Cookie / süti kezelés
Website-unkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű
szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet…
Elfogadom

Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hírműsor)
00:15
Ma éjszaka (hírműsor)
01:05
Ma éjszaka (hírműsor)
02:00
Ma éjszaka (hírműsor)
03:00
Ma éjszaka (hírműsor)
04:00
Ma éjszaka (hírműsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hírműsor)
05:55
Ma Reggel (hírműsor)
06:00
Híradó (hírműsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hírműsor)
06:35
Ma Reggel (hírműsor)
07:00
Híradó (hírműsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hírműsor)
07:20
Ma Reggel (hírműsor)
07:35
Ma Reggel (hírműsor)
08:00
Híradó (hírműsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hírműsor)
08:20
Ma Reggel (hírműsor)
08:35
Család és otthon (szolgáltató műsor)
09:00
Híradó (hírműsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
09:15
Ma délelőtt (hírműsor)
09:30
Hírek (hírműsor)
09:35
Médiaklikk (szolgáltató műsor)
10:00
Híradó (hírműsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
10:15
Ma délelőtt (hírműsor)
10:30
Hírek (hírműsor)
10:35
Summa (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hírműsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
11:15
Ma délelőtt (hírműsor)
11:30
Hírek (hírműsor)
11:35
Ma délelőtt (hírműsor)
00:55
Krízispont (film)
02:40
Én vagyok itt (zenei műsor)
04:20
Fürkész felügyelő (film)
06:00
Vackor az első bében (gyermek műsor)
06:10
Töf-töf elefánt (gyermek műsor)
06:15
A kockásfülű nyúl (gyermek műsor)
06:25
Kiváncsi Fáncsi (gyermek műsor)
06:30
Teletabik (filmsorozat)
06:40
Teletabik (filmsorozat)
06:55
Hahó Pip! (gyermek műsor)
07:05
Hahó Pip! (gyermek műsor)
07:20
Raju, a riksa (gyermek műsor)
07:25
Raju, a riksa (gyermek műsor)
07:35
Rejtélyek Tesz-Vesz városban (gyermek műsor)
08:00
Matrica - Hevül a vegyület (gyermek műsor)
08:05
Egy kupac kufli (gyermek műsor)
08:10
Egy kupac kufli (gyermek műsor)
08:20
Irány Okido! (gyermek műsor)
08:30
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
08:55
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
09:20
Aladdin (gyermek műsor)
09:40
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
10:05
Dino Dan (filmsorozat)
10:30
Tashi (gyermek műsor)
10:40
Tashi (gyermek műsor)
10:55
Rozsdalovag (filmsorozat)
11:05
Rozsdalovag (filmsorozat)
11:20
Sherlock, a jak (filmsorozat)
11:35
Sherlock, a jak (filmsorozat)
11:45
Dzsungelbanda - Mentés indul! (filmsorozat)
11:55
Dzsungelbanda - Mentés indul! (filmsorozat)
00:15
Zsaruvér és Csigavér I.: A királyné nyakéke (film)
01:20
Ybl 200 (dokumentumfilm)
02:15
Magyar történelmi arcképcsarnok
02:25
Magyar történelmi arcképcsarnok
02:45
Hazajáró (szabadidős műsor)
03:15
Szerelmes földrajz (ismeretterjesztő műsor)
03:45
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
04:10
Ridikül (szórakoztató műsor)
05:00
Profit7 (hír-, politikai műsor)
05:25
Iskolapad (hír-, politikai műsor)
05:45
Himnusz (zenei műsor)
05:50
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
05:53
Reformáció hétről hétre (vallási műsor)
05:55
Rome Reports - Vatikáni híradó (hírműsor)
06:20
"Így szól az Úr!" (vallási műsor)
06:25
A sokszínű vallás (vallási műsor)
06:40
Kérdések a Bibliában (vallási műsor)
06:55
Kenó (szórakoztató műsor)
07:00
HÍRADÓ
07:30
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
08:55
Isten kezében (vallási műsor)
09:25
Kereszt-Tények (vallási műsor)
09:30
Katolikus krónika (vallási műsor)
10:00
Református ifjúsági műsor (vallási műsor)
10:05
Metodista ifjúsági műsor (vallási műsor)
10:15
Úton-útfélen (vallási műsor)
10:25
Református magazin (vallási műsor)
10:50
Reformáció hétről hétre (vallási műsor)
11:05
Ortodox Örömhír (vallási műsor)
11:30
Önkéntesek (dokumentumfilm)
00:05
OTP Bank Liga 2. forduló: Szombathelyi Swietelsky Haladás - DVSC (sportműsor)
01:55
Vizes Vb 2017 (sportműsor)
02:35
Magazin (sportműsor)
03:05
OTP Bank Liga 2. forduló: DVTK - Budapest Honvéd mérkőzés (sportműsor)
04:55
Magazin (sportműsor)
05:20
Magazin (sportműsor)
05:40
Magazin (sportműsor)
06:15
Magazin (sportműsor)
06:45
Sakkaréna magazin (sportműsor)
07:15
kisBajnok magazin (sportműsor)
08:10
Vizes Vb 2017 (sportműsor)
09:00
Vizes Vb 2017 (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hírműsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hírműsor)
12:45
Ma délelőtt (hírműsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hírműsor)
13:00
Híradó (hírműsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
13:15
Ma délután (hírműsor)
13:30
Hírek (hírműsor)
13:35
Kárpát Expressz (szolgáltató műsor)
14:00
Híradó (hírműsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
14:15
Ma délután (hírműsor)
14:30
Hírek (hírműsor)
14:35
Család és otthon (szolgáltató műsor)
15:00
Híradó (hírműsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
15:15
Ma délután (hírműsor)
15:30
Hírek (hírműsor)
15:35
Világ (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hírműsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
16:15
Ma délután (hírműsor)
16:30
Hírek (hírműsor)
16:35
Médiaklikk (szolgáltató műsor)
17:00
Híradó (hírműsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
17:15
Ma délután (hírműsor)
17:30
Hírek (hírműsor)
17:33
Profit7 (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hírműsor)
18:00
Híradó (hírműsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hírműsor)
18:30
Ma este (hírműsor)
12:10
Geronimo Stilton (gyermek műsor)
12:35
Matrica - Hevül a vegyület (gyermek műsor)
12:40
Gyerekversek (gyermek műsor)
12:43
A kiscsacsi kalandjai (gyermek műsor)
12:50
Babar és Badou kalandjai (gyermek műsor)
13:15
Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal (gyermek műsor)
13:40
Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal (gyermek műsor)
14:05
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
14:15
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
14:30
Világ-mesék (gyermek műsor)
14:35
Félix levelei (gyermek műsor)
14:50
Félix levelei (gyermek műsor)
15:00
Peppa malac (filmsorozat)
15:05
Peppa malac (filmsorozat)
15:10
Kókusz Kokó, a kis sárkány (gyermek műsor)
15:25
Kókusz Kokó, a kis sárkány (gyermek műsor)
15:40
Grimm meséiből: Galambbegy (gyermek műsor)
16:40
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
17:00
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
17:25
Aladdin (gyermek műsor)
17:50
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
18:15
Misi mókus kalandjai (film)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hírműsor)
12:45
Székely Vágta (szórakoztató műsor)
13:50
Réztábla a kapu alatt (filmsorozat)
15:35
Az utolsó dal (film)
17:00
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
18:00
Híradó (hírműsor)
18:35
Tommy és Tuppence forró nyomon (filmsorozat)
13:15
Vizes Vb 2017 (sportműsor)
14:45
Vizes Vb 2017 (sportműsor)
16:15
DTM - Moszkva - 2. futam (sportműsor)
17:15
Vizes Vb 2017 (sportműsor)