Cookie / süti kezelés
Website-unkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű
szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet…
Elfogadom

Tv műsor

Reggel

00:05
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:15
Ma éjszaka (hírműsor)
01:00
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hírműsor)
03:00
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
03:00
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
03:01
Ma éjszaka (hírműsor)
03:01
Ma éjszaka (hírműsor)
04:00
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
04:01
Ma éjszaka (hírműsor)
05:00
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
05:01
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hírműsor)
05:55
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
06:36
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
07:35
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
07:36
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
08:25
Család és otthon (szolgáltató műsor)
08:50
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Médiaklikk (szolgáltató műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Summa (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
00:10
Jövőkép (film)
01:50
Én vagyok itt (zenei műsor)
04:20
Fesztivál Stage Pass (zenei műsor)
05:15
Papás-Babás (filmsorozat)
05:35
Papás-Babás (filmsorozat)
06:00
A kockásfülű nyúl (gyermek műsor)
06:05
Süni és barátai (gyermek műsor)
06:20
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
06:25
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
06:35
Teletabik (gyermek műsor)
06:50
Milo (gyermek műsor)
06:55
Milo (gyermek műsor)
07:05
Franklin és barátai (gyermek műsor)
07:35
Hahó Pip! (gyermek műsor)
07:45
Hahó Pip! (gyermek műsor)
08:00
Kókusz Kokó, a kis sárkány (gyermek műsor)
08:10
Kókusz Kokó, a kis sárkány (gyermek műsor)
08:30
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
08:50
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
09:20
A gumimacik (gyermek műsor)
09:40
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
10:10
Hollócska, a kis rosszcsont (gyermek műsor)
11:30
A kis herceg legújabb kalandjai (gyermek műsor)
11:50
A kis herceg legújabb kalandjai (gyermek műsor)
00:05
Hullámok ördöge (film)
01:40
Az én '56-om (dokumentumfilm)
01:55
Duna anzix (ismeretterjesztő műsor)
03:10
Hagyaték (dokumentumfilm)
03:40
Ízőrzők: Kustánszeg (gasztronómiai műsor)
04:05
Noé barátai - Minden, ami állat (ismeretterjesztő műsor)
04:35
HungarIQ - Minden, ami magyar (ismeretterjesztő műsor)
05:00
Profit7 (hír-, politikai műsor)
05:25
Iskolapad (hír-, politikai műsor)
05:45
Himnusz (zenei műsor)
05:50
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
05:53
Reformáció hétről hétre (vallási műsor)
05:55
Rome Reports - Vatikáni híradó (hír-, politikai műsor)
06:20
"Így szól az Úr!" (vallási műsor)
06:25
Útmutató (vallási műsor)
06:55
Kenó (szórakoztató műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
08:55
Isten kezében (vallási műsor)
09:20
Kereszt-Tények (vallási műsor)
09:35
Katolikus krónika (vallási műsor)
10:00
Új nemzedék (szolgáltató műsor)
10:25
Reformáció hétről hétre (vallási műsor)
10:30
Evangélikus magazin (vallási műsor)
11:05
Az utódok reménysége (vallási műsor)
11:30
Önkéntesek (dokumentumfilm)
01:00
Jégkorong MOL Liga mérkőzés (sportműsor)
04:55
Forma-1 Ausztrál Nagydíj - Időmérő edzés (sportműsor)
06:30
Forma-1 Ausztrál Nagydíj - Futam (sportműsor)
09:30
Magazin (sportműsor)
10:00
Magazin (sportműsor)
10:30
FIFA 2018 Labdarúgó Vb-selejtező: Portugália - Magyarország (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó
12:01
Déli híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Kárpát Expressz (szolgáltató műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Család és otthon (szolgáltató műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Világ (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Médiaklikk (szolgáltató műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:35
Szemtől szembe (hír-, politikai műsor)
17:55
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (ismeretterjesztő műsor)
18:30
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
18:31
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:20
A mesemondó - Hans Christian Andersen modern klasszikusai (gyermek műsor)
12:50
Rozsdalovag (gyermek műsor)
13:00
Rozsdalovag (gyermek műsor)
13:20
A kis időutazók (gyermek műsor)
13:45
Paula és a vadállatok (ismeretterjesztő műsor)
14:10
Gyerekversek (gyermek műsor)
14:15
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
14:30
Tatonka történetei (gyermek műsor)
14:40
Tatonka történetei (gyermek műsor)
14:55
Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal (gyermek műsor)
15:25
Dzsungelbanda - Mentés indul! (ismeretterjesztő műsor)
15:35
Dzsungelbanda - Mentés indul! (ismeretterjesztő műsor)
15:55
Grimm meséiből: Galambbegy (gyermek műsor)
17:00
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
17:20
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
17:50
A gumimacik (gyermek műsor)
18:10
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
18:40
Tashi (gyermek műsor)
18:50
Tashi (gyermek műsor)
12:00
Déli harangszó (egyéb)
12:02
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:50
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
13:25
Múzeumtúra - francia módra (művészeti műsor)
14:00
Rosa, az esküvőszervező (film)
15:35
Lila akác (film)
17:00
Hogy volt!? (szórakoztató műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:35
Miss Fisher rejtélyes esetei (filmsorozat)
12:30
Összefoglaló a nap eseményeiből (sportműsor)
12:45
U-17-es elitkör Eb-selejtező: Magyarország - Norvégia mérkőzés (sportműsor)
15:00
Röplabda férfi NB I. döntő (sportműsor)
17:40
Kosárlabda Magyar Bajnokság: Körmend - Szolnok mérkőzés (sportműsor)