Cookie / süti kezelés
Website-unkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű
szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet…
Elfogadom

Tv műsor

Reggel

05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
08:35
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
08:50
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Kék bolygó (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
00:35
Europe In Concert (zenei műsor)
01:25
Filmklub (művészeti műsor)
01:30
A hírnév ára (film)
03:35
Tetemre hívás (film)
03:50
A fehér királyné (filmsorozat)
05:00
Magyar Jazz Ünnep 2011 (zenei műsor)
06:00
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
06:05
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
06:15
Misi mókus kalandjai (gyermek műsor)
06:20
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
06:30
Rumcájsz kalandjai (gyermek műsor)
06:40
Claude (filmsorozat)
06:50
Claude (filmsorozat)
07:00
Rosie világa (filmsorozat)
07:10
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
07:20
Sam, a tűzoltó (gyermek műsor)
07:30
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
07:40
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
07:55
Dóra, a felfedező (gyermek műsor)
08:20
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
08:45
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
09:05
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
09:20
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
09:30
Bohókás professzor (filmsorozat)
09:40
Eperke legújabb kalandjai (gyermek műsor)
10:00
Gondos Bocsok (gyermek műsor)
10:25
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
10:35
Állatkerti sétány 64. (gyermek műsor)
10:50
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
10:55
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
11:05
Misi mókus kalandjai (gyermek műsor)
11:10
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
11:20
A kék egér (gyermek műsor)
11:30
Süsü, a sárkány kalandjai (gyermek műsor)
00:01
Jó reggelt, Vietnam! (film)
02:00
Fábry (szórakoztató műsor)
03:15
Magyarok Latin-Amerikában
03:40
Kosár (szolgáltató műsor)
04:00
Itthon vagy!
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Család-barát
05:50
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Roma Magazin (szolgáltató műsor)
07:15
Domovina (szolgáltató műsor)
07:45
Ridikül (szórakoztató műsor)
08:40
Lola (filmsorozat)
09:30
A múlt árnyékában (filmsorozat)
10:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
00:50
Férfi kosárlabda Eb (sportműsor)
02:40
RedBull Air Race (sportműsor)
03:40
Ulti magazin
03:40
Ulti magazin
04:05
kisBAJNOK magazin (sportműsor)
05:00
Asztalitenisz csapat Eb (sportműsor)
05:05
OTP Bank Liga (sportműsor)
05:05
OTP Bank Liga (sportműsor)
07:00
M4 Sportreggeli (sportműsor)
07:45
Gillette World Sport (sportműsor)
08:15
Asztalitenisz csapat Eb (sportműsor)
09:25
Férfi kosárlabda Eb (sportműsor)
11:25
Sakkaréna magazin (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Minden tudás (ismeretterjesztő műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Kék bolygó (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Szemtől szembe (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:35
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:25
Kicsi a bors, de erős (filmsorozat)
12:55
Pin kód (gyermek műsor)
13:05
Pupákok (gyermek műsor)
13:15
Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői (gyermek műsor)
13:25
Tatonka történetei (gyermek műsor)
13:40
Tatonka történetei (gyermek műsor)
13:55
Matrica - Igaz vagy hamis? (gyermek műsor)
13:55
Matrica - Triangulum (gyermek műsor)
14:00
Buckó (gyermek műsor)
14:10
Buckó (gyermek műsor)
14:20
Raju, a riksa (gyermek műsor)
14:30
Raju, a riksa (gyermek műsor)
14:35
Caillou (gyermek műsor)
15:00
Irány Dínóföld! (gyermek műsor)
15:10
Franklin (gyermek műsor)
15:35
Gondos Bocsok (gyermek műsor)
15:55
A bűvös körhinta (gyermek műsor)
16:10
Állatkerti sétány 64. (gyermek műsor)
16:20
Mesélj nekem! (gyermek műsor)
16:30
Gyerekversek (gyermek műsor)
16:32
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
16:45
Julio, a nyúl (filmsorozat)
16:55
Julio, a nyúl (filmsorozat)
17:05
Eperke legújabb kalandjai (gyermek műsor)
17:30
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
17:40
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
17:50
Bohókás professzor (filmsorozat)
18:00
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
18:25
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
18:50
Dóra, a felfedező (filmsorozat)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:50
Jamie 15 perces kajái (gasztronómiai műsor)
13:25
Charly, majom a családban (filmsorozat)
14:20
Zorro (filmsorozat)
15:10
A vidéki doktor (filmsorozat)
16:05
A múlt árnyékában (filmsorozat)
17:00
Ridikül
17:00
Ridikül (szórakoztató műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:35
Rex felügyelő (filmsorozat)
12:00
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
12:00
OTP Bank Liga (sportműsor)
13:55
Tenisz Davis Kupa (sportműsor)
13:55
Tenisz Davis Kupa (sportműsor)
16:30
Góóól (sportműsor)
17:30
Kézilabda magazin (sportműsor)
18:30
Sport7fő (sportműsor)