Cookie / süti kezelés
Website-unkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű
szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet…
Elfogadom

Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hírműsor)
00:15
Ma éjszaka (hírműsor)
01:05
Ma éjszaka (hírműsor)
02:00
Ma éjszaka (hírműsor)
03:00
Ma éjszaka (hírműsor)
04:00
Ma éjszaka (hírműsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hírműsor)
05:55
Ma Reggel (hírműsor)
06:00
Híradó (hírműsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hírműsor)
06:35
Ma Reggel (hírműsor)
07:00
Híradó (hírműsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hírműsor)
07:20
Ma Reggel (hírműsor)
07:35
Ma Reggel (hírműsor)
08:00
Híradó (hírműsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hírműsor)
08:20
Ma Reggel (hírműsor)
08:35
Ma Reggel (hírműsor)
08:50
Ma délelőtt (hírműsor)
09:00
Híradó (hírműsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
09:15
Ma délelőtt (hírműsor)
09:30
Hírek (hírműsor)
09:35
Ma délelőtt (hírműsor)
09:50
Programajánló idegen nyelven (művészeti műsor)
10:00
Híradó (hírműsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
10:15
Ma délelőtt (hírműsor)
10:30
Hírek (hírműsor)
10:35
Minden tudás (ismeretterjesztő műsor)
11:00
Híradó (hírműsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
11:15
Ma délelőtt (hírműsor)
11:30
Hírek (hírműsor)
11:35
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
00:20
Az élet megy tovább (filmsorozat)
01:15
Holnap tali! (filmsorozat)
01:35
Én vagyok itt (zenei műsor)
02:45
Odaát (filmsorozat)
03:25
Az A38 Hajó színpadán (zenei műsor)
04:20
Vannak vidékek (ismeretterjesztő műsor)
05:15
Tuti gimi (filmsorozat)
06:00
Misi mókus kalandjai (gyermek műsor)
06:05
Töf-töf elefánt (gyermek műsor)
06:15
A kockásfülű nyúl (gyermek műsor)
06:25
Varjúdombi mesék (gyermek műsor)
06:35
Gondos Bocsok (gyermek műsor)
06:55
Vipo, a repülő kutya kalandjai
07:10
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (filmsorozat)
07:20
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (filmsorozat)
07:30
JoNaLu (filmsorozat)
07:55
Dóra, a felfedező (filmsorozat)
08:20
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
08:45
Mickey egér játszótere (filmsorozat)
09:10
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
09:20
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
09:30
Loopdidoo (gyermek műsor)
09:40
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
09:55
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
10:05
Állatkert a hátizsákban (gyermek műsor)
10:35
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
10:45
Peppa malac (filmsorozat)
10:50
Peppa malac (filmsorozat)
10:55
Misi mókus kalandjai (gyermek műsor)
11:05
Töf-töf elefánt (gyermek műsor)
11:10
A kockásfülű nyúl (gyermek műsor)
11:20
Varjúdombi mesék (gyermek műsor)
11:30
A kék egér (gyermek műsor)
11:35
Magyar népmesék (gyermek műsor)
11:45
Kérem a következőt! (gyermek műsor)
00:10
Texas gyilkos földjén (film)
01:55
Az én '56-om (dokumentumfilm)
02:00
Az én '56-om (dokumentumfilm)
02:15
A világörökség kincsei (szabadidős műsor)
02:30
Hazajáró (szabadidős műsor)
03:15
Szerelmes földrajz (ismeretterjesztő műsor)
03:40
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
04:10
Ridikül (szórakoztató műsor)
05:00
Magyar gazda (szabadidős műsor)
05:25
Kék bolygó (szolgáltató műsor)
05:45
Himnusz (zenei műsor)
05:50
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
05:55
A múlt árnyékában (filmsorozat)
06:55
Kenó (szórakoztató műsor)
07:00
Híradó (hírműsor)
07:00
HÍRADÓ
07:25
P'amende (szolgáltató műsor)
07:50
Öt kontinens (hír-, politikai műsor)
08:20
Lola (filmsorozat)
09:05
Váratlan utazás (filmsorozat)
10:00
Balatoni Nyár (szolgáltató műsor)
00:05
Vizes Vb 2017 (sportműsor)
01:40
Vizes Vb 2017 (sportműsor)
02:20
Napos oldal magazin (sportműsor)
02:50
Strandkézilabda magazin (sportműsor)
03:10
Labdarúgás Európa Liga selejtező (sportműsor)
05:00
Magazin (sportműsor)
05:30
Boxutca magazin (sportműsor)
06:00
Vizes Vb 2017 (sportműsor)
07:25
Vizes Vb 2017 (sportműsor)
08:15
Vizes Vb 2017 (sportműsor)
10:45
Vizes Vb 2017 (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hírműsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hírműsor)
12:45
Ma délelőtt (hírműsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hírműsor)
13:00
Híradó (hírműsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
13:15
Ma délután (hírműsor)
13:30
Hírek (hírműsor)
13:35
Unió28 (hírműsor)
14:00
Híradó (hírműsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
14:15
Ma délután (hírműsor)
14:30
Hírek (hírműsor)
14:35
Kosár (szolgáltató műsor)
15:00
Híradó (hírműsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
15:15
Ma délután (hírműsor)
15:30
Hírek (hírműsor)
15:35
Minden tudás (ismeretterjesztő műsor)
16:00
Híradó (hírműsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
16:15
Ma délután (hírműsor)
16:30
Hírek (hírműsor)
16:35
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
17:00
Híradó (hírműsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hírműsor)
17:15
Ma délután (hírműsor)
17:30
Hírek (hírműsor)
17:33
Iskolapad (hírműsor)
17:50
Ma este (hírműsor)
18:00
Híradó (hírműsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hírműsor)
18:30
Egy Perc Híradó (hírműsor)
18:31
Ma este (hírműsor)
12:00
Vakáción a Mézga család (gyermek műsor)
12:25
Kicsi a bors, de erős (filmsorozat)
12:55
Pin kód (gyermek műsor)
13:05
Pupákok (gyermek műsor)
13:15
A meseerdő lakói (filmsorozat)
13:25
Animália (gyermek műsor)
13:55
Matrica - Triangulum (gyermek műsor)
14:00
Buckó (gyermek műsor)
14:10
Chuggington pályaudvar (gyermek műsor)
14:20
Chuggington pályaudvar (gyermek műsor)
14:30
A kis Amadeus - Az ifjú Mozart kalandjai (filmsorozat)
15:00
Irány Dínóföld! (gyermek műsor)
15:10
Franklin (gyermek műsor)
15:35
Állatkert a hátizsákban (gyermek műsor)
16:00
Traktor Tom (gyermek műsor)
16:10
Peppa malac (filmsorozat)
16:15
Peppa malac (filmsorozat)
16:20
Mesélj nekem! (gyermek műsor)
16:30
Gyerekversek (gyermek műsor)
16:32
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
16:45
Csűrcsavarosdi (gyermek műsor)
17:05
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
17:15
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
17:30
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
17:40
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
17:55
Loopdidoo (gyermek műsor)
18:00
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
18:25
Mickey egér játszótere (filmsorozat)
18:50
Dóra, a felfedező (filmsorozat)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hírműsor)
12:45
Főzzünk megint egyszerűen!
13:20
Négy évszak a magyar pusztán (dokumentumfilm)
14:15
Zorro (filmsorozat)
15:00
A vidéki doktor (filmsorozat)
15:50
A múlt árnyékában (filmsorozat)
16:55
Don Matteo (filmsorozat)
18:00
Híradó (hírműsor)
18:35
Rex felügyelő (filmsorozat)
12:10
Vizes Vb 2017 (sportműsor)
13:25
Vizes Vb 2017 (sportműsor)
15:30
Vizes Vb 2017 (sportműsor)
17:00
Magazin (sportműsor)
17:30
Játékoskijáró (sportműsor)
18:25
Sporthíradó - Vizes Vb hírek (sportműsor)
18:45
Vizes Vb 2017 (sportműsor)