Cookie / süti kezelés
Website-unkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű
szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet…
Elfogadom

Tv műsor

Reggel

00:05
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:15
Ma éjszaka (hírműsor)
01:00
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hírműsor)
02:00
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
02:01
Ma éjszaka (hírműsor)
03:00
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
03:01
Ma éjszaka (hírműsor)
04:00
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
04:01
Ma éjszaka (hírműsor)
05:00
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
05:01
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hírműsor)
05:55
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
06:36
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
07:35
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
07:36
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
08:30
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
08:35
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
08:50
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Iskolapad (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:28
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Profit7 (hír-, politikai műsor)
11:41
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
00:15
Grand Hotel (filmsorozat)
01:10
Én vagyok itt (zenei műsor)
01:15
Holnap tali! (filmsorozat)
01:40
Én vagyok itt (zenei műsor)
02:40
Odaát (filmsorozat)
03:20
Az A38 Hajó színpadán (zenei műsor)
04:10
Nagy János Trió (zenei műsor)
04:40
Kicsi óriások (gyermek műsor)
05:05
Egy név, egy szent (gyermek műsor)
05:10
Egy név, egy szent (gyermek műsor)
05:15
Tuti gimi (filmsorozat)
06:00
Tinti kalandjai (gyermek műsor)
06:05
Süni és barátai (gyermek műsor)
06:10
A kiscsacsi kalandjai (gyermek műsor)
06:15
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
06:25
A város hősei (gyermek műsor)
06:40
A város hősei (gyermek műsor)
06:50
Buckó (gyermek műsor)
07:05
Pocoyo (gyermek műsor)
07:10
Pocoyo (gyermek műsor)
07:20
Pocoyo (gyermek műsor)
07:25
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
07:35
Rubi Szivárványiában (gyermek műsor)
07:50
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
08:00
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
08:15
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
08:40
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
09:05
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
09:15
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
09:25
Loopdidoo (gyermek műsor)
09:35
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
09:50
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
10:00
Állatkert a hátizsákban (gyermek műsor)
10:30
Hetedhét Gyerekhíradó (hír-, politikai műsor)
10:35
Hát (m)ilyenek az állatok... (ismeretterjesztő műsor)
10:45
Peppa malac (gyermek műsor)
10:50
Tinti kalandjai (gyermek műsor)
10:55
Süni és barátai (gyermek műsor)
11:05
A kiscsacsi kalandjai (gyermek műsor)
11:10
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
11:20
Pityke őrmester (gyermek műsor)
11:25
Magyar népmesék (gyermek műsor)
11:40
Kérem a következőt! (gyermek műsor)
11:50
Üzenet a jövőből - A Mézga család különös kalandjai (gyermek műsor)
00:35
Hawaii Five-0 (filmsorozat)
01:20
SOKO - Alpesi nyomozók (film)
02:05
Az én '56-om (dokumentumfilm)
02:20
Hazajáró (szabadidős műsor)
02:50
Világörökség Portugáliában (dokumentumfilm)
03:10
Hagyaték (dokumentumfilm)
03:40
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
04:10
Ridikül (szórakoztató műsor)
05:00
Esély (szolgáltató műsor)
05:25
Család és otthon (szolgáltató műsor)
05:45
Himnusz (szolgáltató műsor)
05:50
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
05:55
A múlt árnyékában (filmsorozat)
06:55
Kenó (szórakoztató műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:20
Hrvatska kronika (szolgáltató műsor)
07:50
Ecranul nostru (szolgáltató műsor)
08:20
Lola (filmsorozat)
09:05
Végtelen szerelem (filmsorozat)
09:55
Váratlan utazás (filmsorozat)
10:50
Család-barát (szolgáltató műsor)
01:55
Vízilabda Női Bajnoki döntő (sportműsor)
03:15
Kosárlabda női NBI. döntő (sportműsor)
05:00
Kosárlabda összefoglaló (sportműsor)
06:05
Fradi Tv (sportműsor)
06:30
Sportpercek (sportműsor)
06:50
M4 Sportreggeli (sportműsor)
08:00
Sportpercek (sportműsor)
08:15
OTP Bank Liga: Paksi FC - DVTK labdarúgó mérkőzés (sportműsor)
09:55
Magazin (sportműsor)
10:15
Magazin (sportműsor)
10:45
Magazin (sportműsor)
11:15
Magazin (sportműsor)
11:45
Sportpercek (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó
12:01
Déli híradó (hír-, politikai műsor)
12:39
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:41
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
12:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Kárpát Expressz (szolgáltató műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Médiaklikk (hír-, politikai műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Iskolapad (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Profit7 (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:35
Szemtől szembe (hír-, politikai műsor)
17:55
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (ismeretterjesztő műsor)
18:30
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
18:31
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:20
Táncakadémia (filmsorozat)
12:45
Sherlock, a jak (gyermek műsor)
13:00
Sherlock, a jak (gyermek műsor)
13:10
Pupákok (gyermek műsor)
13:20
Pin kód (gyermek műsor)
13:30
Animália (gyermek műsor)
14:00
Chuggington pályaudvar (gyermek műsor)
14:10
Chuggington pályaudvar (gyermek műsor)
14:20
Raju, a riksa (gyermek műsor)
14:25
Raju, a riksa (gyermek műsor)
14:35
Raju, a riksa (gyermek műsor)
14:40
Max és Ruby (gyermek műsor)
15:05
Franklin (gyermek műsor)
15:30
Állatkert a hátizsákban (gyermek műsor)
15:55
Traktor Tom (gyermek műsor)
16:10
Peppa malac (gyermek műsor)
16:15
Peppa malac (gyermek műsor)
16:20
Mesélj nekem! (gyermek műsor)
16:30
Kortárs gyerekversek és dalok (gyermek műsor)
16:32
Hetedhét Gyerekhíradó (hír-, politikai műsor)
16:40
Csűrcsavarosdi (gyermek műsor)
17:05
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
17:15
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
17:30
Béci és Réci (gyermek műsor)
17:40
Béci és Réci (gyermek műsor)
17:50
Loopdidoo (gyermek műsor)
18:00
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
18:15
Digby, a tinisárkány (gyermek műsor)
18:25
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
18:50
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
12:00
Déli harangszó (egyéb)
12:02
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:45
Jamie vidéki konyhája (gasztronómiai műsor)
13:10
A világörökség kincsei (ismeretterjesztő műsor)
13:30
Zorro (filmsorozat)
14:20
Erdészház Falkenauban (filmsorozat)
15:05
A múlt árnyékában (filmsorozat)
16:05
Don Matteo (filmsorozat)
17:10
Ridikül (szórakoztató műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:35
Végtelen szerelem (filmsorozat)
12:00
Tenisz - ATP World Tour 250 Series Hungarian Open - Budapest (sportműsor)
15:50
Labdarúgó Magyar Kupa elődöntő (sportműsor)
18:00
Labdarúgó Magyar Kupa elődöntő (sportműsor)