsor)
03:10
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
03:35
Kárpát Expressz (szolgáltató műsor)
04:00
Médiaklikk (szolgáltató műsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Rondó (szolgáltató műsor)
07:15
Kvartett (szolgáltató műsor)
07:45
Ridikül
08:40
Elfeledett szerelem (filmsorozat)
09:35
A múlt árnyékában (filmsorozat)
10:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
00:35
Kézilabda közvetítés (sportműsor)
02:20
Gillette World Sport 2017 (sportműsor)
02:45
Szabadidő magazin (sportműsor)
03:20
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
04:50
Kerékpár magazin (sportműsor)
04:50
Bajnokok a múltból (sportműsor)
05:05
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
05:15
Kézilabda közvetítés (sportműsor)
07:00
M4 Sportreggeli (sportműsor)
07:50
Lóverseny magazin (sportműsor)
08:20
Kerékpár magazin (sportműsor)
08:20
Kerékpártúra magazin (sportműsor)
08:50
Labdarúgás - 2018-as VB selejtezők (sportműsor)
10:55
Tornász Vb - Montreal (sportműsor)
10:55
Kézilabda közvetítés (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Iskolapad (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Unió28 (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Kosár (szolgáltató műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Szemtől szembe (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:35
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:25
Nálatok, laknak állatok? (filmsorozat)
12:55
Pin kód (gyermek műsor)
13:05
Pupákok (gyermek műsor)
13:15
Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői (gyermek műsor)
13:25
Animália (gyermek műsor)
13:55
Matrica - Igaz vagy hamis? (gyermek műsor)
14:00
Buckó (gyermek műsor)
14:10
Buckó (gyermek műsor)
14:20
Raju, a riksa (gyermek műsor)
14:25
Raju, a riksa (gyermek műsor)
14:35
Miffy és barátai (gyermek műsor)
14:40
Caillou (gyermek műsor)
15:05
Traktor Tom (gyermek műsor)
15:15
Bori (gyermek műsor)
15:25
Bori (gyermek műsor)
15:40
Gondos Bocsok (gyermek műsor)
16:00
A bűvös körhinta (filmsorozat)
16:15
Állatkerti sétány 64. (gyermek műsor)
16:25
Mesélj nekem! (gyermek műsor)
16:35
Gyerekversek (gyermek műsor)
16:36
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
16:45
Julio, a nyúl (filmsorozat)
16:55
Julio, a nyúl (filmsorozat)
17:05
Eperke és barátai (gyermek műsor)
17:30
A dzsungel könyve (filmsorozat)
17:40
A dzsungel könyve (filmsorozat)
17:50
Bohókás professzor (filmsorozat)
18:00
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
18:25
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
18:50
Dóra, a felfedező (gyermek műsor)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:45
Jamie 15 perces kajái (szórakoztató műsor)
13:10
Charly, majom a családban (filmsorozat)
14:00
Don Matteo (filmsorozat)
15:05
A vidéki doktor (filmsorozat)
15:55
A múlt árnyékában (filmsorozat)
16:45
Szerencse Híradó (szórakoztató műsor)
17:00
Ridikül
18:00