Cookie / süti kezelés
Website-unkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű
szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet…
Elfogadom

Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:20
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
08:35
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
08:50
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Élő egyház (vallási műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Család és otthon (szolgáltató műsor)
00:30
Lola (filmsorozat)
01:20
Holnap tali! (filmsorozat)
01:50
Én vagyok itt (zenei műsor)
02:55
Odaát (filmsorozat)
03:40
Kulisszák mögött - az A38-as hajón (zenei műsor)
04:50
Vannak vidékek (ismeretterjesztő műsor)
05:15
Tuti gimi (filmsorozat)
06:00
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
06:05
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
06:15
Misi mókus kalandjai (gyermek műsor)
06:20
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
06:30
Rumcájsz kalandjai (gyermek műsor)
06:40
Claude (filmsorozat)
06:50
Claude (filmsorozat)
07:00
Rosie világa (gyermek műsor)
07:10
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
07:20
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
07:30
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
07:40
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
07:55
Dóra, a felfedező (gyermek műsor)
08:20
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
08:45
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
09:05
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
09:20
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
09:30
Bohókás professzor (filmsorozat)
09:40
Eperke legújabb kalandjai (gyermek műsor)
10:00
Gondos Bocsok (gyermek műsor)
10:25
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
10:35
Állatkerti sétány 64. (gyermek műsor)
10:50
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
10:55
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
11:05
Misi mókus kalandjai (gyermek műsor)
11:10
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
11:20
A kék egér (gyermek műsor)
11:30
Süsü, a sárkány kalandjai (gyermek műsor)
11:55
Trombi és a tűzmanó (gyermek műsor)
01:50
Az én '56-om (dokumentumfilm)
02:00
Hazajáró (szabadidős műsor)
02:30
Szerelmes földrajz (ismeretterjesztő műsor)
03:10
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
03:35
Minden tudás (ismeretterjesztő műsor)
04:00
Summa (hír-, politikai műsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Srpski Ekran (szolgáltató műsor)
07:15
Unser Bildschirm (szolgáltató műsor)
07:45
Ridikül (szórakoztató műsor)
08:40
Lola (filmsorozat)
09:30
A múlt árnyékában (filmsorozat)
10:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
01:30
Merkantil Bank Liga (sportműsor)
03:15
RedBull Air Race (sportműsor)
04:20
Ulti magazin
04:45
Bringasport magazin (sportműsor)
05:05
OTP Bank Liga (sportműsor)
07:00
M4 Sportreggeli (sportműsor)
07:45
Kézilabda magazin (sportműsor)
08:50
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
08:50
OTP Bank Liga (sportműsor)
10:50
Jövünk! magazin (sportműsor)
11:25
OTP Bank Liga (sportműsor)
11:30
Férfi kosárlabda Eb döntő (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Kék bolygó (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Élő egyház (vallási műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Kárpát Expressz (szolgáltató műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Szemtől szembe (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:35
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:05
Magyar népmesék (gyermek műsor)
12:25
Kicsi a bors, de erős (filmsorozat)
12:55
Pin kód (gyermek műsor)
13:05
Pupákok (gyermek műsor)
13:15
Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői (gyermek műsor)
13:25
Tatonka történetei (gyermek műsor)
13:40
Tatonka történetei (gyermek műsor)
13:55
Matrica - Szó-nyomozó (gyermek műsor)
14:00
Buckó (gyermek műsor)
14:10
Buckó (gyermek műsor)
14:20
Raju, a riksa (gyermek műsor)
14:30
Raju, a riksa (gyermek műsor)
14:35
Caillou (gyermek műsor)
15:00
Irány Dínóföld! (gyermek műsor)
15:10
Franklin (gyermek műsor)
15:35
Gondos Bocsok (gyermek műsor)
15:55
A bűvös körhinta (filmsorozat)
16:10
Állatkerti sétány 64. (gyermek műsor)
16:20
Mesélj nekem! (gyermek műsor)
16:30
Gyerekversek (gyermek műsor)
16:32
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
16:45
Julio, a nyúl (filmsorozat)
16:55
Julio, a nyúl (filmsorozat)
17:05
Eperke legújabb kalandjai (gyermek műsor)
17:30
A dzsungel könyve (filmsorozat)
17:40
A dzsungel könyve (gyermek műsor)
17:50
Bohókás professzor (filmsorozat)
18:00
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
18:25
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
18:50
Dóra, a felfedező (filmsorozat)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Jamie 15 perces kajái (szórakoztató műsor)
13:30
Charly, majom a családban (filmsorozat)
14:20
Zorro (filmsorozat)
15:15
A vidéki doktor (filmsorozat)
16:05
A múlt árnyékában (filmsorozat)
17:00
Ridikül (szórakoztató műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:35
Rex felügyelő (filmsorozat)
13:25
Férfi kosárlabda Eb (sportműsor)
14:45
M4 Sport stúdió (sportműsor)
15:00
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
15:25
Múlt és Jelen egy időben (sportműsor)
15:55
Gillette World Sport (sportműsor)
16:25
Hungaroring magazin (sportműsor)
16:55
Fradi Tv (sportműsor)
17:25
Sporthíradó (sportműsor)
17:30
M4 Sport stúdió (sportműsor)
17:40
M4 Sport stúdió (sportműsor)
17:55
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)