Cookie / süti kezelés
Website-unkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű
szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet…
Elfogadom

Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hírműsor)
00:20
Ma éjszaka (hírműsor)
01:05
Ma éjszaka (hírműsor)
02:00
Ma éjszaka (hírműsor)
03:00
Ma éjszaka (hírműsor)
04:00
Ma éjszaka (hírműsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hírműsor)
05:55
Ma Reggel (hírműsor)
06:00
Híradó (hírműsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hírműsor)
06:35
Ma Reggel (hírműsor)
07:00
Híradó (hírműsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hírműsor)
07:20
Ma Reggel (hírműsor)
07:40
Ma Reggel (hírműsor)
08:00
Híradó (hírműsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hírműsor)
08:20
Ma Reggel (hírműsor)
08:35
Család és otthon (szolgáltató műsor)
09:00
Híradó (hírműsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
09:15
Ma délelőtt (hírműsor)
09:30
Hírek (hírműsor)
09:35
Médiaklikk (szolgáltató műsor)
10:00
Híradó (hírműsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
10:15
Ma délelőtt (hírműsor)
10:30
Hírek (hírműsor)
10:35
Summa (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hírműsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
11:15
Ma délelőtt (hírműsor)
11:30
Hírek (hírműsor)
11:35
Ma délelőtt (hírműsor)
00:10
Akvárium Stage Pass (zenei műsor)
01:10
Top Gun (film)
02:55
Én vagyok itt (zenei műsor)
04:35
Elvitte a víz (film)
06:00
Tinti kalandjai (gyermek műsor)
06:10
Töf-töf elefánt (gyermek műsor)
06:15
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
06:20
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
06:30
Teletabik (filmsorozat)
06:40
Teletabik (filmsorozat)
06:55
Hahó Pip! (gyermek műsor)
07:05
Hahó Pip! (gyermek műsor)
07:20
Raju, a riksa (gyermek műsor)
07:25
Raju, a riksa (gyermek műsor)
07:35
Rejtélyek Tesz-Vesz városban (gyermek műsor)
08:00
Matrica - Négyzetgyök (gyermek műsor)
08:05
Hoppi mesék (gyermek műsor)
08:10
Hoppi mesék (gyermek műsor)
08:20
Irány Okido! (gyermek műsor)
08:30
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
08:55
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
09:20
Aladdin (gyermek műsor)
09:40
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
10:05
Dino Dan (filmsorozat)
10:30
Tashi (gyermek műsor)
10:45
Tashi (gyermek műsor)
10:55
Rozsdalovag (filmsorozat)
11:05
Rozsdalovag (filmsorozat)
11:20
Sherlock, a jak (filmsorozat)
11:35
Sherlock, a jak (filmsorozat)
11:45
Dzsungelbanda - Mentés indul! (ismeretterjesztő műsor)
11:55
Dzsungelbanda - Mentés indul! (ismeretterjesztő műsor)
00:35
Az én '56-om (művészeti műsor)
00:50
Taxi (film)
02:15
Hazajáró (szabadidős műsor)
02:45
A világörökség kincsei (szabadidős műsor)
03:05
Pannon expressz (szabadidős műsor)
03:35
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
04:10
Ridikül (szórakoztató műsor)
05:05
Profit7 (hír-, politikai műsor)
05:25
Iskolapad (hír-, politikai műsor)
05:45
Himnusz (zenei műsor)
05:50
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
05:53
Reformáció hétről hétre (vallási műsor)
05:55
Rome Reports - Vatikáni híradó (hírműsor)
06:20
"Így szól az Úr!" (vallási műsor)
06:25
Útmutató (vallási műsor)
06:55
Kenó (szórakoztató műsor)
07:00
Híradó (hírműsor)
07:30
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
08:55
Kereszt-Tények (vallási műsor)
09:05
Evangélikus magazin (vallási műsor)
09:30
Magyar baptisták 4. világtalálkozója Debrecenben (hírműsor)
10:30
Katolikus krónika (vallási műsor)
11:00
Római katolikus mise (vallási műsor)
01:35
OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - Újpest FC mérkőzés (sportműsor)
02:00
kisBAJNOK magazin (sportműsor)
02:50
Asztalitenisz magazin (sportműsor)
03:20
OTP Bank Liga: Budapest Honvéd ? Újpest FC mérkőzés (sportműsor)
03:25
OTP Bank Liga: Videoton FC - DVSC mérkőzés (sportműsor)
05:15
Jövünk! magazin (sportműsor)
05:50
Bringasport magazin (sportműsor)
06:15
Atlétikai Vb - London (sportműsor)
08:25
Sakkaréna magazin (sportműsor)
09:00
Múlt és jelen egy időben (sportműsor)
09:30
kisBAJNOK magazin (sportműsor)
10:30
FIFA Vb magazin (sportműsor)
11:00
Atlétikai Vb - London (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hírműsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hírműsor)
12:45
Ma délelőtt (hírműsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hírműsor)
13:00
Híradó (hírműsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
13:15
Ma délután (hírműsor)
13:30
Hírek (hírműsor)
13:35
Kárpát Expressz (szolgáltató műsor)
14:00
Híradó (hírműsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
14:20
Ma délután (hírműsor)
14:30
Hírek (hírműsor)
14:35
Család és otthon (szolgáltató műsor)
15:00
Híradó (hírműsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
15:15
Ma délután (hírműsor)
15:30
Hírek (hírműsor)
15:35
Világ (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hírműsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
16:15
Ma délután (hírműsor)
16:30
Hírek (hírműsor)
16:35
Médiaklikk (szolgáltató műsor)
17:00
Híradó (hírműsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
17:15
Ma délután (hírműsor)
17:30
Hírek (hírműsor)
17:33
Profit7 (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hírműsor)
18:00
Híradó (hírműsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hírműsor)
18:35
Ma este (hírműsor)
12:10
Geronimo Stilton (gyermek műsor)
12:35
Matrica - Négyzetgyök (gyermek műsor)
12:40
Gyerekversek (gyermek műsor)
12:41
A kiscsacsi kalandjai (gyermek műsor)
12:50
Babar és Badou kalandjai (gyermek műsor)
13:15
Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal (gyermek műsor)
13:40
Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal (gyermek műsor)
14:05
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
14:15
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
14:30
Világ-mesék (gyermek műsor)
14:35
Félix levelei (gyermek műsor)
14:50
Félix levelei (gyermek műsor)
15:00
Peppa malac (gyermek műsor)
15:05
Peppa malac (gyermek műsor)
15:15
Kókusz Kokó, a kis sárkány (gyermek műsor)
15:25
Kókusz Kokó, a kis sárkány (gyermek műsor)
15:40
Grimm meséiből: Öcsi és Nővérke (film)
16:40
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
17:05
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
17:30
Aladdin (gyermek műsor)
17:50
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
18:15
Zarafa (gyermek műsor)
12:45
Ízőrzők (szabadidős műsor)
13:20
Múzeumtúra (művészeti műsor)
13:50
Rosa, az esküvőszervező
15:30
Mágnás Miska (film)
17:00
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
18:00
Híradó (hírműsor)
18:35
Tommy és Tuppence forró nyomon (filmsorozat)
13:20
Strandröplabda Magyar Bajnokság - női és férfi döntő (sportműsor)
15:50
kisBAJNOK magazin (sportműsor)
16:45
Merkantil Bank Liga: BFC Siófok - ETO FC Győr mérkőzés (sportműsor)
16:45
Merkantil Bank Liga: BFC Siófok- ETO FC Győr mérkőzés (sportműsor)