Cookie / süti kezelés
Website-unkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű
szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet…
Elfogadom

Tv műsor

Reggel

05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hírműsor)
05:55
Ma Reggel (hírműsor)
06:00
Híradó (hírműsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hírműsor)
06:35
Ma Reggel (hírműsor)
07:00
Híradó (hírműsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hírműsor)
07:20
Ma Reggel (hírműsor)
07:40
Ma Reggel (hírműsor)
08:00
Híradó (hírműsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hírműsor)
08:20
Ma Reggel (hírműsor)
08:35
Ma Reggel (hírműsor)
08:50
Ma délelőtt (hírműsor)
09:00
Híradó (hírműsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
09:15
Ma délelőtt (hírműsor)
09:30
Hírek (hírműsor)
09:35
Ma délelőtt (hírműsor)
10:00
Híradó (hírműsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
10:15
Ma délelőtt (hírműsor)
10:30
Hírek (hírműsor)
10:35
Kék bolygó (hírműsor)
11:00
Híradó (hírműsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
11:15
Ma délelőtt (hírműsor)
11:30
Hírek (hírműsor)
11:35
Ma délelőtt (hírműsor)
00:50
Europe In Concert (zenei műsor)
01:40
Filmklub (művészeti műsor)
01:45
Vanília égbolt (film)
04:15
A balkáni eső illata (filmsorozat)
05:05
A balkáni eső illata (filmsorozat)
06:00
Tinti kalandjai (gyermek műsor)
06:10
Töf-töf elefánt (gyermek műsor)
06:20
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
06:25
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
06:35
Gondos Bocsok és az Unokatesók (gyermek műsor)
06:55
Vipo, a repülő kutya kalandjai
07:05
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
07:20
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
07:30
JoNaLu (filmsorozat)
07:55
Dóra, a felfedező (filmsorozat)
08:20
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
08:45
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
09:10
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
09:20
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
09:30
Loopdidoo (gyermek műsor)
09:40
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
09:55
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
10:05
Állatkert a hátizsákban (gyermek műsor)
10:35
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
10:45
Állatkerti sétány 64. (gyermek műsor)
10:55
Tinti kalandjai (gyermek műsor)
11:00
Töf-töf elefánt (gyermek műsor)
11:10
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
11:15
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
11:20
A kék egér (gyermek műsor)
11:30
Fabulák - Heltai Gáspár mesél (filmsorozat)
11:45
Kicsi a bors... (filmsorozat)
01:20
Az én '56-om (dokumentumfilm)
01:40
Hal a vízben
02:05
P'amende (szolgáltató műsor)
02:35
Hazajáró (szabadidős műsor)
03:05
Pannon expressz (szabadidős műsor)
03:30
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
04:00
Ízőrzők (gasztronómiai műsor)
04:30
Magyarok Latin-Amerikában (szabadidős műsor)
05:00
Kosár (hírműsor)
05:25
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
05:45
Himnusz (zenei műsor)
05:50
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
05:55
A múlt árnyékában (filmsorozat)
06:55
Kenó (szórakoztató műsor)
07:00
Híradó (hírműsor)
07:25
Roma Magazin (szolgáltató műsor)
07:50
Domovina (szolgáltató műsor)
08:20
Lola (filmsorozat)
09:10
Charly, majom a családban (filmsorozat)
10:00
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
01:15
Merkantil Bank Liga: BFC Siófok- ETO FC Győr mérkőzés (sportműsor)
01:20
Merkantil Bank Liga: BFC Siófok - ETO FC Győr mérkőzés (sportműsor)
03:05
Góóól! (sportműsor)
04:15
Szabadidő magazin (sportműsor)
04:20
Élen állunk! (sportműsor)
04:45
Múlt és jelen egy időben (sportműsor)
04:50
FIFA Vb magazin (sportműsor)
05:10
FIFA Vb magazin (sportműsor)
05:20
Bringasport magazin (sportműsor)
05:35
Bringasport magazin (sportműsor)
05:35
Strandröplabda Magyar Bajnokság - női és férfi döntő (sportműsor)
05:50
Strandröplabda Magyar Bajnokság - női és férfi döntő (sportműsor)
07:20
OTP Bank Liga: Vasas FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés felvételről (sportműsor)
07:40
OTP Bank Liga: Vasas FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés felvételről (sportműsor)
09:25
OTP Bank Liga: DVTK - Puskás Akadémia FC mérkőzés felvételről (sportműsor)
09:40
OTP Bank Liga: DVTK - Puskás Akadémia FC mérkőzés felvételről (sportműsor)
11:25
Labdarúgás UEFA Szuperkupa: (sportműsor)
11:40
OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - Újpest FC mérkőzés (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hírműsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hírműsor)
12:45
Ma délelőtt (hírműsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hírműsor)
13:00
Híradó (hírműsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
13:15
Ma délután (hírműsor)
13:30
Hírek (hírműsor)
13:35
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
14:00
Híradó (hírműsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
14:20
Ma délután (hírműsor)
14:30
Hírek (hírműsor)
14:35
Minden tudás (ismeretterjesztő műsor)
15:00
Híradó (hírműsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
15:15
Ma délután (hírműsor)
15:30
Hírek (hírműsor)
15:35
Kék bolygó (hírműsor)
16:00
Híradó (hírműsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
16:15
Ma délután (hírműsor)
16:30
Hírek (hírműsor)
16:35
Magyar gazda (szabadidős műsor)
17:00
Híradó (hírműsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
17:15
Ma délután (hírműsor)
17:30
Hírek (hírműsor)
17:33
Summa (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hírműsor)
18:00
Híradó (hírműsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hírműsor)
18:35
Ma este (hírműsor)
12:15
Mondák a magyar történelemből (gyermek műsor)
12:25
Kicsi a bors, de erős (filmsorozat)
12:55
Pin kód (gyermek műsor)
13:05
Pupákok (gyermek műsor)
13:15
A meseerdő lakói (filmsorozat)
13:30
Animália (gyermek műsor)
13:55
Matrica - Triangulum (gyermek műsor)
14:00
Tapsifüles és barátai (gyermek műsor)
14:10
Raju, a riksa (gyermek műsor)
14:15
Raju, a riksa (gyermek műsor)
14:25
Raju, a riksa (gyermek műsor)
14:35
A kis Amadeus - Az ifjú Mozart kalandjai (filmsorozat)
15:00
Irány Dínóföld! (gyermek műsor)
15:10
Franklin (gyermek műsor)
15:35
Állatkert a hátizsákban (gyermek műsor)
16:00
Traktor Tom (gyermek műsor)
16:10
Állatkerti sétány 64. (gyermek műsor)
16:20
Mesélj nekem! (gyermek műsor)
16:30
Gyerekversek (gyermek műsor)
16:31
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
16:45
Julio, a nyúl (filmsorozat)
16:55
Julio, a nyúl (filmsorozat)
17:05
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
17:15
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
17:30
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
17:40
Az ifjú Robin Hood kalandjai (gyermek műsor)
17:55
Loopdidoo (gyermek műsor)
18:00
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
18:25
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
18:50
Dóra, a felfedező (gyermek műsor)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hírműsor)
12:45
Főzzünk megint egyszerűen! (szórakoztató műsor)
13:15
Univerzum (szabadidős műsor)
14:15
Zorro (filmsorozat)
15:05
A vidéki doktor (filmsorozat)
15:50
A múlt árnyékában (filmsorozat)
16:55
Don Matteo (filmsorozat)
18:00
Híradó (hírműsor)
18:35
Rex felügyelő (filmsorozat)
13:25
Atlétikai Vb - London (sportműsor)
13:40
Atlétikai Vb - London (sportműsor)
15:40
OTP Bank Liga: (sportműsor)
15:40
OTP Bank Liga: (sportműsor)
17:40
kisBAJNOK magazin (sportműsor)
17:40
OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - Újpest FC mérkőzés (sportműsor)
18:40
Sporthíradó (sportműsor)