Cookie / süti kezelés
Website-unkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű
szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet…
Elfogadom

Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hírműsor)
00:20
Ma éjszaka (hírműsor)
01:05
Ma éjszaka (hírműsor)
02:00
Ma éjszaka (hírműsor)
03:00
Ma éjszaka (hírműsor)
04:00
Ma éjszaka (hírműsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hírműsor)
05:55
Ma Reggel (hírműsor)
06:00
Híradó (hírműsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hírműsor)
06:35
Ma Reggel (hírműsor)
07:00
Híradó (hírműsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hírműsor)
07:20
Ma Reggel (hírműsor)
07:40
Ma Reggel (hírműsor)
08:00
Híradó (hírműsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hírműsor)
08:20
Ma Reggel (hírműsor)
08:35
Profit7 (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hírműsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
09:15
Ma délelőtt (hírműsor)
09:30
Hírek (hírműsor)
09:35
Világ (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hírműsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
10:15
Ma délelőtt (hírműsor)
10:30
Hírek (hírműsor)
10:35
Esély (szolgáltató műsor)
11:00
Híradó (hírműsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
11:15
Ma délelőtt (hírműsor)
11:30
Hírek (hírműsor)
11:35
Ma délelőtt (hírműsor)
00:25
Az élet megy tovább (filmsorozat)
01:20
Holnap tali! (filmsorozat)
01:45
Én vagyok itt (zenei műsor)
02:50
Odaát (filmsorozat)
03:30
Akvárium Stage Pass (zenei műsor)
04:25
Vannak vidékek (ismeretterjesztő műsor)
05:15
Tuti gimi (filmsorozat)
06:00
Tinti kalandjai (gyermek műsor)
06:10
Töf-töf elefánt (gyermek műsor)
06:15
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
06:20
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
06:30
Teletabik (filmsorozat)
06:40
Teletabik (filmsorozat)
06:55
Hahó Pip! (gyermek műsor)
07:05
Hahó Pip! (gyermek műsor)
07:20
Raju, a riksa (gyermek műsor)
07:25
Raju, a riksa (gyermek műsor)
07:35
Rejtélyek Tesz-Vesz városban (gyermek műsor)
08:00
Matrica - Hevül a vegyület (gyermek műsor)
08:05
Hoppi mesék (gyermek műsor)
08:10
Hoppi mesék (gyermek műsor)
08:20
Irány Okido! (gyermek műsor)
08:30
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
08:55
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
09:20
Aladdin (gyermek műsor)
09:40
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
10:05
Dino Dan (filmsorozat)
10:30
Tashi (gyermek műsor)
10:40
Tashi (gyermek műsor)
10:55
Rozsdalovag (filmsorozat)
11:05
Rozsdalovag (filmsorozat)
11:20
Sherlock, a jak (filmsorozat)
11:35
Sherlock, a jak (filmsorozat)
11:45
Dzsungelbanda - Mentés indul! (ismeretterjesztő műsor)
11:55
Dzsungelbanda - Mentés indul! (ismeretterjesztő műsor)
01:45
Az én '56-om (művészeti műsor)
02:00
Hal a vízben
02:25
Hazajáró (szabadidős műsor)
03:05
Pannon expressz (szabadidős műsor)
03:35
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
04:10
Ridikül (szórakoztató műsor)
05:05
Élő egyház (vallási műsor)
05:25
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
05:45
Himnusz (zenei műsor)
05:50
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
05:55
Rome Reports - Vatikáni híradó (hírműsor)
06:20
Magyar történelmi arcképcsarnok (művészeti műsor)
06:55
Kenó (szórakoztató műsor)
07:00
Híradó (hírműsor)
07:30
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
09:30
Kék tengermély (film)
11:10
A világörökség kincsei (szabadidős műsor)
11:30
Térkép (szolgáltató műsor)
00:05
Gillette World Sport magazin (sportműsor)
00:30
OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Budapest Honvéd mérkőzés (sportműsor)
02:25
OTP Bank Liga: DVSC - Ferencvárosi TC mérkőzés (sportműsor)
04:15
Bringasport magazin (sportműsor)
04:30
Pecatúra magazin (sportműsor)
04:40
Játékoskijáró (sportműsor)
05:00
kisBAJNOK magazin (sportműsor)
05:40
Atlétikai Vb - London (sportműsor)
06:00
Atlétikai Vb - London (sportműsor)
07:55
Élen állunk! magazin (sportműsor)
08:15
FIFA Vb magazin (sportműsor)
08:25
Jövünk! magazin (sportműsor)
08:45
Élen állunk! magazin (sportműsor)
09:00
Székely kerékpár körverseny (sportműsor)
09:20
Jövünk! magazin (sportműsor)
09:50
Szabadidő magazin (sportműsor)
10:25
Bringasport magazin (sportműsor)
10:45
Atlétikai Vb - London (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hírműsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hírműsor)
12:45
Ma délelőtt (hírműsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hírműsor)
13:00
Híradó (hírműsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
13:15
Ma délután (hírműsor)
13:30
Hírek (hírműsor)
13:35
Summa (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hírműsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
14:20
Ma délután (hírműsor)
14:30
Hírek (hírműsor)
14:35
Élő egyház (vallási műsor)
15:00
Híradó (hírműsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
15:15
Ma délután (hírműsor)
15:30
Hírek (hírműsor)
15:35
Esély (szolgáltató műsor)
16:00
Híradó (hírműsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
16:15
Ma délután (hírműsor)
16:30
Hírek (hírműsor)
16:35
Világ (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hírműsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
17:15
Ma délután (hírműsor)
17:30
Hírek (hírműsor)
17:33
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
17:50
Ma este (hírműsor)
18:00
Híradó (hírműsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hírműsor)
18:35
Ma este (hírműsor)
12:10
Geronimo Stilton (gyermek műsor)
12:35
Matrica - Hevül a vegyület (gyermek műsor)
12:40
Gyerekversek (gyermek műsor)
12:41
A kiscsacsi kalandjai (gyermek műsor)
12:50
Babar és Badou kalandjai (gyermek műsor)
13:15
Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal (gyermek műsor)
13:40
Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal (gyermek műsor)
14:05
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
14:15
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
14:25
Világ-mesék (gyermek műsor)
14:35
Félix levelei (gyermek műsor)
14:50
Félix levelei (gyermek műsor)
15:00
Peppa malac (filmsorozat)
15:05
Peppa malac (gyermek műsor)
15:10
Kókusz Kokó, a kis sárkány (gyermek műsor)
15:25
Kókusz Kokó, a kis sárkány (gyermek műsor)
15:40
Grimm meséiből: A mestertolvaj (gyermek műsor)
16:40
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
17:05
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
17:30
Aladdin (gyermek műsor)
17:50
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
18:15
Hanni és Nanni 3 (film)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hírműsor)
12:50
Távol-Kelet - Berlintől Tokióig (szabadidős műsor)
13:55
Szerelmes földrajz (ismeretterjesztő műsor)
14:30
Magyar Krónika (szolgáltató műsor)
15:05
Délibáb minden mennyiségben (film)
16:25
Tóth János
17:00
Gasztroangyal (gasztronómiai műsor)
18:00
Híradó (hírműsor)
18:35
SzerencseSzombat (szórakoztató műsor)
13:50
Gillette World Sport magazin (sportműsor)
13:55
Skipper magazin (sportműsor)
14:20
Játékoskijáró (sportműsor)
14:25
Szabadidő magazin (sportműsor)
14:55
Gillette World Sport (sportműsor)
15:25
Labdarúgás UEFA Szuperkupa: (sportműsor)
17:30
OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - Újpest FC mérkőzés (sportműsor)