Cookie / süti kezelés
Website-unkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű
szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet…
Elfogadom

Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hírműsor)
00:20
Ma éjszaka (hírműsor)
01:05
Ma éjszaka (hírműsor)
02:00
Ma éjszaka (hírműsor)
03:00
Ma éjszaka (hírműsor)
04:00
Ma éjszaka (hírműsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hírműsor)
05:55
Ma Reggel (hírműsor)
06:00
Híradó (hírműsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hírműsor)
06:35
Ma Reggel (hírműsor)
07:00
Híradó (hírműsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hírműsor)
07:20
Ma Reggel (hírműsor)
07:40
Ma Reggel (hírműsor)
08:00
Híradó (hírműsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hírműsor)
08:20
Ma Reggel (hírműsor)
08:35
Ma Reggel (hírműsor)
08:50
Ma délelőtt (hírműsor)
09:00
Híradó (hírműsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
09:15
Ma délelőtt (hírműsor)
09:30
Hírek (hírműsor)
09:35
Ma délelőtt (hírműsor)
10:00
Híradó (hírműsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
10:15
Ma délelőtt (hírműsor)
10:30
Hírek (hírműsor)
10:35
Élő egyház (vallási műsor)
11:00
Híradó (hírműsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
11:15
Ma délelőtt (hírműsor)
11:30
Hírek (hírműsor)
11:35
Ma délelőtt (hírműsor)
00:25
Az élet megy tovább (filmsorozat)
01:20
Holnap tali! (filmsorozat)
01:40
Én vagyok itt (zenei műsor)
02:45
Odaát (filmsorozat)
03:30
Kulisszák mögött - az A38-as hajón (zenei műsor)
04:20
Vannak vidékek (ismeretterjesztő műsor)
05:15
Tuti gimi (filmsorozat)
06:00
Tinti kalandjai (gyermek műsor)
06:10
Töf-töf elefánt (gyermek műsor)
06:15
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
06:25
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
06:35
Gondos Bocsok és az Unokatesók (gyermek műsor)
06:55
Rosie világa (gyermek műsor)
07:05
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (filmsorozat)
07:20
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (filmsorozat)
07:30
JoNaLu (gyermek műsor)
07:55
Dóra, a felfedező (gyermek műsor)
08:20
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
08:45
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
09:10
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
09:20
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
09:35
Loopdidoo (gyermek műsor)
09:40
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
09:55
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
10:05
Állatkert a hátizsákban (gyermek műsor)
10:35
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
10:45
Állatkerti sétány 64. (gyermek műsor)
10:55
Tinti kalandjai (gyermek műsor)
11:00
Töf-töf elefánt (gyermek műsor)
11:05
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
11:15
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
11:20
A kék egér (gyermek műsor)
11:30
Fabulák - Heltai Gáspár mesél (filmsorozat)
11:45
Kicsi a bors... (filmsorozat)
01:20
Az Andok országai (szabadidős műsor)
01:20
Az Andok országai (A Nap új fiai)
02:30
Az én '56-om (dokumentumfilm)
02:45
Hazajáró (szabadidős műsor)
03:15
Pannon expressz (szabadidős műsor)
03:45
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
04:10
Ridikül (szórakoztató műsor)
05:05
Minden tudás (ismeretterjesztő műsor)
05:25
Summa (hír-, politikai műsor)
05:45
Himnusz (zenei műsor)
05:50
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
05:55
A múlt árnyékában (filmsorozat)
06:55
Kenó (szórakoztató műsor)
07:00
Híradó (hírműsor)
07:25
Srpski Ekran (szolgáltató műsor)
07:50
Unser Bildschirm (szolgáltató műsor)
08:20
Lola (filmsorozat)
09:10
Charly, majom a családban (filmsorozat)
10:00
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
01:00
Szabadidő magazin (sportműsor)
01:05
Szabadidő magazin (sportműsor)
01:30
Jövünk! magazin (sportműsor)
01:35
Jövünk! magazin (sportműsor)
02:00
Labdarúgás UEFA Szuperkupa: (sportműsor)
02:00
Labdarúgás UEFA Szuperkupa (sportműsor)
03:50
Strandkézilabda magazin (sportműsor)
03:50
Strandkézilabda magazin (sportműsor)
04:05
Sakkaréna magazin (sportműsor)
04:05
Sport7fő (sportműsor)
04:35
Gillette World Sport magazin (sportműsor)
05:00
Élen állunk! magazin (sportműsor)
05:35
Atlétikai Vb - London (sportműsor)
07:20
Asztalitenisz magazin (sportműsor)
07:50
kisBAJNOK magazin (sportműsor)
08:50
OTP Bank Liga: DVTK - Puskás Akadémia FC mérkőzés (sportműsor)
10:55
Jövünk! magazin (sportműsor)
11:25
OTP Bank Liga: Videoton FC - DVSC mérkőzés (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hírműsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hírműsor)
12:45
Ma délelőtt (hírműsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hírműsor)
13:00
Híradó (hírműsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
13:15
Ma délután (hírműsor)
13:30
Hírek (hírműsor)
13:35
Kék bolygó (hírműsor)
14:00
Híradó (hírműsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
14:20
Ma délután (hírműsor)
14:30
Hírek (hírműsor)
14:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
15:00
Híradó (hírműsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
15:15
Ma délután (hírműsor)
15:30
Hírek (hírműsor)
15:35
Élő egyház (vallási műsor)
16:00
Híradó (hírműsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
16:15
Ma délután (hírműsor)
16:30
Hírek (hírműsor)
16:35
Kárpát Expressz (szolgáltató műsor)
17:00
Híradó (hírműsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
17:15
Ma délután (hírműsor)
17:30
Hírek (hírműsor)
17:33
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
17:50
Ma este (hírműsor)
18:00
Híradó (hírműsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hírműsor)
18:35
Ma este (hírműsor)
12:15
Mondák a magyar történelemből (gyermek műsor)
12:25
Kicsi a bors, de erős (filmsorozat)
12:55
Pin kód (gyermek műsor)
13:05
Pupákok (gyermek műsor)
13:15
A meseerdő lakói (filmsorozat)
13:30
Animália (gyermek műsor)
13:55
Matrica - Szó-nyomozó (gyermek műsor)
14:00
Tapsifüles és barátai (gyermek műsor)
14:10
Raju, a riksa (gyermek műsor)
14:15
Raju, a riksa (gyermek műsor)
14:25
Raju, a riksa (gyermek műsor)
14:35
A kis Amadeus - Az ifjú Mozart kalandjai (filmsorozat)
15:00
Irány Dínóföld! (gyermek műsor)
15:10
Franklin (gyermek műsor)
15:35
Állatkert a hátizsákban (gyermek műsor)
16:00
Traktor Tom (gyermek műsor)
16:10
Állatkerti sétány 64. (gyermek műsor)
16:20
Mesélj nekem! (gyermek műsor)
16:30
Gyerekversek (gyermek műsor)
16:31
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
16:45
Julio, a nyúl (filmsorozat)
16:55
Julio, a nyúl (filmsorozat)
17:05
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
17:15
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
17:30
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
17:40
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
17:55
Loopdidoo (gyermek műsor)
18:00
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
18:25
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
18:50
Dóra, a felfedező (filmsorozat)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hírműsor)
12:50
Főzzünk megint egyszerűen! (szórakoztató műsor)
13:20
Univerzum (szabadidős műsor)
14:20
Zorro (filmsorozat)
15:10
A vidéki doktor (filmsorozat)
16:00
A múlt árnyékában (filmsorozat)
17:00
Don Matteo (filmsorozat)
18:00
Híradó (hírműsor)
18:35
Rex felügyelő (filmsorozat)
13:30
Góóól! (sportműsor)
14:45
Bringasport magazin (sportműsor)
15:10
Merkantil Bank Liga: BFC Siófok - ETO FC Győr mérkőzés (sportműsor)
17:10
Sport7fő (sportműsor)
17:10
Gillette World Sport magazin (sportműsor)
17:40
Hajime magazin (sportműsor)
18:10
Hungaroring magazin (sportműsor)
18:40
Hajime magazin (sportműsor)
18:45
Sporthíradó (sportműsor)