Cookie / süti kezelés
Website-unkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű
szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet…
Elfogadom

Tv műsor

Reggel

00:05
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:15
Éjszakai program (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma Reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:35
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:40
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
08:50
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
09:40
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Minden tudás (ismeretterjesztő műsor)
10:40
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:30
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
11:45
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
00:25
Az élet sava-borsa (filmsorozat)
01:10
Én vagyok itt (zenei műsor)
02:45
Melissa és Joey (filmsorozat)
03:05
Melissa és Joey (filmsorozat)
03:30
Az A38 Hajó színpadán (zenei műsor)
04:45
Pestbeszéd (dokumentumfilm)
05:10
Az élet megy tovább (filmsorozat)
06:00
Varjúdombi mesék (gyermek műsor)
06:05
A kiscsacsi kalandjai (gyermek műsor)
06:15
Süni és barátai (gyermek műsor)
06:20
Töf-töf elefánt (gyermek műsor)
06:35
Caillou (gyermek műsor)
06:55
Richard Scarry Tesz-vesz városa (gyermek műsor)
07:25
Max és Ruby (gyermek műsor)
07:50
Teletabik (gyermek műsor)
08:05
JoNaLu (gyermek műsor)
08:30
Eperke legújabb kalandjai (gyermek műsor)
08:55
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
09:10
ALVINNN!!! és a mókusok (gyermek műsor)
09:25
Tabaluga (gyermek műsor)
09:50
Dávid, a törpe (gyermek műsor)
10:15
Zazie kisasszony (gyermek műsor)
10:25
Hetedhét Gyerekhíradó (hír-, politikai műsor)
10:35
Peppa malac (gyermek műsor)
10:40
Peppa malac (gyermek műsor)
10:45
Varjúdombi mesék (gyermek műsor)
10:55
A kiscsacsi kalandjai (gyermek műsor)
11:00
Süni és barátai (gyermek műsor)
11:10
Töf-töf elefánt (gyermek műsor)
11:20
Magyar népmesék (gyermek műsor)
11:25
Trombi és a tűzmanó (gyermek műsor)
11:35
Kérem a következőt! (gyermek műsor)
11:50
Mézga Aladár különös kalandjai (gyermek műsor)
01:00
A rózsaszín párduc (film)
02:30
Magyar történelmi arcképcsarnok (ismeretterjesztő műsor)
02:50
Duna anzix (ismeretterjesztő műsor)
03:05
Határtalanul magyar (ismeretterjesztő műsor)
03:35
Tengerek világa (ismeretterjesztő műsor)
04:00
Magyar Krónika (szolgáltató műsor)
04:30
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
04:55
Peru, Chile (ismeretterjesztő műsor)
05:20
Peru, Chile (ismeretterjesztő műsor)
05:45
Himnusz (zenei műsor)
05:50
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
05:55
Kult+ (művészeti műsor)
06:05
Halálbiztos diagnózis (filmsorozat)
06:55
Kenó (szórakoztató műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:25
Életkerék (szolgáltató műsor)
07:55
Öt kontinens (hír-, politikai műsor)
08:25
A természetfilmezés kulisszatitkai (ismeretterjesztő műsor)
08:30
A természetfilmezés kulisszatitkai (ismeretterjesztő műsor)
08:40
Váratlan utazás (filmsorozat)
09:30
A hegyi doktor (filmsorozat)
10:20
Család-barát (szolgáltató műsor)
01:30
Kispályás Labdarúgó Eb (sportműsor)
02:30
OTP Bank Liga (sportműsor)
04:15
Magazin (sportműsor)
05:00
Olimpia 2016 - Rió (sportműsor)
09:00
Boxutca magazin (sportműsor)
09:45
Sportpercek (sportműsor)
09:55
Forma-1 Belga Nagydíj (sportműsor)
11:35
Sportpercek (sportműsor)
11:45
Olimpia 2016 - Rió (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:39
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:41
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
12:50
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Unió 28 (hír-, politikai műsor)
13:40
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:15
Summa (hír-, politikai műsor)
14:40
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Kosár (szolgáltató műsor)
15:40
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Minden tudás (ismeretterjesztő műsor)
16:40
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
17:40
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
17:54
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:26
Időjárás-jelentés (ismeretterjesztő műsor)
18:40
Egy Perc Híradó (hír-, politikai műsor)
12:20
Kicsi a bors, de erős (filmsorozat)
12:50
Geronimo Stilton (gyermek műsor)
13:10
Tatonka történetei (gyermek műsor)
13:25
Animália (gyermek műsor)
13:55
Kaja-kalandok (gyermek műsor)
14:20
Rozsdalovag (gyermek műsor)
14:30
Rozsdalovag (gyermek műsor)
14:50
Csűrcsavarosdi (gyermek műsor)
15:15
Raju, a riksa (gyermek műsor)
15:20
Raju, a riksa (gyermek műsor)
15:30
Buckó (gyermek műsor)
15:40
Buckó (gyermek műsor)
15:55
Bali (gyermek műsor)
16:05
Peppa malac (gyermek műsor)
16:10
Peppa malac (gyermek műsor)
16:20
Mesélj nekem! (gyermek műsor)
16:30
Gyerekversek (gyermek műsor)
16:35
Hetedhét Gyerekhíradó (hír-, politikai műsor)
16:45
Tabaluga (gyermek műsor)
17:15
Dávid, a törpe (gyermek műsor)
17:40
Zazie kisasszony (gyermek műsor)
17:50
Max és Ruby (gyermek műsor)
18:15
JoNaLu (gyermek műsor)
18:45
Eperke legújabb kalandjai (gyermek műsor)
12:00
Déli harangszó (egyéb)
12:02
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:45
Kult+ (művészeti műsor)
12:55
Jamie vidéki konyhája (gasztronómiai műsor)
13:40
Halálbiztos diagnózis (filmsorozat)
14:30
Doc Martin (filmsorozat)
15:20
Erdészház Falkenauban (filmsorozat)
16:15
Charly, majom a családban (filmsorozat)
17:10
Ridikül (szórakoztató műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:35
A hegyi doktor (filmsorozat)
13:45
Sportpercek (sportműsor)
13:55
Forma-1 Belga Nagydíj (sportműsor)
15:35
Sportpercek (sportműsor)
15:45
Magazin (sportműsor)
16:15
Összefoglaló a nap eseményeiből (sportműsor)
16:30
Magazin (sportműsor)
17:00
Összefoglaló a nap eseményeiből (sportműsor)
17:15
Magazin (sportműsor)
17:45
Kispályás Labdarúgó Eb (sportműsor)